Ponuda po danu
Po takmičenju
Gvatemala, Gvatemala 1 Apertura
Sučitepekez - Dep. San Pedro
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10. (Sre) | 23:00 | Komunikasiones-Aurora FK | 1.73 | 3.25 | 4.50 | 1.67 | 2.04 | (1) |
| 15.10. (Čet) | 01:00 | Deportivo Guastatoja-Antigva | 2.28 | 2.95 | 3.00 | 1.56 | 2.25 | (1) |
| 15.10. (Čet) | 03:00 | Markense-Miksko | 1.65 | 3.45 | 4.65 | 1.82 | 1.86 | (1) |
| 15.10. (Čet) | 18:00 | Kselahu MC-Malakateko | 1.52 | 3.70 | 5.60 | 1.82 | 1.86 | (1) |
| 15.10. (Čet) | 21:00 | Koban Imperial-CSD Munisipal | 2.95 | 3.05 | 2.28 | 1.68 | 2.04 | (1) |
| 16.10. (Pet) | 01:00 | Sučitepekez-Dep. San Pedro | 1.95 | 3.25 | 3.45 | 1.76 | 1.92 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Sučitepekez
Dep. San Pedro
- Sučitepekez je bez pobede u poslednjih 7 mečeva u takmičenju Gvatemala 1 Apertura.
- Ukupan broj golova na mečevima tima Sučitepekez je bio preko 3 u poslednjih 5 mečeva u takmičenju Gvatemala 1 Apertura.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CSD Munisipal | 12 | 7 | 4 | 1 | 18 | : | 7 | (+11) | 25 |
| 2 | Antigva | 13 | 8 | 1 | 4 | 24 | : | 19 | (+5) | 25 |
| 3 | Deportivo Guastatoja | 13 | 8 | 1 | 4 | 19 | : | 15 | (+4) | 25 |
| 4 | Dep. San Pedro | 13 | 6 | 3 | 4 | 16 | : | 13 | (+3) | 21 |
| 5 | Markense | 13 | 6 | 2 | 5 | 14 | : | 16 | (-2) | 20 |
| 6 | Miksko | 12 | 6 | 1 | 5 | 22 | : | 20 | (+2) | 19 |
| 7 | Kselahu MC | 13 | 5 | 3 | 5 | 25 | : | 16 | (+9) | 18 |
| 8 | Aurora FK | 13 | 5 | 0 | 8 | 19 | : | 22 | (-3) | 15 |
| 9 | Malakateko | 13 | 4 | 3 | 6 | 14 | : | 19 | (-5) | 15 |
| 10 | Komunikasiones | 13 | 4 | 2 | 7 | 16 | : | 21 | (-5) | 14 |
| 11 | Koban Imperial | 13 | 3 | 4 | 6 | 16 | : | 20 | (-4) | 13 |
| 12 | Sučitepekez | 13 | 1 | 4 | 8 | 14 | : | 29 | (-15) | 7 |
Pobednik Aperture, pobednik Klausure i 2 najbolje ekipa po plasmanu u Zbirnoj tabeli - KONKAKAF Kup Centralne Amerike
Iz lige na kraju Klausure ispadaju dve najlošije ekipe na osnovu zbirne tabele.
Iz lige na kraju Klausure ispadaju dve najlošije ekipe na osnovu zbirne tabele.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | CSD Munisipal | 7 | 4 | 3 | 0 | 12 | : | 3 | 15 | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | : | 4 | 10 | |
| 2. | Antigva | 7 | 6 | 1 | 0 | 15 | : | 6 | 19 | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | : | 13 | 6 | |
| 3. | Deportivo Guastatoja | 6 | 5 | 0 | 1 | 12 | : | 5 | 15 | 7 | 3 | 1 | 3 | 7 | : | 10 | 10 | |
| 4. | Dep. San Pedro | 7 | 6 | 1 | 0 | 15 | : | 6 | 19 | 6 | 0 | 2 | 4 | 1 | : | 7 | 2 | |
| 5. | Markense | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | : | 8 | 10 | 7 | 3 | 1 | 3 | 8 | : | 8 | 10 | |
| 6. | Miksko | 6 | 6 | 0 | 0 | 16 | : | 5 | 18 | 6 | 0 | 1 | 5 | 6 | : | 15 | 1 | |
| 7. | Kselahu MC | 6 | 4 | 1 | 1 | 15 | : | 5 | 13 | 7 | 1 | 2 | 4 | 10 | : | 11 | 5 | |
| 8. | Aurora FK | 7 | 5 | 0 | 2 | 11 | : | 7 | 15 | 6 | 0 | 0 | 6 | 8 | : | 15 | 0 | |
| 9. | Malakateko | 7 | 4 | 2 | 1 | 10 | : | 5 | 14 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | : | 14 | 1 | |
| 10. | Komunikasiones | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | : | 7 | 9 | 7 | 1 | 2 | 4 | 7 | : | 14 | 5 | |
| 11. | Koban Imperial | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | : | 9 | 10 | 7 | 0 | 3 | 4 | 6 | : | 11 | 3 | |
| 12. | Sučitepekez | 6 | 1 | 4 | 1 | 10 | : | 10 | 7 | 7 | 0 | 0 | 7 | 4 | : | 19 | 0 | |
Sučitepekez
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Miksko | 3:3 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 05.10.2026 | Komunikasiones | 0:3 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 25.09.2026 | CSD Munisipal | 0:3 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Kselahu MC | 2:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 15.09.2026 | Antigva | 2:3 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 10.09.2026 | Deportivo Guastatoja | 1:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Malakateko | 0:2 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Koban Imperial | 3:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Aurora FK | 2:3 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Markense | 1:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 |
Dep. San Pedro
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Komunikasiones | 2:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 04.10.2026 | Kselahu MC | 0:2 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 26.09.2026 | Deportivo Guastatoja | 1:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Koban Imperial | 1:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Markense | 0:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 09.09.2026 | Miksko | 2:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | CSD Munisipal | 0:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Antigva | 4:3 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 24.08.2026 | Malakateko | 0:2 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Aurora FK | 2:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.08.2026 | 0:3 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 |
| Sučitepekez | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | (-3) | 3 | 0,00 | 3,00 | 3,00 | 0 | 1 | 0:100 |
| Domaćin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | (0) | 0 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0 | 0 | 0:0 |
| Gost | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | (-3) | 3 | 0,00 | 3,00 | 3,00 | 0 | 1 | 0:100 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari