Ponuda po danu
Po takmičenju
Mađarska, Mađarska 1
Đer ETO - Ferencvaroš
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.09. (Čet) | 17:30 | Đer ETO-Ferencvaroš | 3.95 | 3.95 | 1.71 | 2.55 | 1.44 | (1) |
| 04.09. (Pet) | 16:30 | Vašaš-Njiređhaza Spartakus | 2.28 | 3.30 | 2.88 | 2.00 | 1.72 | (1) |
| 05.09. (Sub) | 15:30 | MTK-Kišvarda | 2.07 | 3.60 | 3.05 | 2.25 | 1.57 | (1) |
| 05.09. (Sub) | 18:00 | Pakš-Debrecin | 1.92 | 4.00 | 3.10 | 3.05 | 1.33 | (1) |
| 06.09. (Ned) | 13:30 | Zalaegeršeg-Puškaš Akademija | 2.85 | 3.45 | 2.25 | 2.12 | 1.63 | (1) |
| 06.09. (Ned) | 15:45 | Ferencvaroš-Ujpešt | 1.40 | 4.60 | 6.40 | 2.50 | 1.46 | (1) |
| 06.09. (Ned) | 18:00 | Đer ETO-Kišpešt Honved | 1.62 | 3.85 | 4.33 | 2.22 | 1.57 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Đer ETO
Ferencvaroš
- Đer ETO je bez poraza u poslednjih 5 mečeva u takmičenju Mađarska 1
- Na utakmicama tima Đer ETO broj golova je bio od 2 do 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Mađarska 1.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Puškaš Akademija | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | : | 8 | (+2) | 12 |
| 2 | Ujpešt | 6 | 3 | 1 | 2 | 13 | : | 10 | (+3) | 10 |
| 3 | Đer ETO | 5 | 2 | 3 | 0 | 11 | : | 4 | (+7) | 9 |
| 4 | MTK | 6 | 2 | 3 | 1 | 13 | : | 10 | (+3) | 9 |
| 5 | Vašaš | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | : | 7 | (+3) | 8 |
| 6 | Pakš | 6 | 2 | 2 | 2 | 13 | : | 13 | (0) | 8 |
| 7 | Ferencvaroš | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | : | 5 | (0) | 7 |
| 8 | Njiređhaza Spartakus | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | : | 10 | (-4) | 7 |
| 9 | Kišpešt Honved | 5 | 1 | 3 | 1 | 8 | : | 8 | (0) | 6 |
| 10 | Kišvarda | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | : | 8 | (-1) | 6 |
| 11 | Debrecin | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | : | 9 | (-3) | 6 |
| 12 | Zalaegeršeg | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | : | 15 | (-10) | 3 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2. i 3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2. i 3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Puškaš Akademija | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 6 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | : | 2 | 9 | |
| 2. | Ujpešt | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | : | 4 | 7 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | : | 6 | 3 | |
| 3. | Đer ETO | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | : | 0 | 6 | 3 | 0 | 3 | 0 | 4 | : | 4 | 3 | |
| 4. | MTK | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | : | 4 | 6 | 3 | 0 | 3 | 0 | 6 | : | 6 | 3 | |
| 5. | Vašaš | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | : | 3 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 4 | |
| 6. | Pakš | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | : | 4 | 7 | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 | : | 9 | 1 | |
| 7. | Ferencvaroš | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | : | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 5 | 6 | |
| 8. | Njiređhaza Spartakus | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | : | 3 | 7 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | : | 7 | 0 | |
| 9. | Kišpešt Honved | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 5 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | : | 3 | 2 | |
| 10. | Kišvarda | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 | : | 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 2 | 3 | |
| 11. | Debrecin | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | : | 5 | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 4 | 1 | |
| 12. | Zalaegeršeg | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | : | 3 | 3 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | : | 12 | 0 | |
Đer ETO
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Kišvarda | 1:1 | 0-2 | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Zalaegeršeg | 3:0 | 3+ | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Debrecin | 1:1 | 0-2 | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 13.08.2026 | Riga | 1:1 | 0-2 | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 06.08.2026 | Riga | 0:1 | 0-2 | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 02.08.2026 | Njiređhaza Spartakus | 4:0 | 3+ | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 30.07.2026 | Atert Bisen | 1:1 | 0-2 | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 26.07.2026 | Vašaš | 2:2 | 3+ | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 21.07.2026 | Atert Bisen | 6:2 | 3+ | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 14.07.2026 | Vikingur Rejkjavik | 2:2 | 3+ | Liga Šampiona | 2026/2027 |
Ferencvaroš
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Puškaš Akademija | 2:1 | 3+ | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 27.08.2026 | Trabzonspor | 4:0 | 3+ | Liga Evrope | 2026/2027 | |||
| 20.08.2026 | Trabzonspor | 1:0 | 0-2 | Liga Evrope | 2026/2027 | |||
| 17.08.2026 | Zalaegeršeg | 1:0 | 0-2 | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 13.08.2026 | Gornjik Zabže | 1:1 | 0-2 | Liga Evrope | 2026/2027 | |||
| 05.08.2026 | Gornjik Zabže | 1:0 | 0-2 | Liga Evrope | 2026/2027 | |||
| 02.08.2026 | Vašaš | 0:0 | 0-2 | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 30.07.2026 | Tvente | 2:2 | 3+ | Liga Evrope | 2026/2027 | |||
| 26.07.2026 | Pakš | 2:4 | 3+ | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 23.07.2026 | Tvente | 2:1 | 3+ | Liga Evrope | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.2026 | 2:2 | 3+ | Mađarska, Kup | 2025/2026 | |||
| 19.04.2026 | 1:0 | 0-2 | Mađarska 1 | 2025/2026 | |||
| 25.01.2026 | 3:1 | 3+ | Mađarska 1 | 2025/2026 | |||
| 28.09.2025 | 0:2 | 0-2 | Mađarska 1 | 2025/2026 | |||
| 24.05.2025 | 1:2 | 3+ | Mađarska 1 | 2024/2025 | |||
| 02.03.2025 | 2:2 | 3+ | Mađarska 1 | 2024/2025 | |||
| 27.02.2025 | 3:3 | 3+ | Mađarska, Kup | 2024/2025 | |||
| 27.10.2024 | 1:1 | 0-2 | Mađarska 1 | 2024/2025 | |||
| 20.04.2022 | 1:4 | 3+ | Mađarska, Kup | 2021/2022 | |||
| 07.03.2015 | 0:3 | 3+ | Mađarska 1 | 2014/2015 | |||
| 17.08.2014 | 0:1 | 0-2 | Mađarska 1 | 2014/2015 | |||
| 02.03.2014 | 1:1 | 0-2 | Mađarska 1 | 2013/2014 | |||
| 16.11.2013 | 1:2 | 3+ | Mađarska, LK gr. | 2013/2014 | |||
| 16.10.2013 | 4:1 | 3+ | Mađarska, LK gr. | 2013/2014 | |||
| 10.08.2013 | 1:2 | 3+ | Mađarska 1 | 2013/2014 | |||
| 12.05.2013 | 1:0 | 0-2 | Mađarska 1 | 2012/2013 | |||
| 28.10.2012 | 1:1 | 0-2 | Mađarska 1 | 2012/2013 | |||
| 14.04.2012 | 2:2 | 3+ | Mađarska 1 | 2011/2012 | |||
| 18.09.2011 | 2:0 | 0-2 | Mađarska 1 | 2011/2012 | |||
| 19.03.2011 | 1:0 | 0-2 | Mađarska 1 | 2010/2011 | |||
| 01.09.2010 | 0:3 | 3+ | Mađarska 1 | 2010/2011 | |||
| 04.05.2010 | 2:1 | 3+ | Mađarska 1 | 2009/2010 | |||
| 04.11.2009 | 0:1 | 0-2 | Mađarska 1 | 2009/2010 | |||
| 09.04.2006 | 1:1 | 0-2 | Mađarska 1 | 2005/2006 | |||
| 02.10.2005 | 0:2 | 0-2 | Mađarska 1 | 2005/2006 | |||
| 13.03.2005 | 1:0 | 0-2 | Mađarska 1 | 2004/2005 | |||
| 08.08.2004 | 2:4 | 3+ | Mađarska 1 | 2004/2005 | |||
| 04.04.2004 | 0:4 | 3+ | Mađarska 1 | 2003/2004 | |||
| 19.10.2003 | 0:1 | 0-2 | Mađarska 1 | 2003/2004 | |||
| 24.05.2003 | 0:2 | 0-2 | Mađarska 1 po | 2002/2003 | |||
| 26.04.2003 | 0:1 | 0-2 | Mađarska 1 po | 2002/2003 | |||
| 15.03.2003 | 2:5 | 3+ | Mađarska 1 | 2002/2003 | |||
| 27.09.2002 | 1:2 | 3+ | Mađarska 1 | 2002/2003 | |||
| 24.04.2002 | 0:4 | 3+ | Mađarska 1 | 2001/2002 | |||
| 02.12.2001 | 1:1 | 0-2 | Mađarska 1 | 2001/2002 | |||
| 22.09.2001 | 1:3 | 3+ | Mađarska 1 | 2001/2002 | |||
| 22.04.2001 | 0:0 | 0-2 | Mađarska 1 | 2000/2001 | |||
| 11.11.2000 | 0:2 | 0-2 | Mađarska 1 | 2000/2001 | |||
| 23.09.2000 | 0:3 | 3+ | Mađarska 1 | 2000/2001 | |||
| 05.08.2000 | 3:1 | 3+ | Mađarska 1 | 2000/2001 |
| Đer ETO | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 40 | 9 | 10 | 21 | 42:71 | (-29) | 113 | 1,05 | 1,78 | 2,83 | 19 | 21 | 48:53 |
| Domaćin | 22 | 6 | 5 | 11 | 24:33 | (-9) | 57 | 1,09 | 1,50 | 2,59 | 12 | 10 | 55:45 |
| Gost | 18 | 3 | 5 | 10 | 18:38 | (-20) | 56 | 1,00 | 2,11 | 3,11 | 7 | 11 | 39:61 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari