Ponuda po danu
Po takmičenju
Mađarska, Mađarska 1
Pakš - Debrecin
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.09. (Čet) | 17:30 | Đer ETO-Ferencvaroš | 3.95 | 4.05 | 1.70 | 2.65 | 1.42 | (1) |
| 04.09. (Pet) | 16:30 | Vašaš-Njiređhaza Spartakus | 2.28 | 3.30 | 2.88 | 2.00 | 1.72 | (1) |
| 05.09. (Sub) | 15:30 | MTK-Kišvarda | 2.07 | 3.60 | 3.05 | 2.25 | 1.57 | (1) |
| 05.09. (Sub) | 18:00 | Pakš-Debrecin | 1.92 | 4.00 | 3.10 | 3.05 | 1.33 | (1) |
| 06.09. (Ned) | 13:30 | Zalaegeršeg-Puškaš Akademija | 2.85 | 3.45 | 2.25 | 2.12 | 1.63 | (1) |
| 06.09. (Ned) | 15:45 | Ferencvaroš-Ujpešt | 1.40 | 4.60 | 6.40 | 2.50 | 1.46 | (1) |
| 06.09. (Ned) | 18:00 | Đer ETO-Kišpešt Honved | 1.62 | 3.85 | 4.33 | 2.22 | 1.57 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Pakš
Debrecin
- Debrecin je bez poraza u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Mađarska 1
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Puškaš Akademija | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | : | 8 | (+2) | 12 |
| 2 | Ujpešt | 6 | 3 | 1 | 2 | 13 | : | 10 | (+3) | 10 |
| 3 | Đer ETO | 5 | 2 | 3 | 0 | 11 | : | 4 | (+7) | 9 |
| 4 | MTK | 6 | 2 | 3 | 1 | 13 | : | 10 | (+3) | 9 |
| 5 | Vašaš | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | : | 7 | (+3) | 8 |
| 6 | Pakš | 6 | 2 | 2 | 2 | 13 | : | 13 | (0) | 8 |
| 7 | Ferencvaroš | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | : | 5 | (0) | 7 |
| 8 | Njiređhaza Spartakus | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | : | 10 | (-4) | 7 |
| 9 | Kišpešt Honved | 5 | 1 | 3 | 1 | 8 | : | 8 | (0) | 6 |
| 10 | Kišvarda | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | : | 8 | (-1) | 6 |
| 11 | Debrecin | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | : | 9 | (-3) | 6 |
| 12 | Zalaegeršeg | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | : | 15 | (-10) | 3 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2. i 3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2. i 3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Puškaš Akademija | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 6 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | : | 2 | 9 | |
| 2. | Ujpešt | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | : | 4 | 7 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | : | 6 | 3 | |
| 3. | Đer ETO | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | : | 0 | 6 | 3 | 0 | 3 | 0 | 4 | : | 4 | 3 | |
| 4. | MTK | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | : | 4 | 6 | 3 | 0 | 3 | 0 | 6 | : | 6 | 3 | |
| 5. | Vašaš | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | : | 3 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 4 | |
| 6. | Pakš | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | : | 4 | 7 | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 | : | 9 | 1 | |
| 7. | Ferencvaroš | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | : | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 5 | 6 | |
| 8. | Njiređhaza Spartakus | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | : | 3 | 7 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | : | 7 | 0 | |
| 9. | Kišpešt Honved | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 5 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | : | 3 | 2 | |
| 10. | Kišvarda | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 | : | 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 2 | 3 | |
| 11. | Debrecin | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | : | 5 | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 4 | 1 | |
| 12. | Zalaegeršeg | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | : | 3 | 3 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | : | 12 | 0 | |
Pakš
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Njiređhaza Spartakus | 1:1 | 0-2 | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 21.08.2026 | Ujpešt | 2:0 | 0-2 | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Puškaš Akademija | 2:3 | 3+ | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | Kišpešt Honved | 2:2 | 3+ | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 03.08.2026 | Zalaegeršeg | 2:5 | 3+ | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 30.07.2026 | Panatinaikos | 2:2 | 3+ | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 26.07.2026 | Ferencvaroš | 4:2 | 3+ | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 23.07.2026 | Panatinaikos | 1:2 | 3+ | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 16.05.2026 | Diožđer | 3:1 | 3+ | Mađarska 1 | 2025/2026 | |||
| 03.05.2026 | Debrecin | 5:2 | 3+ | Mađarska 1 | 2025/2026 |
Debrecin
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | MTK | 2:2 | 3+ | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Kišvarda | 0:0 | 0-2 | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Đer ETO | 1:1 | 0-2 | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 12.08.2026 | FK Kopenhagen | 1:5 | 3+ | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | Njiređhaza Spartakus | 1:0 | 0-2 | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 06.08.2026 | FK Kopenhagen | 0:3 | 3+ | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 02.08.2026 | Ujpešt | 2:4 | 3+ | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 30.07.2026 | Pjunik | 0:0 | 0-2 | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 26.07.2026 | Puškaš Akademija | 0:2 | 0-2 | Mađarska 1 | 2026/2027 | |||
| 23.07.2026 | Pjunik | 1:0 | 0-2 | Liga Konferencija | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Pakš | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 53 | 11 | 19 | 23 | 66:78 | (-12) | 144 | 1,25 | 1,47 | 2,72 | 29 | 24 | 55:45 |
| Domaćin | 27 | 8 | 12 | 7 | 38:34 | (+4) | 72 | 1,41 | 1,26 | 2,67 | 16 | 11 | 59:41 |
| Gost | 26 | 3 | 7 | 16 | 28:44 | (-16) | 72 | 1,08 | 1,69 | 2,77 | 13 | 13 | 50:50 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari