Ponuda po danu
Po takmičenju
Poljska, Poljska 2
LKS Lođ - Podbeskidzje
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.10. (Pet) | 16:00 | Varta-Unija Skjernevice | 2.05 | 3.60 | 3.05 | 2.30 | 1.55 | (1) |
| 16.10. (Pet) | 18:30 | Ruh Hožov-Odra Opole | 1.82 | 3.45 | 4.00 | 1.84 | 1.86 | (1) |
| 17.10. (Sub) | 13:30 | Miedž Legnica-Stal Mjelec | 1.67 | 3.95 | 4.20 | 2.55 | 1.46 | (1) |
| 17.10. (Sub) | 13:30 | Pogon GM-Polonija Varšava | 3.05 | 3.55 | 2.10 | 2.18 | 1.61 | (1) |
| 17.10. (Sub) | 13:30 | Polonija Bitom-Črobri Glogov | 1.90 | 3.50 | 3.60 | 2.00 | 1.72 | (1) |
| 18.10. (Ned) | 12:30 | LKS Lođ-Podbeskidzje | 1.79 | 3.75 | 3.80 | 2.28 | 1.56 | (1) |
| 18.10. (Ned) | 15:00 | Pogon Siedlice-Stal Režov | 2.22 | 3.35 | 2.95 | 2.00 | 1.71 | (1) |
| 18.10. (Ned) | 18:30 | Lehija Gdanjsk-Arka | 2.15 | 3.60 | 2.90 | 2.30 | 1.55 | (1) |
| 19.10. (Pon) | 16:00 | Termalika Bruk-Bet-Puša Njepolomice | 1.78 | 3.70 | 3.90 | 2.15 | 1.61 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
LKS Lođ
Podbeskidzje
- Podbeskidzje je bez poraza u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Poljska 2
- Na utakmicama tima LKS Lođ broj golova je bio od 2 do 3 u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Poljska 2.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pogon GM | 10 | 6 | 3 | 1 | 19 | : | 8 | (+11) | 21 |
| 2 | Polonija Varšava | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | : | 13 | (+4) | 17 |
| 3 | Termalika Bruk-Bet | 10 | 5 | 2 | 3 | 16 | : | 14 | (+2) | 17 |
| 4 | Lehija Gdanjsk | 10 | 5 | 1 | 4 | 19 | : | 16 | (+3) | 16 |
| 5 | Varta | 10 | 5 | 0 | 5 | 18 | : | 15 | (+3) | 15 |
| 6 | LKS Lođ | 10 | 4 | 3 | 3 | 13 | : | 11 | (+2) | 15 |
| 7 | Ruh Hožov | 10 | 4 | 3 | 3 | 11 | : | 11 | (0) | 15 |
| 8 | Stal Režov | 10 | 4 | 2 | 4 | 11 | : | 17 | (-6) | 14 |
| 9 | Miedž Legnica | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | : | 10 | (+4) | 14 |
| 10 | Odra Opole | 10 | 3 | 3 | 4 | 8 | : | 9 | (-1) | 12 |
| 11 | Stal Mjelec | 10 | 3 | 3 | 4 | 16 | : | 24 | (-8) | 12 |
| 12 | Črobri Glogov | 10 | 3 | 3 | 4 | 11 | : | 12 | (-1) | 12 |
| 13 | Polonija Bitom | 10 | 2 | 6 | 2 | 15 | : | 17 | (-2) | 12 |
| 14 | Pogon Siedlice | 10 | 3 | 3 | 4 | 10 | : | 11 | (-1) | 12 |
| 15 | Unija Skjernevice | 10 | 3 | 2 | 5 | 12 | : | 17 | (-5) | 11 |
| 16 | Podbeskidzje | 10 | 1 | 8 | 1 | 13 | : | 14 | (-1) | 11 |
| 17 | Arka | 10 | 3 | 2 | 5 | 12 | : | 13 | (-1) | 11 |
| 18 | Puša Njepolomice | 10 | 3 | 0 | 7 | 11 | : | 14 | (-3) | 9 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pogon GM | 5 | 3 | 2 | 0 | 7 | : | 3 | 11 | 5 | 3 | 1 | 1 | 12 | : | 5 | 10 | |
| 2. | Polonija Varšava | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 | : | 8 | 8 | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | : | 5 | 9 | |
| 3. | Termalika Bruk-Bet | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | : | 6 | 9 | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | : | 8 | 8 | |
| 4. | Lehija Gdanjsk | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | : | 8 | 9 | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | : | 8 | 7 | |
| 5. | Varta | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 2 | 6 | 8 | 3 | 0 | 5 | 12 | : | 13 | 9 | |
| 6. | LKS Lođ | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | : | 6 | 9 | 5 | 1 | 3 | 1 | 4 | : | 5 | 6 | |
| 7. | Ruh Hožov | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | : | 6 | 7 | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | : | 5 | 8 | |
| 8. | Stal Režov | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | : | 9 | 3 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | : | 8 | 11 | |
| 9. | Miedž Legnica | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | : | 7 | 8 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | : | 3 | 6 | |
| 10. | Odra Opole | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | : | 3 | 7 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | : | 6 | 5 | |
| 11. | Stal Mjelec | 6 | 2 | 3 | 1 | 13 | : | 10 | 9 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | : | 14 | 3 | |
| 12. | Črobri Glogov | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | : | 7 | 5 | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | : | 5 | 7 | |
| 13. | Polonija Bitom | 5 | 1 | 4 | 0 | 8 | : | 7 | 7 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | : | 10 | 5 | |
| 14. | Pogon Siedlice | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | : | 7 | 10 | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | : | 4 | 2 | |
| 15. | Unija Skjernevice | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | : | 10 | 7 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | : | 7 | 4 | |
| 16. | Podbeskidzje | 4 | 1 | 3 | 0 | 5 | : | 4 | 6 | 6 | 0 | 5 | 1 | 8 | : | 10 | 5 | |
| 17. | Arka | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 | : | 4 | 8 | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 | : | 9 | 3 | |
| 18. | Puša Njepolomice | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | : | 6 | 6 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | : | 8 | 3 | |
LKS Lođ
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Ruh Hožov | 0:2 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Pogon GM | 0:2 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 11.09.2026 | Puša Njepolomice | 2:1 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Arka | 1:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 28.08.2026 | Odra Opole | 0:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Stal Mjelec | 4:0 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Termalika Bruk-Bet | 2:1 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | Črobri Glogov | 1:2 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 31.07.2026 | Polonija Bitom | 2:1 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 25.07.2026 | Pogon Siedlice | 1:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 |
Podbeskidzje
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.2026 | Pogon Siedlice | 1:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Unija Skjernevice | 1:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Ruh Hožov | 3:3 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Polonija Bitom | 0:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Puša Njepolomice | 0:2 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Odra Opole | 1:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Črobri Glogov | 1:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Lehija Gdanjsk | 2:2 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 02.08.2026 | Stal Mjelec | 3:3 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 27.07.2026 | Miedž Legnica | 1:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.04.2023 | 2:1 | 3+ | Poljska 2 | 2022/2023 | |||
| 18.09.2022 | 1:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2022/2023 | |||
| 01.04.2022 | 1:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2021/2022 | |||
| 18.09.2021 | 1:2 | 3+ | Poljska 2 | 2021/2022 | |||
| 29.03.2019 | 3:0 | 3+ | Poljska 2 | 2018/2019 | |||
| 19.09.2018 | 3:0 | 3+ | Poljska 2 | 2018/2019 | |||
| 31.03.2012 | 1:0 | 0-2 | Poljska 1 | 2011/2012 | |||
| 30.09.2011 | 2:1 | 3+ | Poljska 1 | 2011/2012 | |||
| 10.04.2011 | 0:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2010/2011 | |||
| 04.09.2010 | 1:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2010/2011 | |||
| 28.04.2010 | 2:2 | 3+ | Poljska 2 | 2009/2010 | |||
| 12.09.2009 | 1:2 | 3+ | Poljska 2 | 2009/2010 | |||
| 06.02.2009 | 1:2 | 3+ | Prijateljski | 2009 | |||
| 05.05.2006 | 0:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2005/2006 | |||
| 23.09.2005 | 3:0 | 3+ | Poljska 2 | 2005/2006 | |||
| 04.05.2005 | 0:3 | 3+ | Poljska 2 | 2004/2005 | |||
| 31.07.2004 | 0:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2004/2005 | |||
| 12.06.2004 | 0:2 | 0-2 | Poljska 2 | 2003/2004 | |||
| 22.11.2003 | 1:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2003/2004 | |||
| 04.06.2003 | 0:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2002/2003 | |||
| 16.11.2002 | 1:2 | 3+ | Poljska 2 | 2002/2003 |
| LKS Lođ | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 21 | 7 | 7 | 7 | 24:21 | (+3) | 45 | 1,14 | 1,00 | 2,14 | 10 | 11 | 48:52 |
| Domaćin | 11 | 5 | 4 | 2 | 15:8 | (+7) | 23 | 1,36 | 0,73 | 2,09 | 4 | 7 | 36:64 |
| Gost | 10 | 2 | 3 | 5 | 9:13 | (-4) | 22 | 0,90 | 1,30 | 2,20 | 6 | 4 | 60:40 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari