Ponuda po danu
Po takmičenju
Poljska, Poljska 2
Ruh Hožov - Odra Opole
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.10. (Pet) | 16:00 | Varta-Unija Skjernevice | 2.05 | 3.60 | 3.05 | 2.30 | 1.55 | (1) |
| 16.10. (Pet) | 18:30 | Ruh Hožov-Odra Opole | 1.82 | 3.45 | 4.00 | 1.84 | 1.86 | (1) |
| 17.10. (Sub) | 13:30 | Miedž Legnica-Stal Mjelec | 1.67 | 3.95 | 4.20 | 2.55 | 1.46 | (1) |
| 17.10. (Sub) | 13:30 | Pogon GM-Polonija Varšava | 3.05 | 3.55 | 2.10 | 2.18 | 1.61 | (1) |
| 17.10. (Sub) | 13:30 | Polonija Bitom-Črobri Glogov | 1.90 | 3.50 | 3.60 | 2.00 | 1.72 | (1) |
| 18.10. (Ned) | 12:30 | LKS Lođ-Podbeskidzje | 1.79 | 3.75 | 3.80 | 2.28 | 1.56 | (1) |
| 18.10. (Ned) | 15:00 | Pogon Siedlice-Stal Režov | 2.22 | 3.35 | 2.95 | 2.00 | 1.71 | (1) |
| 18.10. (Ned) | 18:30 | Lehija Gdanjsk-Arka | 2.15 | 3.60 | 2.90 | 2.30 | 1.55 | (1) |
| 19.10. (Pon) | 16:00 | Termalika Bruk-Bet-Puša Njepolomice | 1.78 | 3.70 | 3.90 | 2.15 | 1.61 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Ruh Hožov
Odra Opole
- Ruh Hožov je bez poraza u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Poljska 2
- Na utakmicama tima Odra Opole broj golova je bio od 0 do 2 u poslednjih 6 mečeva u takmičenju Poljska 2.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pogon GM | 10 | 6 | 3 | 1 | 19 | : | 8 | (+11) | 21 |
| 2 | Polonija Varšava | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | : | 13 | (+4) | 17 |
| 3 | Termalika Bruk-Bet | 10 | 5 | 2 | 3 | 16 | : | 14 | (+2) | 17 |
| 4 | Lehija Gdanjsk | 10 | 5 | 1 | 4 | 19 | : | 16 | (+3) | 16 |
| 5 | Varta | 10 | 5 | 0 | 5 | 18 | : | 15 | (+3) | 15 |
| 6 | LKS Lođ | 10 | 4 | 3 | 3 | 13 | : | 11 | (+2) | 15 |
| 7 | Ruh Hožov | 10 | 4 | 3 | 3 | 11 | : | 11 | (0) | 15 |
| 8 | Stal Režov | 10 | 4 | 2 | 4 | 11 | : | 17 | (-6) | 14 |
| 9 | Miedž Legnica | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | : | 10 | (+4) | 14 |
| 10 | Odra Opole | 10 | 3 | 3 | 4 | 8 | : | 9 | (-1) | 12 |
| 11 | Stal Mjelec | 10 | 3 | 3 | 4 | 16 | : | 24 | (-8) | 12 |
| 12 | Črobri Glogov | 10 | 3 | 3 | 4 | 11 | : | 12 | (-1) | 12 |
| 13 | Polonija Bitom | 10 | 2 | 6 | 2 | 15 | : | 17 | (-2) | 12 |
| 14 | Pogon Siedlice | 10 | 3 | 3 | 4 | 10 | : | 11 | (-1) | 12 |
| 15 | Unija Skjernevice | 10 | 3 | 2 | 5 | 12 | : | 17 | (-5) | 11 |
| 16 | Podbeskidzje | 10 | 1 | 8 | 1 | 13 | : | 14 | (-1) | 11 |
| 17 | Arka | 10 | 3 | 2 | 5 | 12 | : | 13 | (-1) | 11 |
| 18 | Puša Njepolomice | 10 | 3 | 0 | 7 | 11 | : | 14 | (-3) | 9 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pogon GM | 5 | 3 | 2 | 0 | 7 | : | 3 | 11 | 5 | 3 | 1 | 1 | 12 | : | 5 | 10 | |
| 2. | Polonija Varšava | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 | : | 8 | 8 | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | : | 5 | 9 | |
| 3. | Termalika Bruk-Bet | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | : | 6 | 9 | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | : | 8 | 8 | |
| 4. | Lehija Gdanjsk | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | : | 8 | 9 | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | : | 8 | 7 | |
| 5. | Varta | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 2 | 6 | 8 | 3 | 0 | 5 | 12 | : | 13 | 9 | |
| 6. | LKS Lođ | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | : | 6 | 9 | 5 | 1 | 3 | 1 | 4 | : | 5 | 6 | |
| 7. | Ruh Hožov | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | : | 6 | 7 | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | : | 5 | 8 | |
| 8. | Stal Režov | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | : | 9 | 3 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | : | 8 | 11 | |
| 9. | Miedž Legnica | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | : | 7 | 8 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | : | 3 | 6 | |
| 10. | Odra Opole | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | : | 3 | 7 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | : | 6 | 5 | |
| 11. | Stal Mjelec | 6 | 2 | 3 | 1 | 13 | : | 10 | 9 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | : | 14 | 3 | |
| 12. | Črobri Glogov | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | : | 7 | 5 | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | : | 5 | 7 | |
| 13. | Polonija Bitom | 5 | 1 | 4 | 0 | 8 | : | 7 | 7 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | : | 10 | 5 | |
| 14. | Pogon Siedlice | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | : | 7 | 10 | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | : | 4 | 2 | |
| 15. | Unija Skjernevice | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | : | 10 | 7 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | : | 7 | 4 | |
| 16. | Podbeskidzje | 4 | 1 | 3 | 0 | 5 | : | 4 | 6 | 6 | 0 | 5 | 1 | 8 | : | 10 | 5 | |
| 17. | Arka | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 | : | 4 | 8 | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 | : | 9 | 3 | |
| 18. | Puša Njepolomice | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | : | 6 | 6 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | : | 8 | 3 | |
Ruh Hožov
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | LKS Lođ | 2:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 18.09.2026 | Polonija Bitom | 0:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Podbeskidzje | 3:3 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 07.09.2026 | Unija Skjernevice | 3:1 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Črobri Glogov | 0:2 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 24.08.2026 | Stal Režov | 1:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 14.08.2026 | Lehija Gdanjsk | 1:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 07.08.2026 | Polonija Varšava | 1:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 02.08.2026 | Miedž Legnica | 0:2 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 26.07.2026 | Termalika Bruk-Bet | 0:2 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 |
Odra Opole
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Miedž Legnica | 1:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Termalika Bruk-Bet | 0:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Stal Režov | 0:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Stal Mjelec | 1:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 28.08.2026 | LKS Lođ | 0:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Podbeskidzje | 1:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Varta | 3:1 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Puša Njepolomice | 1:3 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 03.08.2026 | Črobri Glogov | 1:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 24.07.2026 | Arka | 0:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.05.2026 | 2:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2025/2026 | |||
| 24.10.2025 | 1:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2025/2026 | |||
| 29.11.2024 | 6:0 | 3+ | Poljska 2 | 2024/2025 | |||
| 19.07.2024 | 2:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2024/2025 | |||
| 19.05.2023 | 3:0 | 3+ | Poljska 2 | 2022/2023 | |||
| 21.10.2022 | 1:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2022/2023 | |||
| 18.05.2018 | 3:0 | 3+ | Poljska 2 | 2017/2018 | |||
| 29.10.2017 | 3:1 | 3+ | Poljska 2 | 2017/2018 | |||
| 28.10.2008 | 2:0 | 0-2 | Poljska, Kup | 2008/2009 | |||
| 25.03.2007 | 0:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2006/2007 | |||
| 11.08.2006 | 1:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2006/2007 | |||
| 22.11.2000 | 0:3 | 3+ | Poljska , Kup | 2000/2001 |
| Ruh Hožov | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 12 | 8 | 2 | 2 | 24:7 | (+17) | 31 | 2,00 | 0,58 | 2,58 | 7 | 5 | 58:42 |
| Domaćin | 5 | 5 | 0 | 0 | 15:1 | (+14) | 16 | 3,00 | 0,20 | 3,20 | 2 | 3 | 40:60 |
| Gost | 7 | 3 | 2 | 2 | 9:6 | (+3) | 15 | 1,29 | 0,86 | 2,14 | 5 | 2 | 71:29 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari