Ponuda po danu
Po takmičenju
Poljska, Poljska 2
Pogon Siedlice - Stal Režov
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.10. (Pet) | 16:00 | Varta-Unija Skjernevice | 2.05 | 3.60 | 3.05 | 2.30 | 1.55 | (1) |
| 16.10. (Pet) | 18:30 | Ruh Hožov-Odra Opole | 1.82 | 3.45 | 4.00 | 1.84 | 1.86 | (1) |
| 17.10. (Sub) | 13:30 | Miedž Legnica-Stal Mjelec | 1.67 | 3.95 | 4.20 | 2.55 | 1.46 | (1) |
| 17.10. (Sub) | 13:30 | Pogon GM-Polonija Varšava | 3.05 | 3.55 | 2.10 | 2.18 | 1.61 | (1) |
| 17.10. (Sub) | 13:30 | Polonija Bitom-Črobri Glogov | 1.90 | 3.50 | 3.60 | 2.00 | 1.72 | (1) |
| 18.10. (Ned) | 12:30 | LKS Lođ-Podbeskidzje | 1.79 | 3.75 | 3.80 | 2.28 | 1.56 | (1) |
| 18.10. (Ned) | 15:00 | Pogon Siedlice-Stal Režov | 2.22 | 3.35 | 2.95 | 2.00 | 1.71 | (1) |
| 18.10. (Ned) | 18:30 | Lehija Gdanjsk-Arka | 2.15 | 3.60 | 2.90 | 2.30 | 1.55 | (1) |
| 19.10. (Pon) | 16:00 | Termalika Bruk-Bet-Puša Njepolomice | 1.78 | 3.70 | 3.90 | 2.15 | 1.61 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Pogon Siedlice
Stal Režov
- Tim Stal Režov je poslednjih 6 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Poljska 2.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pogon GM | 10 | 6 | 3 | 1 | 19 | : | 8 | (+11) | 21 |
| 2 | Polonija Varšava | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | : | 13 | (+4) | 17 |
| 3 | Termalika Bruk-Bet | 10 | 5 | 2 | 3 | 16 | : | 14 | (+2) | 17 |
| 4 | Lehija Gdanjsk | 10 | 5 | 1 | 4 | 19 | : | 16 | (+3) | 16 |
| 5 | Varta | 10 | 5 | 0 | 5 | 18 | : | 15 | (+3) | 15 |
| 6 | LKS Lođ | 10 | 4 | 3 | 3 | 13 | : | 11 | (+2) | 15 |
| 7 | Ruh Hožov | 10 | 4 | 3 | 3 | 11 | : | 11 | (0) | 15 |
| 8 | Stal Režov | 10 | 4 | 2 | 4 | 11 | : | 17 | (-6) | 14 |
| 9 | Miedž Legnica | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | : | 10 | (+4) | 14 |
| 10 | Odra Opole | 10 | 3 | 3 | 4 | 8 | : | 9 | (-1) | 12 |
| 11 | Stal Mjelec | 10 | 3 | 3 | 4 | 16 | : | 24 | (-8) | 12 |
| 12 | Črobri Glogov | 10 | 3 | 3 | 4 | 11 | : | 12 | (-1) | 12 |
| 13 | Polonija Bitom | 10 | 2 | 6 | 2 | 15 | : | 17 | (-2) | 12 |
| 14 | Pogon Siedlice | 10 | 3 | 3 | 4 | 10 | : | 11 | (-1) | 12 |
| 15 | Unija Skjernevice | 10 | 3 | 2 | 5 | 12 | : | 17 | (-5) | 11 |
| 16 | Podbeskidzje | 10 | 1 | 8 | 1 | 13 | : | 14 | (-1) | 11 |
| 17 | Arka | 10 | 3 | 2 | 5 | 12 | : | 13 | (-1) | 11 |
| 18 | Puša Njepolomice | 10 | 3 | 0 | 7 | 11 | : | 14 | (-3) | 9 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pogon GM | 5 | 3 | 2 | 0 | 7 | : | 3 | 11 | 5 | 3 | 1 | 1 | 12 | : | 5 | 10 | |
| 2. | Polonija Varšava | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 | : | 8 | 8 | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | : | 5 | 9 | |
| 3. | Termalika Bruk-Bet | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | : | 6 | 9 | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | : | 8 | 8 | |
| 4. | Lehija Gdanjsk | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | : | 8 | 9 | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | : | 8 | 7 | |
| 5. | Varta | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 2 | 6 | 8 | 3 | 0 | 5 | 12 | : | 13 | 9 | |
| 6. | LKS Lođ | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | : | 6 | 9 | 5 | 1 | 3 | 1 | 4 | : | 5 | 6 | |
| 7. | Ruh Hožov | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | : | 6 | 7 | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | : | 5 | 8 | |
| 8. | Stal Režov | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | : | 9 | 3 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | : | 8 | 11 | |
| 9. | Miedž Legnica | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | : | 7 | 8 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | : | 3 | 6 | |
| 10. | Odra Opole | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | : | 3 | 7 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | : | 6 | 5 | |
| 11. | Stal Mjelec | 6 | 2 | 3 | 1 | 13 | : | 10 | 9 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | : | 14 | 3 | |
| 12. | Črobri Glogov | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | : | 7 | 5 | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | : | 5 | 7 | |
| 13. | Polonija Bitom | 5 | 1 | 4 | 0 | 8 | : | 7 | 7 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | : | 10 | 5 | |
| 14. | Pogon Siedlice | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | : | 7 | 10 | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | : | 4 | 2 | |
| 15. | Unija Skjernevice | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | : | 10 | 7 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | : | 7 | 4 | |
| 16. | Podbeskidzje | 4 | 1 | 3 | 0 | 5 | : | 4 | 6 | 6 | 0 | 5 | 1 | 8 | : | 10 | 5 | |
| 17. | Arka | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 | : | 4 | 8 | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 | : | 9 | 3 | |
| 18. | Puša Njepolomice | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | : | 6 | 6 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | : | 8 | 3 | |
Pogon Siedlice
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.2026 | Puša Njepolomice | 1:3 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 09.10.2026 | Podbeskidzje | 0:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Arka | 2:1 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Črobri Glogov | 0:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Stal Mjelec | 2:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 21.08.2026 | Lehija Gdanjsk | 0:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Polonija Varšava | 1:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 07.08.2026 | Polonija Bitom | 2:2 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 01.08.2026 | Termalika Bruk-Bet | 1:2 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 25.07.2026 | LKS Lođ | 1:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 |
Stal Režov
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.10.2026 | Lehija Gdanjsk | 1:2 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Miedž Legnica | 3:2 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Odra Opole | 1:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Polonija Varšava | 2:1 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 28.08.2026 | Unija Skjernevice | 1:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 24.08.2026 | Ruh Hožov | 0:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 14.08.2026 | Pogon GM | 1:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Stal Mjelec | 1:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 01.08.2026 | Arka | 0:4 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 | |||
| 25.07.2026 | Črobri Glogov | 1:5 | 3+ | Poljska 2 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | 1:2 | 3+ | Poljska 2 | 2025/2026 | |||
| 02.11.2025 | 1:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2025/2026 | |||
| 30.03.2025 | 4:2 | 3+ | Poljska 2 | 2024/2025 | |||
| 01.09.2024 | 1:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2024/2025 | |||
| 01.05.2022 | 1:4 | 3+ | Poljska 3 | 2021/2022 | |||
| 23.10.2021 | 0:3 | 3+ | Poljska 3 | 2021/2022 | |||
| 07.04.2021 | 5:1 | 3+ | Poljska 3 | 2020/2021 | |||
| 05.09.2020 | 0:2 | 0-2 | Poljska 3 | 2020/2021 | |||
| 17.11.2019 | 2:1 | 3+ | Poljska 3 | 2019/2020 | |||
| 27.07.2019 | 2:3 | 3+ | Poljska 3 | 2019/2020 | |||
| 09.03.2014 | 1:1 | 0-2 | Poljska 3 i | 2013/2014 | |||
| 03.08.2013 | 0:1 | 0-2 | Poljska 3 i | 2013/2014 | |||
| 05.06.2013 | 2:2 | 3+ | Poljska 3 i | 2012/2013 | |||
| 02.09.2012 | 2:1 | 3+ | Poljska 3 i | 2012/2013 | |||
| 19.11.2011 | 0:0 | 0-2 | Poljska 3 i | 2011/2012 | |||
| 06.08.2011 | 2:0 | 0-2 | Poljska 3 i | 2011/2012 |
| Pogon Siedlice | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 16 | 5 | 5 | 6 | 24:25 | (-1) | 49 | 1,50 | 1,56 | 3,06 | 7 | 9 | 44:56 |
| Domaćin | 8 | 2 | 3 | 3 | 10:13 | (-3) | 23 | 1,25 | 1,63 | 2,88 | 4 | 4 | 50:50 |
| Gost | 8 | 3 | 2 | 3 | 14:12 | (+2) | 26 | 1,75 | 1,50 | 3,25 | 3 | 5 | 38:63 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari