Ponuda po danu
Po takmičenju
Poljska, Poljska 2
Pogon Siedlice - Stal Mjelec
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.05. (Pet) | 16:00 | Pogon Siedlice-Stal Mjelec | 3.15 | 3.30 | 2.17 | 1.88 | 1.82 | (2) |
| 15.05. (Pet) | 18:30 | Polonija Varšava-Visla Krakov | 2.12 | 3.68 | 2.95 | 2.40 | 1.50 | (2) |
| 16.05. (Sub) | 17:30 | Črobri Glogov-Žnic Pruškov | 1.94 | 3.38 | 3.65 | 1.85 | 1.85 | (2) |
| 16.05. (Sub) | 17:30 | Gornjik Lečna-Odra Opole | 1.75 | 3.48 | 4.50 | 1.88 | 1.82 | (2) |
| 16.05. (Sub) | 17:30 | Stal Režov-Vječista Krakov | 3.58 | 4.03 | 1.80 | 2.87 | 1.36 | (2) |
| 17.05. (Ned) | 12:30 | Miedž Legnica-Ruh Hožov | 2.08 | 3.38 | 3.25 | 2.00 | 1.72 | (2) |
| 17.05. (Ned) | 15:00 | Pogon GM-GKS Tihi | 2.09 | 3.68 | 3.03 | 2.39 | 1.51 | (2) |
| 17.05. (Ned) | 18:15 | Polonija Bitom-Šlonsk Vroclav | 2.55 | 3.53 | 2.45 | 2.18 | 1.61 | (2) |
| 18.05. (Pon) | 16:00 | Puša Njepolomice-LKS Lođ | 3.22 | 3.20 | 2.13 | 1.81 | 1.88 | (2) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Pogon Siedlice
Stal Mjelec
- Tim Pogon Siedlice je poslednjih 9 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Poljska 2.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Visla Krakov | 32 | 18 | 11 | 3 | 69 | : | 32 | (+37) | 65 |
| 2 | Šlonsk Vroclav | 32 | 16 | 10 | 6 | 66 | : | 46 | (+20) | 58 |
| 3 | Vječista Krakov | 32 | 15 | 8 | 9 | 64 | : | 45 | (+19) | 53 |
| 4 | Črobri Glogov | 32 | 15 | 6 | 11 | 44 | : | 33 | (+11) | 51 |
| 5 | LKS Lođ | 32 | 14 | 9 | 9 | 53 | : | 46 | (+7) | 51 |
| 6 | Polonija Varšava | 32 | 14 | 8 | 10 | 50 | : | 47 | (+3) | 50 |
| 7 | Ruh Hožov | 32 | 13 | 11 | 8 | 50 | : | 42 | (+8) | 50 |
| 8 | Miedž Legnica | 32 | 14 | 7 | 11 | 49 | : | 50 | (-1) | 49 |
| 9 | Polonija Bitom | 32 | 13 | 8 | 11 | 54 | : | 43 | (+11) | 47 |
| 10 | Puša Njepolomice | 32 | 11 | 13 | 8 | 43 | : | 38 | (+5) | 46 |
| 11 | Pogon GM | 32 | 11 | 10 | 11 | 51 | : | 54 | (-3) | 43 |
| 12 | Stal Režov | 32 | 12 | 6 | 14 | 45 | : | 52 | (-7) | 42 |
| 13 | Odra Opole | 32 | 10 | 11 | 11 | 31 | : | 38 | (-7) | 41 |
| 14 | Pogon Siedlice | 32 | 9 | 9 | 14 | 32 | : | 38 | (-6) | 36 |
| 15 | Stal Mjelec | 32 | 8 | 6 | 18 | 44 | : | 60 | (-16) | 30 |
| 16 | Gornjik Lečna | 32 | 5 | 12 | 15 | 38 | : | 57 | (-19) | 27 |
| 17 | Žnic Pruškov | 32 | 6 | 7 | 19 | 35 | : | 63 | (-28) | 25 |
| 18 | GKS Tihi | 32 | 5 | 6 | 21 | 37 | : | 71 | (-34) | 21 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Visla Krakov | 16 | 11 | 4 | 1 | 40 | : | 16 | 37 | 16 | 7 | 7 | 2 | 29 | : | 16 | 28 | |
| 2. | Šlonsk Vroclav | 16 | 10 | 5 | 1 | 33 | : | 16 | 35 | 16 | 6 | 5 | 5 | 33 | : | 30 | 23 | |
| 3. | Vječista Krakov | 16 | 7 | 4 | 5 | 31 | : | 23 | 25 | 16 | 8 | 4 | 4 | 33 | : | 22 | 28 | |
| 4. | Črobri Glogov | 16 | 8 | 3 | 5 | 26 | : | 17 | 27 | 16 | 7 | 3 | 6 | 18 | : | 16 | 24 | |
| 5. | LKS Lođ | 16 | 8 | 6 | 2 | 29 | : | 17 | 30 | 16 | 6 | 3 | 7 | 24 | : | 29 | 21 | |
| 6. | Polonija Varšava | 16 | 7 | 3 | 6 | 21 | : | 24 | 24 | 16 | 7 | 5 | 4 | 29 | : | 23 | 26 | |
| 7. | Ruh Hožov | 17 | 9 | 4 | 4 | 30 | : | 21 | 31 | 15 | 4 | 7 | 4 | 20 | : | 21 | 19 | |
| 8. | Miedž Legnica | 15 | 9 | 4 | 2 | 28 | : | 16 | 31 | 17 | 5 | 3 | 9 | 21 | : | 34 | 18 | |
| 9. | Polonija Bitom | 16 | 7 | 6 | 3 | 30 | : | 16 | 27 | 16 | 6 | 2 | 8 | 24 | : | 27 | 20 | |
| 10. | Puša Njepolomice | 16 | 6 | 6 | 4 | 21 | : | 18 | 24 | 16 | 5 | 7 | 4 | 22 | : | 20 | 22 | |
| 11. | Pogon GM | 16 | 7 | 6 | 3 | 32 | : | 24 | 27 | 16 | 4 | 4 | 8 | 19 | : | 30 | 16 | |
| 12. | Stal Režov | 16 | 6 | 4 | 6 | 21 | : | 23 | 22 | 16 | 6 | 2 | 8 | 24 | : | 29 | 20 | |
| 13. | Odra Opole | 16 | 7 | 5 | 4 | 18 | : | 16 | 26 | 16 | 3 | 6 | 7 | 13 | : | 22 | 15 | |
| 14. | Pogon Siedlice | 16 | 5 | 4 | 7 | 17 | : | 17 | 19 | 16 | 4 | 5 | 7 | 15 | : | 21 | 17 | |
| 15. | Stal Mjelec | 16 | 4 | 4 | 8 | 24 | : | 27 | 16 | 16 | 4 | 2 | 10 | 20 | : | 33 | 14 | |
| 16. | Gornjik Lečna | 16 | 4 | 4 | 8 | 15 | : | 26 | 16 | 16 | 1 | 8 | 7 | 23 | : | 31 | 11 | |
| 17. | Žnic Pruškov | 16 | 2 | 3 | 11 | 22 | : | 41 | 9 | 16 | 4 | 4 | 8 | 13 | : | 22 | 16 | |
| 18. | GKS Tihi | 16 | 2 | 4 | 10 | 23 | : | 36 | 10 | 16 | 3 | 2 | 11 | 14 | : | 35 | 11 | |
Pogon Siedlice
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Stal Režov | 1:2 | 3+ | Poljska 2 | 2025/2026 | |||
| 02.05.2026 | LKS Lođ | 0:4 | 3+ | Poljska 2 | 2025/2026 | |||
| 25.04.2026 | Miedž Legnica | 2:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2025/2026 | |||
| 19.04.2026 | Pogon GM | 2:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2025/2026 | |||
| 12.04.2026 | GKS Tihi | 0:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2025/2026 | |||
| 04.04.2026 | Šlonsk Vroclav | 0:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2025/2026 | |||
| 22.03.2026 | Črobri Glogov | 1:2 | 3+ | Poljska 2 | 2025/2026 | |||
| 15.03.2026 | Žnic Pruškov | 1:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2025/2026 | |||
| 06.03.2026 | Puša Njepolomice | 0:3 | 3+ | Poljska 2 | 2025/2026 | |||
| 27.02.2026 | Gornjik Lečna | 1:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2025/2026 |
Stal Mjelec
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Puša Njepolomice | 1:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2025/2026 | |||
| 02.05.2026 | Miedž Legnica | 0:1 | 0-2 | Poljska 2 | 2025/2026 | |||
| 25.04.2026 | Šlonsk Vroclav | 2:3 | 3+ | Poljska 2 | 2025/2026 | |||
| 17.04.2026 | Črobri Glogov | 1:2 | 3+ | Poljska 2 | 2025/2026 | |||
| 11.04.2026 | Stal Režov | 3:1 | 3+ | Poljska 2 | 2025/2026 | |||
| 06.04.2026 | Pogon GM | 2:1 | 3+ | Poljska 2 | 2025/2026 | |||
| 22.03.2026 | Vječista Krakov | 3:1 | 3+ | Poljska 2 | 2025/2026 | |||
| 14.03.2026 | Ruh Hožov | 1:2 | 3+ | Poljska 2 | 2025/2026 | |||
| 06.03.2026 | GKS Tihi | 4:0 | 3+ | Poljska 2 | 2025/2026 | |||
| 01.03.2026 | Odra Opole | 2:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2025 | 0:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2025/2026 | |||
| 17.03.2018 | 1:2 | 3+ | Poljska 2 | 2017/2018 | |||
| 23.08.2017 | 3:2 | 3+ | Poljska 2 | 2017/2018 | |||
| 04.06.2017 | 2:1 | 3+ | Poljska 2 | 2016/2017 | |||
| 23.11.2016 | 1:0 | 0-2 | Poljska 2 | 2016/2017 | |||
| 19.04.2014 | 4:0 | 3+ | Poljska 3 i | 2013/2014 | |||
| 14.09.2013 | 3:3 | 3+ | Poljska 3 i | 2013/2014 |
| Pogon Siedlice | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 7 | 4 | 2 | 1 | 14:8 | (+6) | 22 | 2,00 | 1,14 | 3,14 | 2 | 5 | 29:71 |
| Domaćin | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | (+4) | 8 | 2,00 | 0,67 | 2,67 | 1 | 2 | 33:67 |
| Gost | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | (+2) | 14 | 2,00 | 1,50 | 3,50 | 1 | 3 | 25:75 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari