Ponuda po danu


Po takmičenju

Sev. Makedonija, S. Makedonija 1

Sileks - Škupi

Sileks

 

Škupi

  (Korzo Prilep)


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Vardar 23 13 7 3 33 : 14 (+19) 46
2 Sileks 23 10 6 7 24 : 21 (+3) 36
3 Škendija 79 23 10 5 8 38 : 20 (+18) 35
4 Renova 23 9 4 10 25 : 33 (-8) 31
5 Makedonija ĐP 23 7 8 8 24 : 28 (-4) 29
6 Škupi 23 7 8 8 28 : 28 (0) 29
7 Akademija Pandev 23 7 7 9 20 : 20 (0) 28
8 Rabotnički 23 8 4 11 21 : 29 (-8) 28
9 Borec 23 7 6 10 20 : 31 (-11) 27
10 Struga 23 6 7 10 19 : 28 (-9) 25
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Vardar 12 8 3 1 20 : 6 27 11 5 4 2 13 : 8 19
2. Sileks 11 8 2 1 19 : 7 26 12 2 4 6 5 : 14 10
3. Škendija 79 11 7 2 2 27 : 5 23 12 3 3 6 11 : 15 12
4. Renova 12 6 3 3 17 : 13 21 11 3 1 7 8 : 20 10
5. Makedonija ĐP 11 3 5 3 8 : 7 14 12 4 3 5 16 : 21 15
6. Škupi 12 6 3 3 20 : 12 21 11 1 5 5 8 : 16 8
7. Akademija Pandev 12 5 4 3 14 : 8 19 11 2 3 6 6 : 12 9
8. Rabotnički 11 6 1 4 13 : 11 19 12 2 3 7 8 : 18 9
9. Borec 11 6 4 1 14 : 8 22 12 1 2 9 6 : 23 5
10. Struga 12 5 4 3 12 : 11 19 11 1 3 7 7 : 17 6

Sileks

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
11.03.2020 Škupi 1:1 0-2 S. Makedonija 1 2019/2020
08.03.2020 Makedonija ĐP 1:0 0-2 S. Makedonija 1 2019/2020
29.02.2020 Struga 0:0 0-2 S. Makedonija 1 2019/2020
23.02.2020 Škendija 79 0:0 0-2 S. Makedonija 1 2019/2020
16.02.2020 Renova 1:0 0-2 S. Makedonija 1 2019/2020
07.12.2019 Akademija Pandev 3:1 3+ S. Makedonija 1 2019/2020
01.12.2019 Rabotnički 1:1 0-2 S. Makedonija 1 2019/2020
27.11.2019 Vardar 2:2 3+ S. Makedonija 1 2019/2020
24.11.2019 Borec 0:0 0-2 S. Makedonija 1 2019/2020
09.11.2019 Škupi 1:0 0-2 S. Makedonija 1 2019/2020

Škupi

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
11.03.2020 Sileks 1:1 0-2 S. Makedonija 1 2019/2020
08.03.2020 Struga 2:1 3+ S. Makedonija 1 2019/2020
04.03.2020 Akademija Pandev 1:1 0-2 S. Makedonija, Kup 2019/2020
01.03.2020 Renova 2:3 3+ S. Makedonija 1 2019/2020
23.02.2020 Rabotnički 1:2 3+ S. Makedonija 1 2019/2020
16.02.2020 Borec 2:0 0-2 S. Makedonija 1 2019/2020
08.12.2019 Makedonija ĐP 2:3 3+ S. Makedonija 1 2019/2020
04.12.2019 Akademija Pandev 0:1 0-2 S. Makedonija, Kup 2019/2020
01.12.2019 Škendija 79 0:4 3+ S. Makedonija 1 2019/2020
27.11.2019 Akademija Pandev 3:1 3+ S. Makedonija 1 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
11.03.2020 1:1 0-2 S. Makedonija 1 2019/2020
09.11.2019 1:0 0-2 S. Makedonija 1 2019/2020
30.10.2019 1:1 0-2 S. Makedonija, Kup 2019/2020
25.09.2019 0:0 0-2 S. Makedonija, Kup 2019/2020
14.09.2019 0:1 0-2 S. Makedonija 1 2019/2020
14.04.2019 1:2 3+ S. Makedonija 1 2018/2019
17.02.2019 2:2 3+ S. Makedonija 1 2018/2019
21.10.2018 0:2 0-2 S. Makedonija 1 2018/2019
12.08.2018 1:1 0-2 S. Makedonija 1 2018/2019
02.05.2018 1:1 0-2 Makedonija 1 2017/2018
11.03.2018 1:1 0-2 Makedonija 1 2017/2018
05.11.2017 1:0 0-2 Makedonija 1 2017/2018
17.09.2017 0:1 0-2 Makedonija 1 2017/2018
28.05.2017 1:0 0-2 Makedonija 1 2016/2017
09.04.2017 1:3 3+ Makedonija 1 2016/2017
30.11.2016 1:0 0-2 Makedonija 1 2016/2017
28.09.2016 1:1 0-2 Makedonija 1 2016/2017
20.04.2016 1:0 0-2 Makedonija 1 2015/2016
13.03.2016 0:1 0-2 Makedonija 1 2015/2016
29.11.2015 0:0 0-2 Makedonija 1 2015/2016
20.09.2015 1:0 0-2 Makedonija 1 2015/2016
19.04.2014 1:4 3+ Makedonija 2 2013/2014
19.10.2013 2:1 3+ Makedonija 2 2013/2014
Sileks
Ukupno 23 7 9 7 19:23 (-4) 42 0,83 1,00 1,83 18 5 78:22
Domaćin 11 6 4 1 12:7 (+5) 19 1,09 0,64 1,73 9 2 82:18
Gost 12 1 5 6 7:16 (-9) 23 0,58 1,33 1,92 9 3 75:25

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


18+ igrajte odgovorno