Ponuda po danu
Po takmičenju
Austrija, Austrija 1 - 2.deo
Šturm - Rapid
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05. (Sub) | 15:00 | Blau Vajs Linc-GAK | 2.04 | 3.25 | 3.63 | 1.73 | 2.00 | (2) |
| 16.05. (Sub) | 15:00 | Rajndorf Altah-Rid | 1.78 | 3.35 | 4.73 | 1.71 | 2.02 | (2) |
| 16.05. (Sub) | 15:00 | Volfsberger AC-VSG Tirol | 2.10 | 3.38 | 3.30 | 1.88 | 1.83 | (2) |
| 17.05. (Ned) | 12:30 | Austrija Beč-LASK | 3.10 | 3.25 | 2.25 | 1.90 | 1.81 | (2) |
| 17.05. (Ned) | 12:30 | Red Bul Salcburg-TSV Hartberg | 1.26 | 5.70 | 9.48 | 2.84 | 1.38 | (2) |
| 17.05. (Ned) | 12:30 | Šturm-Rapid | 1.89 | 3.65 | 3.70 | 2.10 | 1.65 | (2) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Šturm
Rapid
- Šturm je bez poraza u poslednjih 9 mečeva u takmičenju Austrija 1 - 2.deo
Plej of
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | LASK | 31 | 16 | 7 | 8 | 53 | : | 42 | (+11) | 36 |
| 2 | Šturm | 31 | 15 | 8 | 8 | 49 | : | 35 | (+14) | 34 |
| 3 | Red Bul Salcburg | 31 | 13 | 9 | 9 | 55 | : | 38 | (+17) | 29 |
| 4 | Austrija Beč | 31 | 14 | 5 | 12 | 45 | : | 47 | (-2) | 29 |
| 5 | Rapid | 31 | 12 | 8 | 11 | 36 | : | 39 | (-3) | 27 |
| 6 | TSV Hartberg | 31 | 9 | 12 | 10 | 37 | : | 39 | (-2) | 22 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | LASK | 16 | 10 | 3 | 3 | 28 | : | 19 | 33 | 15 | 6 | 4 | 5 | 25 | : | 23 | 22 | |
| 2. | Šturm | 15 | 5 | 5 | 5 | 15 | : | 17 | 20 | 16 | 10 | 3 | 3 | 34 | : | 18 | 33 | |
| 3. | Red Bul Salcburg | 15 | 6 | 4 | 5 | 28 | : | 20 | 22 | 16 | 7 | 5 | 4 | 27 | : | 18 | 26 | |
| 4. | Austrija Beč | 15 | 6 | 3 | 6 | 19 | : | 24 | 21 | 16 | 8 | 2 | 6 | 26 | : | 23 | 26 | |
| 5. | Rapid | 16 | 7 | 2 | 7 | 19 | : | 20 | 23 | 15 | 5 | 6 | 4 | 17 | : | 19 | 21 | |
| 6. | TSV Hartberg | 16 | 4 | 5 | 7 | 19 | : | 25 | 17 | 15 | 5 | 7 | 3 | 18 | : | 14 | 22 | |
Plej aut
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rid | 31 | 12 | 6 | 13 | 38 | : | 40 | (-2) | 28 |
| 2 | Volfsberger AC | 31 | 10 | 8 | 13 | 39 | : | 42 | (-3) | 25 |
| 3 | Rajndorf Altah | 31 | 9 | 12 | 10 | 34 | : | 39 | (-5) | 24 |
| 4 | GAK | 31 | 8 | 10 | 13 | 39 | : | 45 | (-6) | 24 |
| 5 | VSG Tirol | 31 | 10 | 10 | 11 | 40 | : | 50 | (-10) | 24 |
| 6 | Blau Vajs Linc | 31 | 8 | 5 | 18 | 37 | : | 46 | (-9) | 21 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Rid | 16 | 8 | 3 | 5 | 21 | : | 18 | 27 | 15 | 4 | 3 | 8 | 17 | : | 22 | 15 | |
| 2. | Volfsberger AC | 15 | 5 | 6 | 4 | 18 | : | 15 | 21 | 16 | 5 | 2 | 9 | 21 | : | 27 | 17 | |
| 3. | Rajndorf Altah | 15 | 7 | 6 | 2 | 19 | : | 15 | 27 | 16 | 2 | 6 | 8 | 15 | : | 24 | 12 | |
| 4. | GAK | 16 | 6 | 7 | 3 | 26 | : | 20 | 25 | 15 | 2 | 3 | 10 | 13 | : | 25 | 9 | |
| 5. | VSG Tirol | 16 | 7 | 5 | 4 | 26 | : | 23 | 26 | 15 | 3 | 5 | 7 | 14 | : | 27 | 14 | |
| 6. | Blau Vajs Linc | 15 | 7 | 1 | 7 | 28 | : | 20 | 22 | 16 | 1 | 4 | 11 | 9 | : | 26 | 7 | |
U tabele je uračunato i pola bodova iz 1.dela i ukupna gol razlika.
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (Plej of)
2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (2.kolo)
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
3.mesto i pobednik plej ofa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (Plej of)
2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (2.kolo)
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
3.mesto i pobednik plej ofa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija
Šturm
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | TSV Hartberg | 4:2 | 3+ | Austrija 1 | 2025/2026 | |||
| 03.05.2026 | Red Bul Salcburg | 1:1 | 0-2 | Austrija 1 | 2025/2026 | |||
| 26.04.2026 | Austrija Beč | 1:1 | 0-2 | Austrija 1 | 2025/2026 | |||
| 22.04.2026 | LASK | 1:1 | 0-2 | Austrija 1 | 2025/2026 | |||
| 19.04.2026 | LASK | 1:1 | 0-2 | Austrija 1 | 2025/2026 | |||
| 12.04.2026 | TSV Hartberg | 0:0 | 0-2 | Austrija 1 | 2025/2026 | |||
| 05.04.2026 | Rapid | 2:0 | 0-2 | Austrija 1 | 2025/2026 | |||
| 20.03.2026 | Red Bul Salcburg | 1:1 | 0-2 | Austrija 1 | 2025/2026 | |||
| 15.03.2026 | Austrija Beč | 5:2 | 3+ | Austrija 1 | 2025/2026 | |||
| 08.03.2026 | Rajndorf Altah | 2:0 | 0-2 | Austrija 1 | 2025/2026 |
Rapid
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Austrija Beč | 0:2 | 0-2 | Austrija 1 | 2025/2026 | |||
| 04.05.2026 | LASK | 1:3 | 3+ | Austrija 1 | 2025/2026 | |||
| 26.04.2026 | Red Bul Salcburg | 1:0 | 0-2 | Austrija 1 | 2025/2026 | |||
| 22.04.2026 | TSV Hartberg | 0:2 | 0-2 | Austrija 1 | 2025/2026 | |||
| 19.04.2026 | TSV Hartberg | 2:2 | 3+ | Austrija 1 | 2025/2026 | |||
| 12.04.2026 | Austrija Beč | 1:1 | 0-2 | Austrija 1 | 2025/2026 | |||
| 05.04.2026 | Šturm | 0:2 | 0-2 | Austrija 1 | 2025/2026 | |||
| 22.03.2026 | LASK | 4:2 | 3+ | Austrija 1 | 2025/2026 | |||
| 15.03.2026 | Red Bul Salcburg | 1:0 | 0-2 | Austrija 1 | 2025/2026 | |||
| 08.03.2026 | Red Bul Salcburg | 1:0 | 0-2 | Austrija 1 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Šturm | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 108 | 31 | 33 | 44 | 129:162 | (-33) | 291 | 1,19 | 1,50 | 2,69 | 55 | 53 | 51:49 |
| Domaćin | 54 | 18 | 21 | 15 | 70:69 | (+1) | 139 | 1,30 | 1,28 | 2,57 | 31 | 23 | 57:43 |
| Gost | 54 | 13 | 12 | 29 | 59:93 | (-34) | 152 | 1,09 | 1,72 | 2,81 | 24 | 30 | 44:56 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari