Ponuda po danu
Po takmičenju
Čile, Čile 2
Union Espanjola - Deportes Ikike
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05. (Sub) | 16:30 | Magaljanes-Deportes Rekoleta | 1.92 | 3.33 | 3.47 | 1.76 | 1.92 | (2) |
| 16.05. (Sub) | 19:00 | Kobreloa-Deportes Kopijapo | 1.87 | 3.30 | 3.70 | 1.81 | 1.87 | (2) |
| 16.05. (Sub) | 19:00 | Union San Felipe-Rangers Talka | 2.75 | 3.10 | 2.35 | 1.76 | 1.93 | (2) |
| 16.05. (Sub) | 21:30 | Kuriko Unido-Sant. Vonderers | 2.44 | 3.15 | 2.63 | 1.80 | 1.88 | (2) |
| 17.05. (Ned) | 19:00 | San Luis Kiljota-Puerto Mont | 2.45 | 3.00 | 2.70 | 1.63 | 2.11 | (2) |
| 17.05. (Ned) | 21:30 | San Markos Arika-Antofagasta | 2.10 | 3.15 | 3.15 | 1.78 | 1.91 | (2) |
| 18.05. (Pon) | 23:00 | Deportes Santa Kruz-Deportes Temuko | 1.91 | 3.35 | 3.50 | 1.87 | 1.81 | (2) |
| 18.05. (Pon) | 23:00 | Union Espanjola-Deportes Ikike | 2.10 | 3.15 | 3.15 | 1.78 | 1.90 | (2) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Union Espanjola
Deportes Ikike
(Munisipal Ikike)
- Union Espanjola je bez poraza u poslednjih 5 mečeva u takmičenju Čile 2
- Na utakmicama tima Union Espanjola broj golova je bio od 0 do 2 u poslednjih 6 mečeva u takmičenju Čile 2.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Puerto Mont | 11 | 7 | 1 | 3 | 15 | : | 8 | (+7) | 22 |
| 2 | Kobreloa | 11 | 6 | 3 | 2 | 21 | : | 13 | (+8) | 21 |
| 3 | San Markos Arika | 11 | 5 | 6 | 0 | 16 | : | 8 | (+8) | 21 |
| 4 | Antofagasta | 11 | 6 | 2 | 3 | 20 | : | 13 | (+7) | 20 |
| 5 | Sant. Vonderers | 11 | 5 | 4 | 2 | 22 | : | 15 | (+7) | 19 |
| 6 | Deportes Rekoleta | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | : | 18 | (+1) | 19 |
| 7 | Union Espanjola | 11 | 5 | 2 | 4 | 14 | : | 11 | (+3) | 17 |
| 8 | Magaljanes | 11 | 4 | 3 | 4 | 16 | : | 17 | (-1) | 15 |
| 9 | Deportes Kopijapo | 11 | 4 | 3 | 4 | 15 | : | 17 | (-2) | 15 |
| 10 | Deportes Temuko | 11 | 3 | 5 | 3 | 17 | : | 15 | (+2) | 14 |
| 11 | San Luis Kiljota | 11 | 3 | 4 | 4 | 17 | : | 19 | (-2) | 13 |
| 12 | Deportes Ikike | 11 | 2 | 5 | 4 | 13 | : | 15 | (-2) | 11 |
| 13 | Kuriko Unido | 11 | 2 | 5 | 4 | 13 | : | 20 | (-7) | 11 |
| 14 | Union San Felipe | 11 | 2 | 3 | 6 | 8 | : | 19 | (-11) | 9 |
| 15 | Deportes Santa Kruz | 11 | 1 | 4 | 6 | 14 | : | 21 | (-7) | 7 |
| 16 | Rangers Talka | 11 | 0 | 3 | 8 | 10 | : | 21 | (-11) | 3 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Puerto Mont | 6 | 5 | 0 | 1 | 10 | : | 3 | 15 | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 5 | 7 | |
| 2. | Kobreloa | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | : | 4 | 16 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | : | 9 | 5 | |
| 3. | San Markos Arika | 5 | 3 | 2 | 0 | 6 | : | 2 | 11 | 6 | 2 | 4 | 0 | 10 | : | 6 | 10 | |
| 4. | Antofagasta | 5 | 4 | 0 | 1 | 11 | : | 4 | 12 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | : | 9 | 8 | |
| 5. | Sant. Vonderers | 6 | 3 | 2 | 1 | 15 | : | 10 | 11 | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | : | 5 | 8 | |
| 6. | Deportes Rekoleta | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | : | 10 | 10 | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | : | 8 | 9 | |
| 7. | Union Espanjola | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | : | 4 | 13 | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | : | 7 | 4 | |
| 8. | Magaljanes | 5 | 1 | 1 | 3 | 8 | : | 10 | 4 | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | : | 7 | 11 | |
| 9. | Deportes Kopijapo | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | : | 9 | 10 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | : | 8 | 5 | |
| 10. | Deportes Temuko | 5 | 1 | 3 | 1 | 7 | : | 7 | 6 | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | : | 8 | 8 | |
| 11. | San Luis Kiljota | 5 | 3 | 2 | 0 | 12 | : | 6 | 11 | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | : | 13 | 2 | |
| 12. | Deportes Ikike | 6 | 2 | 3 | 1 | 9 | : | 4 | 9 | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | : | 11 | 2 | |
| 13. | Kuriko Unido | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | : | 6 | 8 | 6 | 0 | 3 | 3 | 6 | : | 14 | 3 | |
| 14. | Union San Felipe | 5 | 1 | 3 | 1 | 4 | : | 3 | 6 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | : | 16 | 3 | |
| 15. | Deportes Santa Kruz | 5 | 1 | 3 | 1 | 9 | : | 9 | 6 | 6 | 0 | 1 | 5 | 5 | : | 12 | 1 | |
| 16. | Rangers Talka | 6 | 0 | 2 | 4 | 6 | : | 12 | 2 | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | : | 9 | 1 | |
Union Espanjola
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Deportes Temuko | 1:0 | 0-2 | Čile 2 | 2026 | |||
| 01.05.2026 | Kuriko Unido | 2:0 | 0-2 | Čile 2 | 2026 | |||
| 27.04.2026 | Deportes Santa Kruz | 2:0 | 0-2 | Čile 2 | 2026 | |||
| 18.04.2026 | Rangers Talka | 1:1 | 0-2 | Čile 2 | 2026 | |||
| 11.04.2026 | Kobreloa | 1:1 | 0-2 | Čile 2 | 2026 | |||
| 28.03.2026 | San Markos Arika | 0:2 | 0-2 | Čile 2 | 2026 | |||
| 20.03.2026 | Puerto Mont | 2:1 | 3+ | Čile 2 | 2026 | |||
| 15.03.2026 | Antofagasta | 1:2 | 3+ | Čile 2 | 2026 | |||
| 10.03.2026 | Magaljanes | 1:2 | 3+ | Čile 2 | 2026 | |||
| 27.02.2026 | Deportes Rekoleta | 1:2 | 3+ | Čile 2 | 2026 |
Deportes Ikike
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Rangers Talka | 1:1 | 0-2 | Čile 2 | 2026 | |||
| 02.05.2026 | Deportes Santa Kruz | 2:2 | 3+ | Čile 2 | 2026 | |||
| 28.04.2026 | Sant. Vonderers | 2:1 | 3+ | Čile 2 | 2026 | |||
| 19.04.2026 | San Luis Kiljota | 1:2 | 3+ | Čile 2 | 2026 | |||
| 12.04.2026 | Puerto Mont | 0:0 | 0-2 | Čile 2 | 2026 | |||
| 29.03.2026 | Antofagasta | 0:4 | 3+ | Čile 2 | 2026 | |||
| 22.03.2026 | Deportes Kopijapo | 0:2 | 0-2 | Čile 2 | 2026 | |||
| 13.03.2026 | Kobreloa | 1:2 | 3+ | Čile 2 | 2026 | |||
| 07.03.2026 | San Markos Arika | 0:0 | 0-2 | Čile 2 | 2026 | |||
| 01.03.2026 | Deportes Temuko | 1:1 | 0-2 | Čile 2 | 2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.08.2025 | 2:2 | 3+ | Čile 1 | 2025 | |||
| 17.03.2025 | 4:0 | 3+ | Čile 1 | 2025 | |||
| 09.11.2024 | 0:2 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
| 01.06.2024 | 4:3 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
| 08.12.2020 | 1:1 | 0-2 | Čile 1 | 2020 | |||
| 26.01.2020 | 3:2 | 3+ | Čile 1 | 2020 | |||
| 28.09.2019 | 4:0 | 3+ | Čile 1 | 2019 | |||
| 13.04.2019 | 2:3 | 3+ | Čile 1 | 2019 | |||
| 06.08.2018 | 0:0 | 0-2 | Čile 1 | 2018 | |||
| 15.04.2018 | 1:0 | 0-2 | Čile 1 | 2018 | |||
| 28.10.2017 | 4:2 | 3+ | Čile 1 | 2017 | |||
| 22.04.2017 | 2:2 | 3+ | Čile 1 | 2016/2017 | |||
| 25.09.2016 | 3:1 | 3+ | Čile 1 | 2016/2017 | |||
| 23.04.2016 | 3:2 | 3+ | Čile 1 | 2015/2016 | |||
| 29.11.2015 | 3:0 | 3+ | Čile 1 | 2015/2016 | |||
| 12.04.2015 | 1:0 | 0-2 | Čile 1 | 2014/2015 | |||
| 08.11.2014 | 2:5 | 3+ | Čile 1 | 2014/2015 | |||
| 15.01.2014 | 1:1 | 0-2 | Čile 1 | 2013/2014 | |||
| 11.08.2013 | 1:2 | 3+ | Čile 1 | 2013/2014 | |||
| 30.03.2013 | 1:0 | 0-2 | Čile 1 | 2013 | |||
| 03.11.2012 | 4:2 | 3+ | Čile 1 | 2012 | |||
| 12.05.2012 | 1:2 | 3+ | Čile 1 | 2012 | |||
| 23.09.2011 | 5:1 | 3+ | Čile 1 | 2011 | |||
| 19.03.2011 | 3:0 | 3+ | Čile 1 | 2011 | |||
| 09.08.2009 | 4:3 | 3+ | Čile 1 | 2009 | |||
| 25.02.2009 | 2:0 | 0-2 | Čile 1 | 2009 |
| Union Espanjola | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 26 | 16 | 5 | 5 | 61:36 | (+25) | 97 | 2,35 | 1,38 | 3,73 | 8 | 18 | 31:69 |
| Domaćin | 14 | 9 | 3 | 2 | 33:18 | (+15) | 51 | 2,36 | 1,29 | 3,64 | 4 | 10 | 29:71 |
| Gost | 12 | 7 | 2 | 3 | 28:18 | (+10) | 46 | 2,33 | 1,50 | 3,83 | 4 | 8 | 33:67 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari