POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(12)
Španija
(33)
Engleska
(182)
Nemačka
(51)
Italija
(54)
Francuska
(38)
Srbija
(8)
Argentina
(57)
Australija
(13)
Austrija
(29)
Azerbejdžan
(2)
Bangladeš
(3)
Belgija
(16)
Belorusija
(5)
BIH
(3)
Bolivija
(2)
Brazil
(25)
Bugarska
(27)
Češka
(16)
Čile
(9)
Danska
(26)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Gana
(1)
Grčka
(21)
Gvatemala
(4)
Holandija
(29)
Hrvatska
(10)
Indija
(6)
Indonezija
(5)
Irska
(10)
Izrael
(12)
Japan
(20)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(12)
Kamerun
(7)
Katar
(6)
Kina
(8)
Kipar
(9)
Kirgistan
(1)
Kolumbija
(11)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(5)
Malta
(1)
Mađarska
(21)
Meksiko
(21)
Norveška
(11)
Paragvaj
(3)
Peru
(9)
Poljska
(28)
Portugalija
(29)
Prijateljski (kl.)
(5)
Rumunija
(25)
Rusija
(31)
SAD
(15)
Saud. Arabija
(17)
Severna Irska
(4)
Škotska
(20)
Slovačka
(14)
Slovenija
(5)
Švajcarska
(11)
Švedska
(41)
Tajland
(2)
Turska
(18)
U.A.Emirati
(7)
Uganda
(2)
Ukrajina
(21)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(1)
Vels
(4)
Venecuela
(1)
Rezultati po danu
<
21.09.2019. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
7
8
Albanija 1
Kukeš
2:1
Tirana
Partizani
1:1
Bilis
Skenderbeu
1:0
Teuta
Angola 1
Progreso Sambizanga
2:1
Sporting Kabinda
Sagrada Esperansa
1:1
Rekreativo Libolo
Argentina 1
Argentinos Juniors
3:1
Sentral Kordoba Santjago del Estero
Atletiko Tukuman
0:1
Independiente
Defensa Husticia
0:1
Hurakan Buenos Aires
Estudijantes La Plata
1:0
Patronato
San Lorenco
0:2
Boka Juniors
Union Santa Fe
0:0
Rozario Sentral
Argentina 2 - 1.deo
Almagro
0:0
Čakarita Juniors
Fero Karil Oeste
2:1
Nueva Čikago
KA Atlanta
2:1
Điljermo Braun
Ol Bojs
2:1
Atletiko Rafaela
Temperlej
1:2
Estudijantes Kaseros
Vilja Dalmine
3:0
Deportivo Riestra
Argentina 3, Primera B Metropolitana - Apertura
Flandria
0:1
Almirante Braun
Los Andes
0:1
Atletiko Feniks
Austrija 1 - 1.deo
Admira Vaker
1:1
Sent Pelten
Matersburg
3:3
Šturm
Svarovski Tirol
0:2
Rapid
Austrija 2
Floridsdorfer
0:3
Dornbirn 1913
Lifering
2:2
Vaker Insbruk
Austrija 3 Centar
Rid Am.
1:2
Kalsdorf
Union Gurten
0:1
Alerhajligen
Volfsberger AC Am.
1:0
Volfsberg
Austrija 3 Istok
Leobendorf
2:3
Stripfing/Vajden
Viener Viktorija
5:0
Viener Nojštat
Austrija 3 Zapad
Anif
0:3
Salcburger AK 1914
Hohenems
3:3
Dornbirner Sportverajn
Kicbil
1:4
Telfs
Kuhl
1:1
Zikirhen 1945
Lauterbah
1:1
Langeneg
Švarc Vajs Bregenc
3:0
Volfurt
Azerbejdžan 1
Sebail
1:1
Gabala
Sumgait FK
1:0
Sabah Baku
Bahrein 1
Al Najma
4:1
Al Hala Muharak
Busaiten
1:1
Manama Klub
Belgija 1
Rasing Genk
3:1
Ostende
Rojal Antverp
3:1
Serkl Briž
Sporting Šarlroa
0:3
Sent Truden
Vasland - Beveren
1:1
Rojal Muskron-Peruvelc
Belgija 2 - 1.deo
Ekscelzior Virton
3:0
Beršot
Vasterlo
1:2
Union San Žil
Belgija 3
Dajnce
2:1
Serenž Junajted
Dender EH
1:2
La Luvije Sentre
Dizel Sport
2:1
Lirs
Hajst
0:1
Tes Sport
Tubize
2:1
RVDM47
Belorusija 1
Neman
1:0
Dnjepar Mogilev
Šahtjor Soligorsk
4:0
Vitebsk
Slutsk
1:2
Torpedo BelAZ
Bolivija 1 (Klausura)
Bluming
1:0
San Hoze
Olvejs Redi
2:2
Strongest
Bosna i Hercegovina 1
Borac Banja Luka
1:1
Široki Brijeg
Mladost Doboj Kakanj
2:0
Sloboda Tuzla
Tuzla Siti
2:1
Sarajevo
Željezničar
1:0
Radnik
Bosna i Hercegovina 2
Budućnost Banovići
2:2
TOŠK Tešanj
Čapljina
4:0
Radnik Hadžići
Goražde
5:1
Orašje
Igman Konjic
2:1
Slaven Živinice
Jedinstvo Bihać
1:2
GOŠK Gabela
Metalleghe BSI Jajce
0:0
Bratstvo Gračanica
Travnik
0:0
Rudar Kakanj
Zvijezda Gradačac
0:2
Olimpik Sarajevo
Brazil 1
Botafogo
1:2
Sao Paulo
Korintijans
2:1
Baija
Kruzeiro
1:2
Flamengo
Brazil 2
Bragantino
4:1
Londrina
Guarani
1:0
Parana
Koritiba
0:2
Regatas Brazil
Krikiuma
0:1
Atletiko Gojaniense
Kujaba
2:0
Oeste
Sport Resife
0:2
Amerika Mineiro
Brazil 3 - 2.faza
polufinale (r)
Sampajo Korea
1:0
Konfianka
Bugarska 1 - 1.deo
Botev Vraca
0:0
Dunav Ruse
Slavija Sofija
0:2
Levski
Bugarska 2
Botev Galabovo
2:1
Strumska Slava
Hebar
1:0
Liteks
Spartak Pleven
2:1
Pomorje
Spartak Varna
1:0
Montana
Češka 1 - 1.deo
Dinamo Č. Buđejovice
0:3
Viktorija Plzenj
Opava
1:1
Slovan Liberec
Pribram
0:2
Karvina
Slovacko
1:1
Teplice
Češka 2
Črudim
1:1
Selije i Belo Vlašim
Dukla
3:2
Usti nad Labem
Hradec Kralove
1:0
Slavoj Višehrad
Lišenj
3:0
Prostejov
Trinec
4:2
Viktorija Žižkov
Varnsdorf
1:2
Pardubice
Danska 3 1.deo
Frem
1:1
Vanlose
Hilerod
3:1
HIK Helerup
Midelfart
1:1
Brabrand
Nesbi
1:1
Tisted
Skovshoved IF
1:2
Frederiksberg Alijansen 2000
Vejgard
0:3
Arhus Fremad
VSK Arhus
0:3
Sudvest 05
1
2
3
4
5
6
7
8
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
28.03.2024.
27.03.2024.
26.03.2024.
25.03.2024.
24.03.2024.
23.03.2024.
22.03.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno