POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(48)
Engleska
(42)
Nemačka
(70)
Italija
(30)
Francuska
(25)
Srbija
(11)
Albanija
(2)
Alžir
(1)
Andora
(3)
Angola
(2)
Argentina
(44)
Australija
(2)
Austrija
(14)
Azerbejdžan
(4)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(3)
Belgija
(17)
Belorusija
(3)
BIH
(5)
Bolivija
(1)
Brazil
(39)
Bugarska
(8)
Češka
(14)
Čile
(14)
Crna Gora
(5)
Danska
(16)
Egipat
(7)
Ekvador
(7)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(4)
Finska
(22)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gvatemala
(2)
Holandija
(26)
Honduras
(3)
Hong Kong
(4)
Hrvatska
(9)
Indija
(1)
Irak
(2)
Irska
(10)
Island
(6)
Izrael
(7)
Japan
(20)
Jermenija
(1)
Jordan
(1)
Južna Afrika
(8)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(9)
Kanada
(3)
Kazahstan
(3)
Kenija
(9)
Kina
(13)
Kipar
(8)
Kolumbija
(8)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Luksemburg
(4)
Malavi
(2)
Malta
(1)
Mađarska
(14)
Meksiko
(1)
Moldavija
(1)
Norveška
(27)
Oman
(2)
Paragvaj
(3)
Peru
(6)
Poljska
(20)
Portugalija
(26)
Rep. Srpska
(2)
Rumunija
(8)
Rusija
(27)
SAD
(39)
Salvador
(6)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(8)
Sev. Makedonija
(6)
Severna Irska
(2)
Singapur
(1)
Škotska
(16)
Slovačka
(9)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(9)
Švedska
(57)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(7)
Tajvan
(1)
Tunis
(4)
Turska
(33)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(13)
Urugvaj
(6)
Uzbekistan
(1)
Vels
(2)
Venecuela
(1)
Vijetnam
(6)
Rezultati po danu
<
22.12.2020. (Utorak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
Afrička LŠ kval.
1.kolo
Jang Bafalos
2:2
Vita Klub
Jvaneng Galaksi
0:2
Mamelodi Sandauns
Teunguet
0:0
Radža Kazablanka
Afrički Kup Konfederacije kv.
1.kolo
Al Itihad Tripoli
0:1
Piramids
Al Mokavlun Al Arab
0:0
Etoal Sahel
Amal Atbara
0:1
Salitas
NAPSA Stars
0:0
UniJao Desportiva do Songo
Sagrada Esperansa
0:1
Orlando Pajrats
USGN
1:2
Ženes Sportiv de Kabilie
Argentina 2 - 2.deo
Himnazia Esgrima Mendoza
1:1
Tigre
Argentina, LK - 2.deo
Banfild
2:1
Himnazia La Plata
Sentral Kordoba Santjago del Estero
0:2
Velez Sarsfild
Bolivija 1 (Apertura)
Atletiko Palmaflor
0:0
Real Potosi
Bolivar
4:0
Real Santa Kruz
Orijente Petrolero
2:0
Olvejs Redi
San Hoze
0:2
Horhe Vilsterman
Brazil 2
CSA
3:0
Vitoria Baija
Operario Feroviario
3:0
Žuventud
Češka 1
Sigma Olomouc
1:3
Jablonec
Sparta Prag
1:1
Slovan Liberec
Čile 1
Everton Vina del Mar
3:0
Kobresal
Čile 2
Deportes Valdivija
0:4
Deportes Temuko
Magaljanes
1:1
Kobreloa
San Markos Arika
0:0
Puerto Mont
Egipat 1
ENPPI
1:1
Gazl El Mahala
Talaea El Džaiš
1:2
Misr El Makaša
Engleska 3
Donkaster Rovers
0:1
Šruzberi Taun
Engleska 4
Grimzbi Taun
1:2
Bradford Siti
Engleska 5
Halifaks Taun
3:1
Istli
Hartlpul Junajted
4:0
Stokport Kaunti
Engleska, Liga Kup
četvrtfinale
Arsenal
1:4
Mančester Siti
Brentford
1:0
Njukastl Junajted
Francuska 2
Amijen
0:0
Ajačio
Avr
1:1
Rodez
Berišon Šateru
0:1
Klermon Fut
Dankerk
0:1
Okser
Grenobl Fut 38
2:0
Troa
Kaen
1:4
Sošo Monbeliar
Nansi Loren
3:3
Šambli
Pariz
3:2
Avan Gengan
Po
0:3
Tuluz
Šamoa Nior
0:3
Valensijen
Službeni rezultat.
Holandija 1
Emen
2:3
Utreht
Fortuna Sitard
2:1
RKC Valvajk
PSV Ajndhoven
4:1
VVV Venlo
Tvente
0:2
Sparta Roterdam
Indija 1 - Superliga
Odisa
2:2
NortIst Junajted
Irak 1
Al Hudod
1:2
Naft Al Vasat
Al Kuva Al Džavija
5:1
Samava
Al Talaba
0:2
Najaf
Divanija
0:0
Al Kahraba
Iran 1
Mes Rafsanjan
1:2
Sepahan
Iran 2
Arman Gohar
3:3
Raika Babol
Baderan Teheran
0:1
Fajr Šepasi
Čoka Taleš
1:2
Havadar
Esteglal Molasani
1:0
Gol Rejhan Alborz
Kaškai
0:0
Kejbar Koramabad
Koše Tali
0:0
Sanat Mes
Malavan
1:0
Esteglal Kuzestan
Navad Urmia
0:1
Šardari Astara
Pars Jonoubi Jam
2:0
Šahin Bušer
Italija 1
Juventus
0:3
Fiorentina
Krotone
2:1
Parma
Italija 2
Ćitadela
1:0
Frozinone
Empoli
0:0
Ređana
Kozenca
0:0
Venecija
Monca
2:0
Askoli Kalčo 1898
Peskara
1:1
Breša
Piza
2:2
Kievo Verona
Pordenone
1:2
Kremoneze
Spal
1:0
Leće
Vićenca
1:1
Ređina
Izrael 1 - 1.deo
Ašdod
0:1
Hapoel Haifa
Hapoel Hadera
2:1
Makabi Netanija
Makabi Haifa
3:0
Bnei Jehuda
Izrael 2 - 1.deo
Kafr Kasim
1:1
Hapoel Um El Fakem
Južna Afrika 2
Kejp Umoja Junajted
0:0
Kejptaun Spars
Službeni rezultat. 3 boda za Kejptaun Spars.
Katar 1
Al Duhail Sports Klub
6:1
Al Kor
Al Garafa
1:0
Al Vakra
Al Sailija
1:1
Um Salal
Kipar 1
Enozis Neon Paralimni
1:3
NEA Salamina
Omonija
3:0
Anortozis
Kipar 2
ASIL Lusi
1:2
Aris Limasol
Kuvajt 1
Al Džahra
2:3
Kaitan
Al Sahel
0:0
Al Salmija
Burgan
2:1
Al Naser
Malta 1
Florijana
2:5
Birkirkara
Sajrens
2:2
Mosta
Nemačka 4 (Jugozapad)
Frajburg II
0:1
Bajern Alzenau
Sonenhof Grosaspah
0:3
Štutgart II
Šot Majnc
4:2
Rot Vajs Koblenc
TSG Balingen
1:0
Ofenbaher Kikers
Nemačka 4 (Zapad)
Borusija Dortmund II
1:1
Fortuna 95 Dizeldorf II
Rodinghauzen
0:0
Alemanija Ahen
Nemačka, Kup
1/16 finala
07 Elversberg
0:5
Bor. Menhengladbah
1899 Hofenhajm
2:2
Grojter Firt
2:2 nakon produžetaka.
Penalima - 6:7.
Ajntraht Braunšvajg
0:2
Borusija Dortmund
Augsburg
0:3
RB Lajpcig
Dinamo Drezden
0:3
Darmštat 98
Keln
1:0
Osnabrik
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno