POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(47)
Engleska
(129)
Nemačka
(65)
Italija
(58)
Francuska
(32)
Srbija
(26)
Afrika
(2)
Albanija
(3)
Alžir
(1)
Andora
(1)
Argentina
(36)
Australija
(10)
Austrija
(18)
Azerbejdžan
(4)
Azija
(2)
Bangladeš
(3)
Belgija
(10)
Belorusija
(6)
BIH
(6)
Bolivija
(1)
Brazil
(26)
Bugarska
(17)
Češka
(16)
Čile
(15)
Crna Gora
(8)
Danska
(17)
Egipat
(7)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Farska Ostrva
(3)
Finska
(25)
Gana
(1)
Grčka
(18)
Gruzija
(4)
Gvatemala
(6)
Holandija
(22)
Honduras
(4)
Hong Kong
(5)
Hrvatska
(9)
Indija
(1)
Indonezija
(7)
Irak
(1)
Irska
(3)
Island
(5)
Izrael
(7)
Japan
(11)
Jermenija
(1)
Južna Afrika
(10)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(10)
Kamerun
(2)
Kanada
(2)
Katar
(6)
Kazahstan
(4)
Kenija
(9)
Kina
(10)
Kipar
(5)
Kolumbija
(15)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Litvanija
(5)
Luksemburg
(2)
Malavi
(1)
Malta
(4)
Maroko
(6)
Mađarska
(15)
Meksiko
(15)
Moldavija
(1)
Nigerija
(1)
Norveška
(25)
Obala Slonovače
(1)
Panama
(5)
Paragvaj
(4)
Peru
(6)
Poljska
(21)
Portugalija
(19)
Rep. Srpska
(2)
Rumunija
(23)
Rusija
(28)
SAD
(26)
Salvador
(6)
San Marino
(1)
Saud. Arabija
(4)
Sev. Makedonija
(1)
Severna Irska
(10)
Škotska
(22)
Slovačka
(10)
Slovenija
(9)
Švajcarska
(10)
Švedska
(59)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(8)
Turska
(33)
U.A.Emirati
(6)
Uganda
(1)
Ukrajina
(17)
Urugvaj
(6)
Vels
(6)
Venecuela
(3)
Zambija
(2)
Rezultati po danu
<
19.01.2021. (Utorak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
Argentina 3, Primera B Metropolitana Plej of
polufinale
J.J. Urkiza
0:4
San Telmo
Australija 1
Central Koust Mariners
0:1
Vestern Sidnej Vonderers
Bangladeš 1
Bangladeš Polis
1:2
Bašundara Kings
Braders Junion
0:2
Abahani Limited Daka
Belgija 1
Anderleht
3:0
Sporting Šarlroa
Rojal Muskron-Peruvelc
1:1
Vasland - Beveren
Brazil 2
Avai
5:2
Žuventud
Botafogo Ribeirao Preto
1:3
CSA
Gremio Esportivo Brazil
0:0
Amerika Mineiro
Konfianka
0:1
Sampajo Korea
Regatas Brazil
5:1
Figueirense
Češka, Kup
1/16 finala
Slavija Prag
4:1
Dukla
Čile 1
Antofagasta
3:1
Deportes Ikike
Uačipato
4:1
Union Espanjola
Universidad Katolika
1:1
Everton Vina del Mar
Egipat 1
Zamalek
1:0
Gouna
Engleska 1
Lester Siti
2:0
Čelzi
Vest Hem Junajted
2:1
Vest Bromvič Albion
Engleska 2
Derbi Kaunti
1:0
Bornmaut
Reding
3:0
Koventri Siti
Roteram Jun.
3:3
Stouk Siti
Votford
1:0
Barnsli
Engleska 3
Donkaster Rovers
1:0
Ročdejl
Hal Siti
3:0
Akrington Stenli
Kru Aleksandra
3:2
Bristol Rovers
Milton Kejns Dons
3:1
Flitvud Taun
Piterboro Junajted
2:1
Čarlton Atletik
Portsmaut
4:0
AFC Vimbldon
Sanderlend
1:2
Plimut Argajl
Engleska 4
Čeltnem Taun
1:1
Njuport Kaunti
Herogejt Taun
0:0
Egziter Siti
Morkamb
1:1
Volsol
Sautend Junajted
1:2
Kembridž Junajted
Tranmer Rovers
3:2
Forest Grin Rovers
Engleska 5
Dagenhem i Redbridž
0:2
Stokport Kaunti
Istli
0:1
Kings Lin Taun
Engleska 6 (Jug)
Bat Siti
2:1
Havant i Voterluvil
Bilerikej Taun
3:3
Čelmsford Siti
Hemel Hempsted Taun
3:5
Oksford Siti
Madstoun Junajted
0:2
Breintri Taun
Slag Taun
0:2
Ebsflit Junajted
Engleska 6 (Sever)
Bradford Park Avenju
3:3
Čester FK
Engleska, FA Trofej
1/16 finala
Alderšot Taun
3:2
Solihal Murs
Boreham Vud
0:4
Torki Junajted
Bromli
1:1
Voking
Penalima - 6:7.
Halifaks Taun
1:2
Sautport
Ketering Taun
0:3
Limington
Stamford
0:2
Hereford FC
Engleska, Kup
1/32 finala
Sautempton
2:0
Šruzberi Taun
Francuska, Kup
1/64 finala
Avr
0:1
Pariz
Berišon Šateru
0:2
Ajačio
Dankerk
1:1
Amijen
Penalima - 2:4.
Po
0:0
Rodez
Penalima - 7:8.
Troa
0:1
Okser
Valensijen
2:0
Šambli
Holandija, Kup
1/8 finala
MVV Mastriht
2:2
Ekscelzior Roterdam
2:2 nakon produžetaka.
Penalima - 4:5.
Vitese
2:1
ADO Den Hag
Volendam
0:2
PSV Ajndhoven
Hrvatska 1
Dinamo Zagreb
0:2
Rijeka
Istra 1961
1:1
Gorica Velika Gorica
Indija 1 - I Liga 1.deo
RaundGlas Pundžab
0:1
Čurčil Braders
Real Kašmir
1:1
Sudeva Delhi
TRAU
2:2
Mohamedan
Indija 1 - Superliga
Hajderabad
1:1
Odisa
Italija 2
Vićenca
1:1
Kievo Verona
Italija, Kup
1/8 finala
Roma
2:2
Specija
2:4 nakon produžetaka.
Južna Afrika 1
Kajzer Čifs
3:0
Tsakuma Tsa Madzivhandila
Mamelodi Sandauns
0:0
Blemfontejn Seltik
Katar 1
Al Vakra
0:3
Al Rajan
Katar Sports Klub
1:1
Al Duhail Sports Klub
Um Salal
0:0
Al Arabi Doha
Meksiko 1 (Klausura)
Leon
0:0
Pačuka
Nemačka 1
Bajer Leverkuzen
2:1
Borusija Dortmund
Bor. Menhengladbah
1:0
Verder
Herta
0:3
1899 Hofenhajm
Majnc 05
0:2
Volfsburg
Nemačka 3
Turkguču Minhen
0:0
Unterhahing
Verl
1:1
Cvikau
Nemačka 4 (Jugozapad)
1899 Hofenhajm II
0:0
Homburg
Alen
1:1
Pirmasens
Bajern Alzenau
1:4
Štutgart II
Majnc 05 II
0:2
Astorija Valdorf
Portugalija, LK
polufinale
Sporting Lisabon
2:1
Porto
Prijateljski (rep.)
Dominikanska Republika
0:1
Portoriko
Rumunija 1 - 1.deo
Vitorul Konstanca
2:2
FCSB
Voluntari
0:1
UTA Arad
Saudijska Arabija 1
Al Ahli Džeda
3:0
Abha
Al Ain Al Atavlah
1:2
Al Itihad Džeda
Al Kadisija
1:1
Al Fath
Al Raed
2:3
Al Etifak
Al Šabab Rijad
1:1
Al Faisali
Saudijska Arabija 2
Al Adal
3:1
Arar
Al Bukarija
0:1
Al Hazm
Al Kavkab
1:2
Al Tai
Al Sahel Anak
0:0
Al Šoala
Džeda Klub
1:2
Al Draih
Hadžer
4:3
Nadžran
Španija 1
Alaves
1:2
Sevilja
Kadiz
2:2
Levante
Valjadolid
2:2
Elče
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
20.04.2024.
19.04.2024.
18.04.2024.
17.04.2024.
16.04.2024.
15.04.2024.
14.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno