Ponuda po danu
Po takmičenju
Švajcarska, Švajcarska 1 - 2.deo
Bazel - St. Galen
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.05. (Čet) | 14:30 | Bazel-St. Galen | 2.43 | 3.88 | 2.44 | 2.89 | 1.36 | (2) |
| 14.05. (Čet) | 14:30 | Sion-Lugano | 2.11 | 3.43 | 3.20 | 2.05 | 1.68 | (2) |
| 14.05. (Čet) | 14:30 | Tun-Jang Bojs | 2.09 | 3.78 | 3.00 | 2.89 | 1.36 | (2) |
| 16.05. (Sub) | 16:00 | Cirih-Servet | 2.88 | 3.65 | 2.04 | 2.55 | 1.44 | (1) |
| 16.05. (Sub) | 16:00 | Lozana Sport-Grashopers | 1.61 | 4.00 | 4.15 | 2.55 | 1.44 | (1) |
| 16.05. (Sub) | 16:00 | Vintertur-Lucern | 3.05 | 4.05 | 1.87 | 3.35 | 1.27 | (1) |
| 17.05. (Ned) | 14:30 | Jang Bojs-Sion | 2.25 | 3.60 | 2.62 | 2.40 | 1.48 | (1) |
| 17.05. (Ned) | 14:30 | Lugano-Bazel | 1.90 | 3.75 | 3.15 | 2.47 | 1.46 | (1) |
| 17.05. (Ned) | 14:30 | St. Galen-Tun | 2.20 | 3.60 | 2.65 | 2.47 | 1.47 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Bazel
St. Galen
- Tim Bazel je poslednjih 3 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Švajcarska 1 - 2.deo.
- Na utakmicama tima St. Galen broj golova je bio od 2 do 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Švajcarska 1 - 2.deo.
Plej of
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tun | 36 | 24 | 2 | 10 | 76 | : | 43 | (+33) | 74 |
| 2 | St. Galen | 36 | 19 | 9 | 8 | 68 | : | 45 | (+23) | 66 |
| 3 | Lugano | 36 | 18 | 9 | 9 | 53 | : | 40 | (+13) | 63 |
| 4 | Sion | 36 | 16 | 13 | 7 | 58 | : | 35 | (+23) | 61 |
| 5 | Bazel | 36 | 16 | 8 | 12 | 54 | : | 51 | (+3) | 56 |
| 6 | Jang Bojs | 36 | 14 | 9 | 13 | 69 | : | 63 | (+6) | 51 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Tun | 18 | 12 | 2 | 4 | 42 | : | 21 | 38 | 18 | 12 | 0 | 6 | 34 | : | 22 | 36 | |
| 2. | St. Galen | 18 | 10 | 2 | 6 | 32 | : | 22 | 32 | 18 | 9 | 7 | 2 | 36 | : | 23 | 34 | |
| 3. | Lugano | 18 | 11 | 3 | 4 | 32 | : | 20 | 36 | 18 | 7 | 6 | 5 | 21 | : | 20 | 27 | |
| 4. | Sion | 18 | 9 | 6 | 3 | 27 | : | 12 | 33 | 18 | 7 | 7 | 4 | 31 | : | 23 | 28 | |
| 5. | Bazel | 18 | 8 | 6 | 4 | 28 | : | 18 | 30 | 18 | 8 | 2 | 8 | 26 | : | 33 | 26 | |
| 6. | Jang Bojs | 18 | 9 | 4 | 5 | 40 | : | 22 | 31 | 18 | 5 | 5 | 8 | 29 | : | 41 | 20 | |
Plej aut
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lucern | 37 | 13 | 11 | 13 | 73 | : | 66 | (+7) | 50 |
| 2 | Servet | 37 | 12 | 14 | 11 | 69 | : | 63 | (+6) | 50 |
| 3 | Lozana Sport | 37 | 11 | 9 | 17 | 52 | : | 64 | (-12) | 42 |
| 4 | Cirih | 37 | 11 | 5 | 21 | 49 | : | 70 | (-21) | 38 |
| 5 | Grashopers | 37 | 7 | 9 | 21 | 45 | : | 73 | (-28) | 30 |
| 6 | Vintertur | 37 | 5 | 8 | 24 | 44 | : | 97 | (-53) | 23 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Lucern | 19 | 5 | 7 | 7 | 42 | : | 38 | 22 | 18 | 8 | 4 | 6 | 31 | : | 28 | 28 | |
| 2. | Servet | 19 | 7 | 7 | 5 | 37 | : | 29 | 28 | 18 | 5 | 7 | 6 | 32 | : | 34 | 22 | |
| 3. | Lozana Sport | 18 | 6 | 5 | 7 | 32 | : | 30 | 23 | 19 | 5 | 4 | 10 | 20 | : | 34 | 19 | |
| 4. | Cirih | 18 | 7 | 1 | 10 | 29 | : | 34 | 22 | 19 | 4 | 4 | 11 | 20 | : | 36 | 16 | |
| 5. | Grashopers | 19 | 4 | 5 | 10 | 26 | : | 34 | 17 | 18 | 3 | 4 | 11 | 19 | : | 39 | 13 | |
| 6. | Vintertur | 18 | 3 | 5 | 10 | 23 | : | 40 | 14 | 19 | 2 | 3 | 14 | 21 | : | 57 | 9 | |
U tabele su uračunati i bodovi iz 1.dela.
Tun - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2-3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Tun - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2-3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Bazel
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Jang Bojs | 0:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 02.05.2026 | Tun | 3:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 26.04.2026 | Sion | 0:2 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 18.04.2026 | Tun | 1:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 04.04.2026 | Jang Bojs | 3:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 22.03.2026 | Vintertur | 2:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 15.03.2026 | Servet | 3:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 08.03.2026 | St. Galen | 0:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 05.03.2026 | Grashopers | 1:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 01.03.2026 | Lozana Sport | 2:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2025/2026 |
St. Galen
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Lugano | 2:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 03.05.2026 | Sion | 0:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 26.04.2026 | Jang Bojs | 2:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 19.04.2026 | Iverdon Sport | 2:0 | 0-2 | Švajcarska, Kup | 2025/2026 | |||
| 12.04.2026 | Lucern | 2:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 06.04.2026 | Cirih | 2:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 21.03.2026 | Sion | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 17.03.2026 | Lugano | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 08.03.2026 | Bazel | 3:0 | 3+ | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 05.03.2026 | Tun | 2:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.03.2026 | 0:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 04.02.2026 | 1:3 | 3+ | Švajcarska, Kup | 2025/2026 | |||
| 30.11.2025 | 0:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 26.07.2025 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 22.02.2025 | 2:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2024/2025 | |||
| 08.12.2024 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2024/2025 | |||
| 20.10.2024 | 2:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2024/2025 | |||
| 11.02.2024 | 1:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2023/2024 | |||
| 26.11.2023 | 2:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2023/2024 | |||
| 22.07.2023 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2023/2024 | |||
| 14.05.2023 | 1:6 | 3+ | Švajcarska 1 | 2022/2023 | |||
| 12.03.2023 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2022/2023 | |||
| 01.03.2023 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska, Kup | 2022/2023 | |||
| 22.01.2023 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2022/2023 | |||
| 01.10.2022 | 3:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2022/2023 | |||
| 10.04.2022 | 2:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2021/2022 | |||
| 03.03.2022 | 2:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2021/2022 | |||
| 07.11.2021 | 0:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2021/2022 | |||
| 22.09.2021 | 2:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2021/2022 | |||
| 01.05.2021 | 1:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2020/2021 | |||
| 27.02.2021 | 1:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2020/2021 | |||
| 19.12.2020 | 0:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2020/2021 | |||
| 01.11.2020 | 3:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2020/2021 | |||
| 22.07.2020 | 5:0 | 3+ | Švajcarska 1 | 2019/2020 | |||
| 02.02.2020 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2019/2020 | |||
| 06.10.2019 | 0:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2019/2020 | |||
| 27.07.2019 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2019/2020 | |||
| 28.04.2019 | 3:0 | 3+ | Švajcarska 1 | 2018/2019 | |||
| 09.02.2019 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2018/2019 | |||
| 06.10.2018 | 3:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2018/2019 | |||
| 21.07.2018 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2018/2019 | |||
| 06.05.2018 | 4:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2017/2018 | |||
| 17.02.2018 | 0:2 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2017/2018 | |||
| 09.12.2017 | 3:0 | 3+ | Švajcarska 1 | 2017/2018 | |||
| 20.09.2017 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2017/2018 | |||
| 02.06.2017 | 4:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2016/2017 | |||
| 01.04.2017 | 3:0 | 3+ | Švajcarska 1 | 2016/2017 | |||
| 10.12.2016 | 1:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2016/2017 | |||
| 24.09.2016 | 3:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2016/2017 | |||
| 17.04.2016 | 7:0 | 3+ | Švajcarska 1 | 2015/2016 | |||
| 13.03.2016 | 4:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2015/2016 | |||
| 22.11.2015 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2015/2016 | |||
| 12.09.2015 | 2:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2015/2016 | |||
| 29.05.2015 | 4:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2014/2015 | |||
| 08.04.2015 | 3:1 | 3+ | Švajcarska, Kup | 2014/2015 | |||
| 15.03.2015 | 2:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2014/2015 | |||
| 04.10.2014 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2014/2015 | |||
| 14.08.2014 | 0:2 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2014/2015 | |||
| 04.05.2014 | 3:0 | 3+ | Švajcarska 1 | 2013/2014 | |||
| 08.03.2014 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2013/2014 | |||
| 19.10.2013 | 3:0 | 3+ | Švajcarska 1 | 2013/2014 | |||
| 03.08.2013 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2013/2014 | |||
| 01.06.2013 | 1:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2012/2013 | |||
| 07.04.2013 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2012/2013 | |||
| 01.12.2012 | 1:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2012/2013 | |||
| 25.08.2012 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2012/2013 | |||
| 15.11.2011 | 2:3 | 3+ | Prijateljski | 2011 | |||
| 25.06.2011 | 3:3 | 3+ | Prijateljski | 2011 | |||
| 22.05.2011 | 0:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2010/2011 | |||
| 12.02.2011 | 3:0 | 3+ | Švajcarska 1 | 2010/2011 | |||
| 24.10.2010 | 3:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2010/2011 | |||
| 01.08.2010 | 3:0 | 3+ | Švajcarska 1 | 2010/2011 | |||
| 14.04.2010 | 3:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2009/2010 | |||
| 21.03.2010 | 4:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2009/2010 | |||
| 23.09.2009 | 4:0 | 3+ | Švajcarska 1 | 2009/2010 | |||
| 12.07.2009 | 0:2 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2009/2010 | |||
| 16.04.2008 | 4:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2007/2008 | |||
| 09.03.2008 | 2:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2007/2008 | |||
| 30.09.2007 | 3:0 | 3+ | Švajcarska 1 | 2007/2008 | |||
| 25.07.2007 | 3:0 | 3+ | Švajcarska 1 | 2007/2008 | |||
| 17.04.2007 | 0:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2006/2007 | |||
| 14.04.2007 | 3:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2006/2007 | |||
| 22.10.2006 | 2:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2006/2007 | |||
| 30.07.2006 | 2:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2006/2007 | |||
| 20.04.2006 | 3:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2005/2006 | |||
| 19.03.2006 | 2:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2005/2006 | |||
| 06.11.2005 | 1:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2005/2006 | |||
| 14.08.2005 | 3:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2005/2006 | |||
| 11.05.2005 | 3:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2004/2005 | |||
| 20.02.2005 | 1:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2004/2005 | |||
| 28.11.2004 | 1:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2004/2005 | |||
| 29.08.2004 | 1:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2004/2005 | |||
| 08.05.2004 | 0:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2003/2004 | |||
| 07.03.2004 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2003/2004 | |||
| 30.11.2003 | 2:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2003/2004 | |||
| 03.09.2003 | 4:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2003/2004 | |||
| 19.10.2002 | 6:0 | 3+ | Švajcarska 1 | 2002/2003 | |||
| 27.07.2002 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2002/2003 | |||
| 27.04.2002 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 po | 2001/2002 | |||
| 04.04.2002 | 3:1 | 3+ | Švajcarska 1 po | 2001/2002 | |||
| 10.10.2001 | 2:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2001/2002 | |||
| 18.07.2001 | 3:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2001/2002 | |||
| 22.04.2001 | 2:3 | 3+ | Švajcarska 1 po | 2000/2001 | |||
| 14.04.2001 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 po | 2000/2001 | |||
| 19.11.2000 | 0:4 | 3+ | Švajcarska 1 | 2000/2001 | |||
| 27.08.2000 | 2:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2000/2001 |
| Bazel | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 96 | 45 | 28 | 23 | 186:124 | (+62) | 310 | 1,94 | 1,29 | 3,23 | 31 | 65 | 32:68 |
| Domaćin | 46 | 27 | 11 | 8 | 89:46 | (+43) | 135 | 1,93 | 1,00 | 2,93 | 18 | 28 | 39:61 |
| Gost | 50 | 18 | 17 | 15 | 97:78 | (+19) | 175 | 1,94 | 1,56 | 3,50 | 13 | 37 | 26:74 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari