Ponuda po danu
Po takmičenju
Švajcarska, Švajcarska 1 - 2.deo
Cirih - Servet
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.05. (Čet) | 14:30 | Bazel-St. Galen | 2.43 | 3.88 | 2.44 | 2.89 | 1.36 | (2) |
| 14.05. (Čet) | 14:30 | Sion-Lugano | 2.16 | 3.40 | 3.13 | 2.05 | 1.69 | (2) |
| 14.05. (Čet) | 14:30 | Tun-Jang Bojs | 2.09 | 3.78 | 3.00 | 2.89 | 1.36 | (2) |
| 16.05. (Sub) | 16:00 | Cirih-Servet | 2.97 | 3.72 | 2.06 | 2.55 | 1.44 | (2) |
| 16.05. (Sub) | 16:00 | Lozana Sport-Grashopers | 1.63 | 4.10 | 4.30 | 2.55 | 1.44 | (2) |
| 16.05. (Sub) | 16:00 | Vintertur-Lucern | 3.15 | 4.13 | 1.89 | 3.38 | 1.27 | (2) |
| 17.05. (Ned) | 14:30 | Jang Bojs-Sion | 2.25 | 3.60 | 2.62 | 2.40 | 1.48 | (1) |
| 17.05. (Ned) | 14:30 | Lugano-Bazel | 1.90 | 3.75 | 3.15 | 2.47 | 1.46 | (1) |
| 17.05. (Ned) | 14:30 | St. Galen-Tun | 2.20 | 3.60 | 2.65 | 2.47 | 1.47 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Cirih
Servet
- Servet je bez poraza u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Švajcarska 1 - 2.deo
Plej of
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tun | 36 | 24 | 2 | 10 | 76 | : | 43 | (+33) | 74 |
| 2 | St. Galen | 36 | 19 | 9 | 8 | 68 | : | 45 | (+23) | 66 |
| 3 | Lugano | 36 | 18 | 9 | 9 | 53 | : | 40 | (+13) | 63 |
| 4 | Sion | 36 | 16 | 13 | 7 | 58 | : | 35 | (+23) | 61 |
| 5 | Bazel | 36 | 16 | 8 | 12 | 54 | : | 51 | (+3) | 56 |
| 6 | Jang Bojs | 36 | 14 | 9 | 13 | 69 | : | 63 | (+6) | 51 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Tun | 18 | 12 | 2 | 4 | 42 | : | 21 | 38 | 18 | 12 | 0 | 6 | 34 | : | 22 | 36 | |
| 2. | St. Galen | 18 | 10 | 2 | 6 | 32 | : | 22 | 32 | 18 | 9 | 7 | 2 | 36 | : | 23 | 34 | |
| 3. | Lugano | 18 | 11 | 3 | 4 | 32 | : | 20 | 36 | 18 | 7 | 6 | 5 | 21 | : | 20 | 27 | |
| 4. | Sion | 18 | 9 | 6 | 3 | 27 | : | 12 | 33 | 18 | 7 | 7 | 4 | 31 | : | 23 | 28 | |
| 5. | Bazel | 18 | 8 | 6 | 4 | 28 | : | 18 | 30 | 18 | 8 | 2 | 8 | 26 | : | 33 | 26 | |
| 6. | Jang Bojs | 18 | 9 | 4 | 5 | 40 | : | 22 | 31 | 18 | 5 | 5 | 8 | 29 | : | 41 | 20 | |
Plej aut
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lucern | 37 | 13 | 11 | 13 | 73 | : | 66 | (+7) | 50 |
| 2 | Servet | 37 | 12 | 14 | 11 | 69 | : | 63 | (+6) | 50 |
| 3 | Lozana Sport | 37 | 11 | 9 | 17 | 52 | : | 64 | (-12) | 42 |
| 4 | Cirih | 37 | 11 | 5 | 21 | 49 | : | 70 | (-21) | 38 |
| 5 | Grashopers | 37 | 7 | 9 | 21 | 45 | : | 73 | (-28) | 30 |
| 6 | Vintertur | 37 | 5 | 8 | 24 | 44 | : | 97 | (-53) | 23 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Lucern | 19 | 5 | 7 | 7 | 42 | : | 38 | 22 | 18 | 8 | 4 | 6 | 31 | : | 28 | 28 | |
| 2. | Servet | 19 | 7 | 7 | 5 | 37 | : | 29 | 28 | 18 | 5 | 7 | 6 | 32 | : | 34 | 22 | |
| 3. | Lozana Sport | 18 | 6 | 5 | 7 | 32 | : | 30 | 23 | 19 | 5 | 4 | 10 | 20 | : | 34 | 19 | |
| 4. | Cirih | 18 | 7 | 1 | 10 | 29 | : | 34 | 22 | 19 | 4 | 4 | 11 | 20 | : | 36 | 16 | |
| 5. | Grashopers | 19 | 4 | 5 | 10 | 26 | : | 34 | 17 | 18 | 3 | 4 | 11 | 19 | : | 39 | 13 | |
| 6. | Vintertur | 18 | 3 | 5 | 10 | 23 | : | 40 | 14 | 19 | 2 | 3 | 14 | 21 | : | 57 | 9 | |
U tabele su uračunati i bodovi iz 1.dela.
Tun - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2-3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Tun - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2-3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Cirih
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2026 | Lucern | 0:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 09.05.2026 | Grashopers | 2:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 02.05.2026 | Vintertur | 2:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 25.04.2026 | Lozana Sport | 0:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 11.04.2026 | Lugano | 0:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 06.04.2026 | St. Galen | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 21.03.2026 | Tun | 2:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 14.03.2026 | Sion | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 07.03.2026 | Servet | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 04.03.2026 | Lozana Sport | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2025/2026 |
Servet
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2026 | Lozana Sport | 2:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 09.05.2026 | Lucern | 3:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 03.05.2026 | Grashopers | 2:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 26.04.2026 | Vintertur | 5:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 12.04.2026 | Jang Bojs | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 06.04.2026 | Lucern | 3:0 | 3+ | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 21.03.2026 | Grashopers | 5:0 | 3+ | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 15.03.2026 | Bazel | 1:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 07.03.2026 | Cirih | 2:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 03.03.2026 | Vintertur | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.03.2026 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 18.01.2026 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 13.09.2025 | 2:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 09.03.2025 | 1:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2024/2025 | |||
| 09.11.2024 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2024/2025 | |||
| 27.10.2024 | 1:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2024/2025 | |||
| 15.05.2024 | 2:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2023/2024 | |||
| 06.04.2024 | 1:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2023/2024 | |||
| 04.11.2023 | 0:2 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2023/2024 | |||
| 29.07.2023 | 2:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2023/2024 | |||
| 26.04.2023 | 0:4 | 3+ | Švajcarska 1 | 2022/2023 | |||
| 05.03.2023 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2022/2023 | |||
| 13.11.2022 | 4:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2022/2023 | |||
| 11.09.2022 | 2:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2022/2023 | |||
| 10.04.2022 | 0:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2021/2022 | |||
| 29.01.2022 | 1:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2021/2022 | |||
| 07.11.2021 | 2:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2021/2022 | |||
| 21.09.2021 | 2:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2021/2022 | |||
| 11.04.2021 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2020/2021 | |||
| 27.02.2021 | 1:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2020/2021 | |||
| 20.12.2020 | 0:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2020/2021 | |||
| 02.12.2020 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2020/2021 | |||
| 04.07.2020 | 2:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2019/2020 | |||
| 16.02.2020 | 1:4 | 3+ | Švajcarska 1 | 2019/2020 | |||
| 08.12.2019 | 0:5 | 3+ | Švajcarska 1 | 2019/2020 | |||
| 29.09.2019 | 1:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2019/2020 | |||
| 17.05.2017 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2016/2017 | |||
| 06.02.2017 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 2 | 2016/2017 | |||
| 20.11.2016 | 4:0 | 3+ | Švajcarska 2 | 2016/2017 | |||
| 22.09.2016 | 3:0 | 3+ | Švajcarska 2 | 2016/2017 | |||
| 20.04.2013 | 4:0 | 3+ | Švajcarska 1 | 2012/2013 | |||
| 16.03.2013 | 2:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2012/2013 | |||
| 24.11.2012 | 0:2 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2012/2013 | |||
| 19.08.2012 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2012/2013 | |||
| 13.05.2012 | 0:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2011/2012 | |||
| 18.03.2012 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2011/2012 | |||
| 04.12.2011 | 1:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2011/2012 | |||
| 23.07.2011 | 2:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2011/2012 | |||
| 14.11.2004 | 2:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2004/2005 | |||
| 21.08.2004 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2004/2005 | |||
| 15.05.2004 | 3:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2003/2004 | |||
| 22.02.2004 | 2:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2003/2004 | |||
| 28.09.2003 | 1:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2003/2004 | |||
| 19.07.2003 | 0:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2003/2004 | |||
| 31.05.2003 | 5:2 | 3+ | Švajcarska 1 po | 2002/2003 | |||
| 26.03.2003 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 1 po | 2002/2003 | |||
| 27.09.2002 | 0:2 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2002/2003 | |||
| 16.07.2002 | 3:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2002/2003 | |||
| 08.05.2002 | 1:0 | 0-2 | Švajcarska 1 po | 2001/2002 | |||
| 24.02.2002 | 0:2 | 0-2 | Švajcarska 1 po | 2001/2002 | |||
| 23.09.2001 | 0:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2001/2002 | |||
| 07.07.2001 | 2:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2001/2002 | |||
| 19.05.2001 | 0:2 | 0-2 | Švajcarska 1 po | 2000/2001 | |||
| 04.03.2001 | 1:0 | 0-2 | Švajcarska 1 po | 2000/2001 | |||
| 01.10.2000 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2000/2001 | |||
| 18.07.2000 | 2:2 | 3+ | Švajcarska 1 | 2000/2001 |
| Cirih | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 56 | 21 | 10 | 25 | 76:84 | (-8) | 160 | 1,36 | 1,50 | 2,86 | 25 | 31 | 45:55 |
| Domaćin | 28 | 12 | 4 | 12 | 42:41 | (+1) | 83 | 1,50 | 1,46 | 2,96 | 12 | 16 | 43:57 |
| Gost | 28 | 9 | 6 | 13 | 34:43 | (-9) | 77 | 1,21 | 1,54 | 2,75 | 13 | 15 | 46:54 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari