Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Švajcarska, Švajcarska 1 - 2.deo

Vintertur - Lucern

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
14.05. (Čet) 14:30 Bazel-St. Galen 2.43 3.88 2.44 2.89 1.36 (2)
14.05. (Čet) 14:30 Sion-Lugano 2.16 3.40 3.13 2.05 1.69 (2)
14.05. (Čet) 14:30 Tun-Jang Bojs 2.09 3.78 3.00 2.89 1.36 (2)
16.05. (Sub) 16:00 Cirih-Servet 2.97 3.72 2.06 2.55 1.44 (2)
16.05. (Sub) 16:00 Lozana Sport-Grashopers 1.63 4.10 4.30 2.55 1.44 (2)
16.05. (Sub) 16:00 Vintertur-Lucern 3.15 4.13 1.89 3.38 1.27 (2)
17.05. (Ned) 14:30 Jang Bojs-Sion 2.25 3.60 2.62 2.40 1.48 (1)
17.05. (Ned) 14:30 Lugano-Bazel 1.90 3.75 3.15 2.47 1.46 (1)
17.05. (Ned) 14:30 St. Galen-Tun 2.20 3.60 2.65 2.47 1.47 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!

Vintertur

Lucern

  • Lucern je bez poraza u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Švajcarska 1 - 2.deo
  • Ukupan broj golova na mečevima tima Vintertur je bio preko 3 u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Švajcarska 1 - 2.deo.
Kladionica 1 X 2 0-2 3+
Prosečne kvote 3.05 4.05 1.87 3.35 1.27
Tašbet 3.25 4.20 1.90 3.40 1.27
Prosečne kvote 3.15 4.13 1.89 3.38 1.27

Napomene: Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!



Plej of

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Tun 36 24 2 10 76 : 43 (+33) 74
2 St. Galen 36 19 9 8 68 : 45 (+23) 66
3 Lugano 36 18 9 9 53 : 40 (+13) 63
4 Sion 36 16 13 7 58 : 35 (+23) 61
5 Bazel 36 16 8 12 54 : 51 (+3) 56
6 Jang Bojs 36 14 9 13 69 : 63 (+6) 51
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Tun 18 12 2 4 42 : 21 38 18 12 0 6 34 : 22 36
2. St. Galen 18 10 2 6 32 : 22 32 18 9 7 2 36 : 23 34
3. Lugano 18 11 3 4 32 : 20 36 18 7 6 5 21 : 20 27
4. Sion 18 9 6 3 27 : 12 33 18 7 7 4 31 : 23 28
5. Bazel 18 8 6 4 28 : 18 30 18 8 2 8 26 : 33 26
6. Jang Bojs 18 9 4 5 40 : 22 31 18 5 5 8 29 : 41 20

Plej aut

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Lucern 37 13 11 13 73 : 66 (+7) 50
2 Servet 37 12 14 11 69 : 63 (+6) 50
3 Lozana Sport 37 11 9 17 52 : 64 (-12) 42
4 Cirih 37 11 5 21 49 : 70 (-21) 38
5 Grashopers 37 7 9 21 45 : 73 (-28) 30
6 Vintertur 37 5 8 24 44 : 97 (-53) 23
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Lucern 19 5 7 7 42 : 38 22 18 8 4 6 31 : 28 28
2. Servet 19 7 7 5 37 : 29 28 18 5 7 6 32 : 34 22
3. Lozana Sport 18 6 5 7 32 : 30 23 19 5 4 10 20 : 34 19
4. Cirih 18 7 1 10 29 : 34 22 19 4 4 11 20 : 36 16
5. Grashopers 19 4 5 10 26 : 34 17 18 3 4 11 19 : 39 13
6. Vintertur 18 3 5 10 23 : 40 14 19 2 3 14 21 : 57 9
U tabele su uračunati i bodovi iz 1.dela.

Tun - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2-3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope

Vintertur

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
12.05.2026 Grashopers 2:3 3+ Švajcarska 1 2025/2026
09.05.2026 Lozana Sport 2:1 3+ Švajcarska 1 2025/2026
02.05.2026 Cirih 2:2 3+ Švajcarska 1 2025/2026
26.04.2026 Servet 3:5 3+ Švajcarska 1 2025/2026
11.04.2026 Grashopers 0:2 0-2 Švajcarska 1 2025/2026
04.04.2026 Lozana Sport 1:2 3+ Švajcarska 1 2025/2026
22.03.2026 Bazel 0:2 0-2 Švajcarska 1 2025/2026
15.03.2026 Lucern 2:1 3+ Švajcarska 1 2025/2026
07.03.2026 Sion 1:1 0-2 Švajcarska 1 2025/2026
03.03.2026 Servet 1:1 0-2 Švajcarska 1 2025/2026

Lucern

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
12.05.2026 Cirih 1:0 0-2 Švajcarska 1 2025/2026
09.05.2026 Servet 3:3 3+ Švajcarska 1 2025/2026
02.05.2026 Lozana Sport 3:1 3+ Švajcarska 1 2025/2026
25.04.2026 Grashopers 2:1 3+ Švajcarska 1 2025/2026
12.04.2026 St. Galen 2:2 3+ Švajcarska 1 2025/2026
06.04.2026 Servet 0:3 3+ Švajcarska 1 2025/2026
22.03.2026 Lozana Sport 4:0 3+ Švajcarska 1 2025/2026
15.03.2026 Vintertur 1:2 3+ Švajcarska 1 2025/2026
07.03.2026 Lugano 3:1 3+ Švajcarska 1 2025/2026
04.03.2026 Jang Bojs 1:2 3+ Švajcarska 1 2025/2026

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
15.03.2026 2:1 3+ Švajcarska 1 2025/2026
29.11.2025 3:1 3+ Švajcarska 1 2025/2026
25.10.2025 2:2 3+ Švajcarska 1 2025/2026
09.02.2025 2:3 3+ Švajcarska 1 2024/2025
14.12.2024 3:4 3+ Švajcarska 1 2024/2025
24.08.2024 0:3 3+ Švajcarska 1 2024/2025
11.02.2024 2:1 3+ Švajcarska 1 2023/2024
25.11.2023 1:3 3+ Švajcarska 1 2023/2024
22.07.2023 0:0 0-2 Švajcarska 1 2023/2024
27.04.2023 1:3 3+ Švajcarska 1 2022/2023
10.04.2023 1:2 3+ Švajcarska 1 2022/2023
05.11.2022 1:1 0-2 Švajcarska 1 2022/2023
10.09.2022 0:6 3+ Švajcarska 1 2022/2023
29.06.2012 1:5 3+ Prijateljski 2012
24.06.2011 0:2 0-2 Prijateljski 2011
15.01.2010 1:6 3+ Prijateljski 2010
19.02.2006 0:1 0-2 Švajcarska 2 2005/2006
11.12.2005 0:0 0-2 Švajcarska, Kup 2005/2006
27.11.2005 0:2 0-2 Švajcarska 2 2005/2006
28.05.2005 1:3 3+ Švajcarska 2 2004/2005
05.12.2004 2:1 3+ Švajcarska 2 2004/2005
23.10.2004 1:3 3+ Švajcarska, Kup 2004/2005
30.04.2004 5:1 3+ Švajcarska 2 2003/2004
23.04.2004 3:1 3+ Švajcarska 2 2003/2004
06.04.2002 1:4 3+ Švajcarska 1 pa 2001/2002
30.03.2002 3:2 3+ Švajcarska 1 pa 2001/2002
27.05.2001 3:2 3+ Švajcarska 1 pa 2000/2001
25.02.2001 1:2 3+ Švajcarska 1 pa 2000/2001
Vintertur
Ukupno 28 8 4 16 40:65 (-25) 105 1,43 2,32 3,75 6 22 21:79
Domaćin 14 4 3 7 21:30 (-9) 51 1,50 2,14 3,64 3 11 21:79
Gost 14 4 1 9 19:35 (-16) 54 1,36 2,50 3,86 3 11 21:79

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno