Ponuda po danu
Po takmičenju
Belgija, Belgija 1 Plej of
Klub Briž - Union Sen Žil
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.05. (Pet) | 18:45 | Heverle Leuven-Rojal Antverp | 2.87 | 3.33 | 2.50 | 1.89 | 1.89 | (2) |
| 16.05. (Sub) | 14:00 | Sporting Šarlroa-Vasterlo | 2.00 | 3.75 | 3.30 | 2.31 | 1.55 | (2) |
| 16.05. (Sub) | 16:15 | Standard-Rasing Genk | 3.15 | 3.35 | 2.18 | 1.97 | 1.75 | (2) |
| 16.05. (Sub) | 18:45 | Sent Truden-Gent | 2.02 | 3.75 | 3.30 | 2.28 | 1.57 | (2) |
| 17.05. (Ned) | 11:30 | Anderleht-Mehelen | 1.88 | 3.70 | 3.80 | 2.18 | 1.62 | (2) |
| 17.05. (Ned) | 16:30 | Klub Briž-Union Sen Žil | 2.12 | 3.40 | 3.35 | 2.00 | 1.75 | (2) |
| 19.05. (Uto) | 18:30 | Rasing Genk-Rojal Antverp | 1.73 | 3.75 | 4.40 | 2.15 | 1.63 | (1) |
| 19.05. (Uto) | 18:30 | Sporting Šarlroa-Heverle Leuven | 1.77 | 3.70 | 4.20 | 2.15 | 1.64 | (1) |
| 19.05. (Uto) | 18:30 | Vasterlo-Standard | 1.98 | 3.60 | 3.45 | 2.12 | 1.65 | (1) |
| 21.05. (Čet) | 18:30 | Anderleht-Sent Truden | 2.25 | 3.65 | 2.70 | 2.40 | 1.49 | (1) |
| 21.05. (Čet) | 18:30 | Gent-Union Sen Žil | 3.90 | 3.35 | 1.88 | 1.78 | 1.93 | (1) |
| 21.05. (Čet) | 18:30 | Mehelen-Klub Briž | 5.40 | 4.45 | 1.47 | 2.62 | 1.42 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klub Briž
Union Sen Žil
- Tim Klub Briž je poslednjih 7 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Belgija 1 Plej of.
- Ukupan broj golova na mečevima tima Union Sen Žil je bio preko 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Belgija 1 Plej of.
Za Prvaka
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Klub Briž | 7 | 6 | 0 | 1 | 20 | : | 7 | (+13) | 50 |
| 2 | Union Sen Žil | 7 | 5 | 1 | 1 | 11 | : | 4 | (+7) | 49 |
| 3 | Sent Truden | 7 | 3 | 1 | 3 | 9 | : | 7 | (+2) | 39 |
| 4 | Anderleht | 7 | 2 | 1 | 4 | 10 | : | 15 | (-5) | 29 |
| 5 | Gent | 7 | 0 | 4 | 3 | 3 | : | 8 | (-5) | 27 |
| 6 | Mehelen | 7 | 1 | 1 | 5 | 5 | : | 17 | (-12) | 27 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klub Briž | 3 | 3 | 0 | 0 | 12 | : | 3 | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | : | 4 | 9 | |
| 2. | Union Sen Žil | 4 | 3 | 1 | 0 | 6 | : | 1 | 10 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 3 | 6 | |
| 3. | Sent Truden | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 3 | 6 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | : | 4 | 4 | |
| 4. | Anderleht | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | : | 7 | 3 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 8 | 4 | |
| 5. | Gent | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | : | 4 | 3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | : | 4 | 1 | |
| 6. | Mehelen | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | : | 7 | 3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 10 | 1 | |
Evropa plej of
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Standard | 7 | 4 | 1 | 2 | 15 | : | 8 | (+7) | 33 |
| 2 | Rasing Genk | 7 | 3 | 3 | 1 | 9 | : | 6 | (+3) | 33 |
| 3 | Sporting Šarlroa | 7 | 4 | 1 | 2 | 9 | : | 6 | (+3) | 30 |
| 4 | Vasterlo | 7 | 3 | 1 | 3 | 12 | : | 13 | (-1) | 30 |
| 5 | Rojal Antverp | 7 | 3 | 0 | 4 | 10 | : | 13 | (-3) | 27 |
| 6 | Heverle Leuven | 7 | 0 | 2 | 5 | 5 | : | 14 | (-9) | 19 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Standard | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 5 | 3 | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | : | 3 | 10 | |
| 2. | Rasing Genk | 4 | 1 | 3 | 0 | 5 | : | 2 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | : | 4 | 6 | |
| 3. | Sporting Šarlroa | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 3 | 6 | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 3 | 7 | |
| 4. | Vasterlo | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | : | 9 | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | : | 4 | 6 | |
| 5. | Rojal Antverp | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | : | 8 | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | : | 5 | 6 | |
| 6. | Heverle Leuven | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | : | 7 | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | : | 7 | 2 | |
Plej aut
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Zulte Varegem | 6 | 5 | 1 | 0 | 15 | : | 6 | (+9) | 48 |
| 2 | Serkl Briž | 6 | 3 | 1 | 2 | 14 | : | 11 | (+3) | 41 |
| 3 | RAAL La Luvije | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | : | 13 | (-8) | 34 |
| 4 | Dender EH | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | : | 11 | (-4) | 25 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zulte Varegem | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | : | 3 | 7 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | : | 3 | 9 | |
| 2. | Serkl Briž | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | : | 4 | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | : | 7 | 4 | |
| 3. | RAAL La Luvije | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | : | 9 | 0 | |
| 4. | Dender EH | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 7 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | : | 4 | 3 | |
1.mesto - Liga Šampiona
2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
3.mesto - Liga Evrope (Plej of)
4.mesto - Liga Evrope (2.kolo)
Pobednik plej ofa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija
2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
3.mesto - Liga Evrope (Plej of)
4.mesto - Liga Evrope (2.kolo)
Pobednik plej ofa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija
Klub Briž
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Sent Truden | 2:0 | 0-2 | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 03.05.2026 | Anderleht | 3:1 | 3+ | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 26.04.2026 | Gent | 2:0 | 0-2 | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 22.04.2026 | Mehelen | 6:1 | 3+ | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 19.04.2026 | Union Sen Žil | 1:2 | 3+ | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 11.04.2026 | Sent Truden | 2:1 | 3+ | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 06.04.2026 | Anderleht | 4:2 | 3+ | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 22.03.2026 | Mehelen | 4:1 | 3+ | Belgija 1 | 2025/2026 | |||
| 14.03.2026 | Vasterlo | 2:1 | 3+ | Belgija 1 | 2025/2026 | |||
| 08.03.2026 | Anderleht | 2:2 | 3+ | Belgija 1 | 2025/2026 |
Union Sen Žil
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.05.2026 | Anderleht | 1:1 | 0-2 | Belgija, Kup | 2025/2026 | |||
| 10.05.2026 | Mehelen | 3:0 | 3+ | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 02.05.2026 | Sent Truden | 1:2 | 3+ | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 26.04.2026 | Anderleht | 3:1 | 3+ | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 22.04.2026 | Gent | 0:0 | 0-2 | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 19.04.2026 | Klub Briž | 2:1 | 3+ | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 12.04.2026 | Mehelen | 1:0 | 0-2 | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 04.04.2026 | Sent Truden | 1:0 | 0-2 | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 22.03.2026 | Sent Truden | 3:1 | 3+ | Belgija 1 | 2025/2026 | |||
| 14.03.2026 | Dender EH | 2:0 | 0-2 | Belgija 1 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.04.2026 | 1:2 | 3+ | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 01.02.2026 | 0:1 | 0-2 | Belgija 1 | 2025/2026 | |||
| 05.10.2025 | 1:0 | 0-2 | Belgija 1 | 2025/2026 | |||
| 20.07.2025 | 2:1 | 3+ | Belgija, SK | 2025 | |||
| 27.04.2025 | 0:0 | 0-2 | Belgija 1 po | 2024/2025 | |||
| 24.04.2025 | 0:1 | 0-2 | Belgija 1 po | 2024/2025 | |||
| 22.12.2024 | 2:2 | 3+ | Belgija 1 | 2024/2025 | |||
| 06.10.2024 | 1:1 | 0-2 | Belgija 1 | 2024/2025 | |||
| 20.07.2024 | 1:2 | 3+ | Belgija, SK | 2024 | |||
| 13.05.2024 | 2:2 | 3+ | Belgija 1 po | 2023/2024 | |||
| 21.04.2024 | 2:1 | 3+ | Belgija 1 po | 2023/2024 | |||
| 28.02.2024 | 0:2 | 0-2 | Belgija, Kup | 2023/2024 | |||
| 07.02.2024 | 2:1 | 3+ | Belgija, Kup | 2023/2024 | |||
| 26.12.2023 | 1:1 | 0-2 | Belgija 1 | 2023/2024 | |||
| 05.11.2023 | 1:2 | 3+ | Belgija 1 | 2023/2024 | |||
| 04.06.2023 | 3:1 | 3+ | Belgija 1 po | 2022/2023 | |||
| 06.05.2023 | 1:2 | 3+ | Belgija 1 po | 2022/2023 | |||
| 10.02.2023 | 1:1 | 0-2 | Belgija 1 | 2022/2023 | |||
| 22.10.2022 | 2:2 | 3+ | Belgija 1 | 2022/2023 | |||
| 11.05.2022 | 1:0 | 0-2 | Belgija 1 po | 2021/2022 | |||
| 08.05.2022 | 2:0 | 0-2 | Belgija 1 po | 2021/2022 | |||
| 27.01.2022 | 0:0 | 0-2 | Belgija 1 | 2021/2022 | |||
| 01.08.2021 | 1:0 | 0-2 | Belgija 1 | 2021/2022 |
| Klub Briž | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 23 | 8 | 8 | 7 | 27:25 | (+2) | 52 | 1,17 | 1,09 | 2,26 | 12 | 11 | 52:48 |
| Domaćin | 11 | 3 | 5 | 3 | 11:11 | (0) | 22 | 1,00 | 1,00 | 2,00 | 7 | 4 | 64:36 |
| Gost | 12 | 5 | 3 | 4 | 16:14 | (+2) | 30 | 1,33 | 1,17 | 2,50 | 5 | 7 | 42:58 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari