Ponuda po danu
Po takmičenju
Belgija, Belgija 1 Plej of
Rasing Genk - Rojal Antverp
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.05. (Pet) | 18:45 | Heverle Leuven-Rojal Antverp | 2.92 | 3.30 | 2.47 | 1.88 | 1.91 | (2) |
| 16.05. (Sub) | 14:00 | Sporting Šarlroa-Vasterlo | 1.96 | 3.78 | 3.40 | 2.33 | 1.55 | (2) |
| 16.05. (Sub) | 16:15 | Standard-Rasing Genk | 3.15 | 3.35 | 2.18 | 1.97 | 1.75 | (2) |
| 16.05. (Sub) | 18:45 | Sent Truden-Gent | 2.01 | 3.75 | 3.30 | 2.28 | 1.57 | (2) |
| 17.05. (Ned) | 11:30 | Anderleht-Mehelen | 1.88 | 3.70 | 3.80 | 2.18 | 1.62 | (2) |
| 17.05. (Ned) | 16:30 | Klub Briž-Union Sen Žil | 2.12 | 3.40 | 3.35 | 2.00 | 1.75 | (2) |
| 19.05. (Uto) | 18:30 | Rasing Genk-Rojal Antverp | 1.73 | 3.75 | 4.40 | 2.15 | 1.63 | (1) |
| 19.05. (Uto) | 18:30 | Sporting Šarlroa-Heverle Leuven | 1.77 | 3.70 | 4.20 | 2.15 | 1.64 | (1) |
| 19.05. (Uto) | 18:30 | Vasterlo-Standard | 1.98 | 3.60 | 3.45 | 2.12 | 1.65 | (1) |
| 21.05. (Čet) | 18:30 | Anderleht-Sent Truden | 2.25 | 3.65 | 2.70 | 2.40 | 1.49 | (1) |
| 21.05. (Čet) | 18:30 | Gent-Union Sen Žil | 3.90 | 3.35 | 1.88 | 1.78 | 1.93 | (1) |
| 21.05. (Čet) | 18:30 | Mehelen-Klub Briž | 5.40 | 4.45 | 1.47 | 2.62 | 1.42 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Rasing Genk
Rojal Antverp
- Tim Rojal Antverp je poslednjih 7 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Belgija 1 Plej of.
- Na utakmicama tima Rasing Genk broj golova je bio od 2 do 3 u poslednjih 5 mečeva u takmičenju Belgija 1 Plej of.
Za Prvaka
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Klub Briž | 7 | 6 | 0 | 1 | 20 | : | 7 | (+13) | 50 |
| 2 | Union Sen Žil | 7 | 5 | 1 | 1 | 11 | : | 4 | (+7) | 49 |
| 3 | Sent Truden | 7 | 3 | 1 | 3 | 9 | : | 7 | (+2) | 39 |
| 4 | Anderleht | 7 | 2 | 1 | 4 | 10 | : | 15 | (-5) | 29 |
| 5 | Gent | 7 | 0 | 4 | 3 | 3 | : | 8 | (-5) | 27 |
| 6 | Mehelen | 7 | 1 | 1 | 5 | 5 | : | 17 | (-12) | 27 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klub Briž | 3 | 3 | 0 | 0 | 12 | : | 3 | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | : | 4 | 9 | |
| 2. | Union Sen Žil | 4 | 3 | 1 | 0 | 6 | : | 1 | 10 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 3 | 6 | |
| 3. | Sent Truden | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 3 | 6 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | : | 4 | 4 | |
| 4. | Anderleht | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | : | 7 | 3 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 8 | 4 | |
| 5. | Gent | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | : | 4 | 3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | : | 4 | 1 | |
| 6. | Mehelen | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | : | 7 | 3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 10 | 1 | |
Evropa plej of
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Standard | 7 | 4 | 1 | 2 | 15 | : | 8 | (+7) | 33 |
| 2 | Rasing Genk | 7 | 3 | 3 | 1 | 9 | : | 6 | (+3) | 33 |
| 3 | Sporting Šarlroa | 7 | 4 | 1 | 2 | 9 | : | 6 | (+3) | 30 |
| 4 | Vasterlo | 7 | 3 | 1 | 3 | 12 | : | 13 | (-1) | 30 |
| 5 | Rojal Antverp | 7 | 3 | 0 | 4 | 10 | : | 13 | (-3) | 27 |
| 6 | Heverle Leuven | 7 | 0 | 2 | 5 | 5 | : | 14 | (-9) | 19 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Standard | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 5 | 3 | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | : | 3 | 10 | |
| 2. | Rasing Genk | 4 | 1 | 3 | 0 | 5 | : | 2 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | : | 4 | 6 | |
| 3. | Sporting Šarlroa | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 3 | 6 | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 3 | 7 | |
| 4. | Vasterlo | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | : | 9 | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | : | 4 | 6 | |
| 5. | Rojal Antverp | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | : | 8 | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | : | 5 | 6 | |
| 6. | Heverle Leuven | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | : | 7 | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | : | 7 | 2 | |
Plej aut
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Zulte Varegem | 6 | 5 | 1 | 0 | 15 | : | 6 | (+9) | 48 |
| 2 | Serkl Briž | 6 | 3 | 1 | 2 | 14 | : | 11 | (+3) | 41 |
| 3 | RAAL La Luvije | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | : | 13 | (-8) | 34 |
| 4 | Dender EH | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | : | 11 | (-4) | 25 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zulte Varegem | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | : | 3 | 7 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | : | 3 | 9 | |
| 2. | Serkl Briž | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | : | 4 | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | : | 7 | 4 | |
| 3. | RAAL La Luvije | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | : | 9 | 0 | |
| 4. | Dender EH | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 7 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | : | 4 | 3 | |
1.mesto - Liga Šampiona
2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
3.mesto - Liga Evrope (Plej of)
4.mesto - Liga Evrope (2.kolo)
Pobednik plej ofa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija
2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
3.mesto - Liga Evrope (Plej of)
4.mesto - Liga Evrope (2.kolo)
Pobednik plej ofa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija
Rasing Genk
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Vasterlo | 3:0 | 3+ | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 02.05.2026 | Sporting Šarlroa | 0:2 | 0-2 | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 25.04.2026 | Standard | 1:1 | 0-2 | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 21.04.2026 | Sporting Šarlroa | 1:1 | 0-2 | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 18.04.2026 | Vasterlo | 2:1 | 3+ | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 12.04.2026 | Heverle Leuven | 0:0 | 0-2 | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 03.04.2026 | Rojal Antverp | 2:1 | 3+ | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 22.03.2026 | RAAL La Luvije | 5:5 | 3+ | Belgija 1 | 2025/2026 | |||
| 19.03.2026 | Frajburg | 1:5 | 3+ | Liga Evrope | 2025/2026 | |||
| 15.03.2026 | Sent Truden | 1:0 | 0-2 | Belgija 1 | 2025/2026 |
Rojal Antverp
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Sporting Šarlroa | 0:1 | 0-2 | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 03.05.2026 | Standard | 0:5 | 3+ | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 25.04.2026 | Vasterlo | 4:2 | 3+ | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 21.04.2026 | Standard | 2:1 | 3+ | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 18.04.2026 | Heverle Leuven | 2:0 | 0-2 | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 10.04.2026 | Sporting Šarlroa | 1:2 | 3+ | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 03.04.2026 | Rasing Genk | 1:2 | 3+ | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 22.03.2026 | Heverle Leuven | 0:1 | 0-2 | Belgija 1 | 2025/2026 | |||
| 15.03.2026 | Standard | 1:1 | 0-2 | Belgija 1 | 2025/2026 | |||
| 06.03.2026 | RAAL La Luvije | 0:0 | 0-2 | Belgija 1 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.04.2026 | 2:1 | 3+ | Belgija 1 po | 2025/2026 | |||
| 07.12.2025 | 0:3 | 3+ | Belgija 1 | 2025/2026 | |||
| 03.08.2025 | 1:1 | 0-2 | Belgija 1 | 2025/2026 | |||
| 27.04.2025 | 0:1 | 0-2 | Belgija 1 po | 2024/2025 | |||
| 23.04.2025 | 1:1 | 0-2 | Belgija 1 po | 2024/2025 | |||
| 26.12.2024 | 2:2 | 3+ | Belgija 1 | 2024/2025 | |||
| 03.11.2024 | 2:0 | 0-2 | Belgija 1 | 2024/2025 | |||
| 20.05.2024 | 1:0 | 0-2 | Belgija 1 po | 2023/2024 | |||
| 06.04.2024 | 1:0 | 0-2 | Belgija 1 po | 2023/2024 | |||
| 26.12.2023 | 3:0 | 3+ | Belgija 1 | 2023/2024 | |||
| 04.11.2023 | 2:3 | 3+ | Belgija 1 | 2023/2024 | |||
| 04.06.2023 | 2:2 | 3+ | Belgija 1 po | 2022/2023 | |||
| 07.05.2023 | 1:2 | 3+ | Belgija 1 po | 2022/2023 | |||
| 12.02.2023 | 0:1 | 0-2 | Belgija 1 | 2022/2023 | |||
| 11.01.2023 | 0:3 | 3+ | Belgija, Kup | 2022/2023 | |||
| 23.10.2022 | 3:1 | 3+ | Belgija 1 | 2022/2023 | |||
| 19.12.2021 | 1:1 | 0-2 | Belgija 1 | 2021/2022 | |||
| 22.09.2021 | 2:4 | 3+ | Belgija 1 | 2021/2022 | |||
| 20.05.2021 | 4:0 | 3+ | Belgija 1 po | 2020/2021 | |||
| 30.04.2021 | 3:2 | 3+ | Belgija 1 po | 2020/2021 | |||
| 17.04.2021 | 2:3 | 3+ | Belgija 1 | 2020/2021 | |||
| 06.12.2020 | 4:2 | 3+ | Belgija 1 | 2020/2021 | |||
| 13.02.2020 | 1:1 | 0-2 | Belgija 1 | 2019/2020 | |||
| 03.12.2019 | 2:2 | 3+ | Belgija, Kup | 2019/2020 | |||
| 30.10.2019 | 2:2 | 3+ | Belgija 1 | 2019/2020 | |||
| 03.05.2019 | 4:0 | 3+ | Belgija 1 po | 2018/2019 | |||
| 02.04.2019 | 0:1 | 0-2 | Belgija 1 po | 2018/2019 | |||
| 24.02.2019 | 0:0 | 0-2 | Belgija 1 | 2018/2019 | |||
| 31.10.2018 | 4:2 | 3+ | Belgija 1 | 2018/2019 | |||
| 23.02.2018 | 4:0 | 3+ | Belgija 1 | 2017/2018 | |||
| 13.08.2017 | 5:3 | 3+ | Belgija 1 | 2017/2018 | |||
| 03.04.2004 | 1:3 | 3+ | Belgija 1 | 2003/2004 | |||
| 01.11.2003 | 3:1 | 3+ | Belgija 1 | 2003/2004 | |||
| 26.01.2003 | 2:0 | 0-2 | Belgija 1 | 2002/2003 | |||
| 17.08.2002 | 4:2 | 3+ | Belgija 1 | 2002/2003 | |||
| 19.01.2002 | 2:1 | 3+ | Belgija 1 | 2001/2002 | |||
| 18.08.2001 | 0:3 | 3+ | Belgija 1 | 2001/2002 | |||
| 03.03.2001 | 1:1 | 0-2 | Belgija 1 | 2000/2001 | |||
| 01.11.2000 | 0:1 | 0-2 | Belgija 1 | 2000/2001 |
| Rasing Genk | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 39 | 17 | 10 | 12 | 72:56 | (+16) | 128 | 1,85 | 1,44 | 3,28 | 14 | 25 | 36:64 |
| Domaćin | 19 | 10 | 6 | 3 | 36:16 | (+20) | 52 | 1,89 | 0,84 | 2,74 | 9 | 10 | 47:53 |
| Gost | 20 | 7 | 4 | 9 | 36:40 | (-4) | 76 | 1,80 | 2,00 | 3,80 | 5 | 15 | 25:75 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari