POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(25)
Engleska
(38)
Nemačka
(25)
Italija
(23)
Francuska
(26)
Afrika
(1)
Argentina
(25)
Australija
(3)
Austrija
(13)
Azerbejdžan
(1)
Azija
(1)
Belgija
(5)
BIH
(2)
Bolivija
(2)
Brazil
(25)
Bugarska
(4)
Čile
(7)
Danska
(8)
Egipat
(6)
Ekvador
(4)
Evr. Prvenstvo
(12)
Farska Ostrva
(5)
Finska
(3)
Gana
(1)
Grčka
(3)
Gvatemala
(2)
Holandija
(11)
Honduras
(5)
Hrvatska
(1)
Indija
(1)
Indonezija
(2)
Irak
(2)
Irska
(11)
Island
(3)
Izrael
(4)
Jamajka
(2)
Japan
(16)
Južna Afrika
(4)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(5)
Kanada
(1)
Kina
(8)
Kipar
(3)
Kolumbija
(12)
Kostarika
(4)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Maroko
(1)
Mađarska
(3)
Meksiko
(4)
Nigerija
(1)
Nikaragva
(2)
Norveška
(2)
Paragvaj
(5)
Peru
(5)
Poljska
(11)
Portugalija
(8)
Prijateljski (kl.)
(1)
Rumunija
(8)
Rusija
(19)
SAD
(14)
Salvador
(1)
Saud. Arabija
(13)
Sev. Amerika
(2)
Severna Irska
(2)
Škotska
(21)
Slovačka
(4)
Slovenija
(1)
Švajcarska
(11)
Švedska
(8)
Tajland
(5)
Turska
(3)
Ukrajina
(6)
Urugvaj
(4)
Venecuela
(2)
Rezultati po danu
<
14.09.2019. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
7
8
Holandija 3
Ijselmervogels
1:1
Rijnsburgse Bojs
Kvik Bojs
0:2
Kozaken Bojs
Nordvijk
5:1
ASVH
SVV Ševeningen
0:0
Koninklijke HFC
Volendam II
4:6
AFC
Honduras 1 Apertura
Real de Minas
2:1
Real Sosijedad Tokoa
Hong Kong 1
Gvangdžu R i F II
0:4
Istern
Hrvatska 1
Gorica Velika Gorica
0:0
Lokomotiva Zagreb
Inter Zaprešić
3:1
Slaven Belupo
Hrvatska 2
Cibalia
0:3
Dugopolje
Dubrava
1:1
Hajduk Split II
Orijent
1:0
Šibenik
Solin
3:0
Međimurje
Indonezija 1
Persepam Madura Junajted
2:2
Barito Putera
TIRA-Persikabo
1:1
Persib
Iran 1
Fulad
0:0
Sepahan
Mašin Sazi Tabriz
0:1
Šar Kodro
Irska 2
Longford Taun
1:2
Brej Vonderers
Irska, Liga Kup
finale
Deri Siti
2:2
Dandalk
2:2 nakon produžetaka.
Penalima - 5:6.
Island 2
Afturelding
0:1
Vikingur Olafsvik
Fjolnir
1:1
Leiknir Rejkjavik
Fram
3:0
Tor
Haukar
3:1
Keflavik
Magni
3:1
Trotur Rejkjavik
Njardvik
1:2
Grota
Island, Kup
finale
Vikingur Rejkjavik
1:0
FH Hafnarfjardar
Italija 1
Fiorentina
0:0
Juventus
Inter
1:0
Udineze
Napoli
2:0
Sampdorija
Italija 2
Askoli Kalčo 1898
2:0
Livorno
Ćitadela
2:0
Trapani
Peruđa
0:0
Juve Stabija
Venecija
0:2
Kievo Verona
Virtus Entela
1:0
Frozinone
Italija 3 A
Monca
1:0
Pro Verćeli
Italija 3 B
Gubio
1:1
Fano
Italija 3 C
Kasertana
6:1
Rijeti
Izrael 1 - 1.deo
Hapoel Hadera
4:0
Hapoel Ranana
Hapoel Kfar Saba
0:1
Makabi Tel Aviv
Hapoel Tel Aviv
1:1
Sekcija Nes Ciona
Makabi Haifa
2:0
Hapoel Ironi Kirjat Šmona
Japan 1
Gamba Osaka
1:0
Sagan Tosu
Hokaido Konsadole Saporo
1:3
Vegalta Sendai
Jokohama F. Marinos
3:0
Sanfreće Hirošima
Kašima Antlers
2:0
FK Tokio
Kavasaki Frontale
2:0
Džubilo Ivata
Oita Trinita
2:1
Šonan Belmare
Visel Kobe
2:1
Macumoto Jamaga
Japan 2
Albireks Nigata
1:1
Tokio Verdi
Cvajgen Kanazava
2:2
Rjukju
Džef Junajted
2:1
Mito Holihok
Fađano Okajama
2:0
Gifu
Kjoto Sanga
2:0
Mačida Zelvia
Renofa Jamaguči
2:1
Ehim
Točiđi
0:1
Avispa Fukuoka
Tokušima Vortis
1:1
V-Varen Nagasaki
Ventforet Kofu
1:1
Kašiva Rejsol
Japan 3
FK Tokio U-23
2:4
Tespakusacu Gunma
Jermenija 1 - 1.deo
Širak
0:0
Gandzasar
Južna Afrika 1
Golden Erouz
1:1
AmaZulu
Kajzer Čifs
0:1
Polokvane Siti
Orlando Pajrats
2:1
Čipa Junajted
Supersport Junajted
3:3
Kejp Taun Siti
Južna Afrika 2
Džomo Kosmos
1:2
Real Kings
Fri Stejt Stars
1:1
TS Sporting
JDR Stars
3:1
Mbombela Junajted
Kejp Umoja Junajted
0:1
Pretorija Juniversiti
Moroka Svolous
3:2
Rojal Igls
Utongati
5:1
Stinberg Junajted
Južna Koreja 1 - 1.deo
Daegu
0:0
Pohang Stilers
Gjeongnam
3:3
Ulsan Hjundai Horang-i
Jeonbuk Hjundai Motors
2:1
Sangju Sangmu
Južna Koreja 2
Dedžon Sitizen
1:0
Seul E-Land
Jeonam Dragons
3:3
Busan I`Park
Kanada 1 - 2.deo
Pacifik
1:0
FK Edmonton
Kanada 2
CSC Misisauga
3:2
Srpski Beli Orlovi
Hamilton Siti
1:3
Vorkuta
Vaterlo Region
4:0
Real Misisauga
Katar 1
Al Šahanija
0:2
Al Vakra
Katar Sports Klub
1:3
Al Garafa
Kenija 1
Posta Rendžers
1:1
Kakamega Houmbojs
Tusker
1:1
Mathare Junajted
Ulinzi Stars
0:0
Sofapaka
Vestern Stima
0:0
Vazito
Kina 1
Gvangdžu R i F
2:1
Tjenđin Tjanhai
Henan Jianje
4:1
Hebei Čajna Forčun
Kina 2
Ćingdao Huanghai
1:0
Meižou Haka
Guizou Hengfeng
1:2
Sičuan Longfor
Heilongjiang Lava Spring
3:2
Šidžiažuang Ever Brajt
Ksinjiang Tianšan Leopard
2:3
Džeđang Grintaun
Liaoning Huvin
1:2
Čangčun Jatai
Nei Mongol Žongjou
1:1
Nantong Žijun
Šangaj Šenksin
1:2
Beidžing Sport Juniversiti
Kipar 1
APOEL
3:0
AEL Limasol
Apolon Limasol
3:2
Pafos
Kolumbija 1, 2.deo
Atletiko Bukaramanga
2:0
Rionegro FK
La Ekidad
1:0
Bojaka Patriotas
Onse Kaldas
0:1
Santa Fe
Union Magdalena
1:2
Deportes Tolima
Kolumbija 2, 2.deo
Itagui Leones
1:0
Kortulua
1
2
3
4
5
6
7
8
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
28.04.2024.
27.04.2024.
26.04.2024.
25.04.2024.
24.04.2024.
23.04.2024.
22.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno