POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(12)
Španija
(53)
Engleska
(179)
Nemačka
(66)
Italija
(57)
Francuska
(38)
Srbija
(10)
Afrika
(4)
Albanija
(3)
Argentina
(56)
Australija
(12)
Austrija
(35)
Azerbejdžan
(3)
Belgija
(16)
Belorusija
(5)
BIH
(5)
Bolivija
(1)
Brazil
(23)
Bugarska
(26)
Češka
(16)
Čile
(14)
Danska
(15)
Egipat
(7)
Ekvador
(7)
Estonija
(4)
Evr. Prvenstvo
(12)
Gana
(1)
Grčka
(21)
Gruzija
(3)
Holandija
(38)
Hong Kong
(2)
Hrvatska
(7)
Indija
(6)
Indonezija
(5)
Irska
(10)
Izrael
(7)
Japan
(23)
Jermenija
(4)
Jordan
(3)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(19)
Katar
(6)
Kazahstan
(2)
Kina
(11)
Kipar
(9)
Kolumbija
(15)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(5)
Litvanija
(5)
Malta
(1)
Mađarska
(21)
Meksiko
(19)
Norveška
(16)
Paragvaj
(3)
Peru
(7)
Poljska
(25)
Portugalija
(28)
Prijateljski (kl.)
(2)
Rumunija
(24)
Rusija
(31)
SAD
(24)
Saud. Arabija
(14)
Severna Irska
(4)
Sirija
(5)
Škotska
(21)
Slovačka
(11)
Slovenija
(13)
Švajcarska
(11)
Švedska
(31)
Tajland
(8)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(5)
Uganda
(1)
Ukrajina
(17)
Urugvaj
(8)
Venecuela
(4)
Vijetnam
(6)
Rezultati po danu
<
21.02.2020. (Petak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
Albanija 1
Kukeš
1:2
Tirana
Argentina 1
Banfild
0:1
Aldosivi
Argentina 2 - 1.deo
Atletiko Rafaela
1:3
Defensores Belgrano
Australija 1
Velington Feniks
2:0
Vestern Junajted FK
Vestern Sidnej Vonderers
5:2
Adelejd Junajted
Austrija 2
Amšteten
1:1
Lifering
Austrija Klagenfurt
1:1
Rid
Austrija Luštenau
4:1
Dornbirn 1913
FK Juniors OO
1:2
Lafnic
Horn
2:2
Austrija Beč Am.
Kapfenberger SV
1:1
Blau Vajs Linc
Belgija 1
Kortrijk
0:1
Rasing Genk
Belgija 2 - 2.deo
Heverle Leuven
3:5
Union San Žil
Bolivija 1 (Apertura)
Bolivar
5:4
Strongest
San Hoze
2:2
Gvabira
Brazil, Paulista 1.faza
Botafogo Ribeirao Preto
2:1
Internasional Limeira
Gremio Novorizontino
1:1
Mirasol
Palmeiras
1:0
Guarani
Bugarska 2
Pirin Blagoevgrad
1:4
Septemvri Sofija
Čile 1
Antofagasta
1:1
Universidad Konsepsion
Universidad Katolika
3:1
Deportes Ikike
Danska 1 - 1.deo
Hobro
0:2
Midtilend
Egipat, Kup
1/8 finala
Ismaili
0:1
Piramids
Engleska 2
Derbi Kaunti
1:1
Fulam
Finska, Kup gr.
VPS Vasa
0:2
Jaro
Francuska 1
Mec
0:2
Olimpik Lion
Nica
2:2
Brest
Francuska 2
Ajačio
2:0
Le Man
Avan Gengan
1:1
Sošo Monbeliar
Avr
1:2
Orlean
Grenobl Fut 38
0:1
Berišon Šateru
Klermon Fut
0:1
Pariz
Rodez
0:1
Lorien
Šambli
2:1
Nansi Loren
Šamoa Nior
1:0
Valensijen
Francuska 3
Bezije
1:2
Kretej Lusitanos
Bulonj
1:0
Le Pui
Burž Peron
0:0
Po
Gazelek Ajačio
0:2
Dankerk
Kvevili
0:1
Konkarno
Lion Dušer
1:4
Avranšez
Šole
0:0
Bastija-Borgo
Sporting Tulon
3:0
Viljefranš
Gibraltar 1 - 2.deo
Linkoln Red Imps
7:1
Lajons Gibraltar
Grčka 2 - 1.deo
Levadijakos
3:2
Doksa Drama
Holandija 1
RKC Valvajk
0:1
Sparta Roterdam
Holandija 2
Dordreht
1:2
De Grafšap
Ekscelzior Roterdam
6:4
Den Boš
Go Ahed Igls
2:1
NEC Nijmegen
Helmond Sport
0:2
Jong Ajaks
Jong PSV
1:1
TOP Os
Kambur
2:0
Roda
NAC Breda
1:0
Almere Siti
Telstar
2:1
MVV Mastriht
Hrvatska 1
Varaždin
0:2
Lokomotiva Zagreb
Hrvatska 2
Dubrava
2:1
Cibalia
Međimurje
1:2
Hrvatski Dragovoljac
Indija 1 - I Liga
NEROKA
3:2
Gokulam Kerala
Indija 1 - Superliga
Mumbai Siti
0:1
Čenaijin
Irska 1
Deri Siti
1:1
Fin Harps
Šamrok Rovers
6:0
Kork Siti
Šelburn
1:2
Dandalk
Slajgo Rovers
0:2
Sent Patriks Atletik
Voterford
0:2
Bohemijans
Irska 2
Kebintili
4:2
Brej Vonderers
Veksford
1:1
UCD Dablin
Island, Liga Kup gr.
Afturelding
1:3
Breidablik
Italija 1
Breša
1:2
Napoli
Italija 2
Kozenca
0:2
Frozinone
Izrael 2 - 1.deo
Beitar Tel Aviv Ramla
1:2
Hapoel Ramat Gan
Hapoel Afula
3:2
Hapoel Nof HaGalil
Hapoel Aškelon
0:0
Kafr Kasim
Hapoel Nir Ramat HaŠaron
0:0
Hapoel Akre
Hapoel Petah Tikva
0:0
Bnei Sahnin
Japan 1
Šonan Belmare
2:3
Urava Red Dajmonds
Južna Afrika, Kup
1/8 finala
Blek Leopards
2:0
Amavarara
Katar 1
Al Kor
1:1
Al Rajan
Katar Sports Klub
0:1
Al Sailija
Kipar 2 2.deo
Aris Limasol
0:0
Aja Napa
Kolumbija 1
Deportivo Pasto
1:0
Envigado
KONKAKAF LŠ
1/8 finala
Olimpija Tegusigalpa
2:2
Sijetl Saunders
San Karlos
3:5
Njujork Siti
Kopa Sudamerikana
1/32 finala (r)
Atletiko Mineiro
2:0
Union Santa Fe
El Nasional
2:2
Sentro Atletiko Feniks
Kuvajt, Emir Kup
1/8 finala
Al Tadamon
0:5
Al Arabi
Sulajbihat
0:1
Al Džahra
Malta 1
Gzira Junajted
0:1
Valeta
Sajrens
0:0
Sliema Vonderers
Tarksien Rejnbouz
0:4
Florijana
Maroko 1
Raja Beni Melal
1:2
Radža Kazablanka
Meksiko 2 (Klausura)
Mineros Zakatekas
2:0
Zakatepek
Mjanmar 1
ISPE
2:1
Magve
Nemačka 1
Bajern Minhen
3:2
Paderborn 07
Nemačka 2
Osnabrik
0:0
Erzgebirge Aue
Vehen Vizbaden
1:1
Grojter Firt
Nemačka 3
Viktorija Keln
1:0
Sonenhof Grosaspah
Nemačka 4 (Jugozapad)
1899 Hofenhajm II
2:3
Astorija Valdorf
TSG Balingen
1:5
Majnc 05 II
Nemačka 4 (Sever)
Drohtersen/Asel
1:0
Hajder SV
Verder II
1:0
Hanoveršer
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
29.03.2024.
28.03.2024.
27.03.2024.
26.03.2024.
25.03.2024.
24.03.2024.
23.03.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno