Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Prijateljski (kl.), Club Friendly

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
16.01. (Uto) 12:00 Admira Vaker-Ibrajsdorf 1.29 5.39 7.78 3.23 1.31 (9)
16.01. (Uto) 12:30 Fortuna 95-Borusija MG 2.48 3.38 2.39 2.30 1.60 (3)
16.01. (Uto) 12:30 Nome Kalju-Paide Linameskond 1.11 8.25 11.72 3.66 1.25 (11)
16.01. (Uto) 13:00 Erzgebirge Aue-Rot Vajs Erfurt 1.57 3.98 4.35 2.64 1.43 (11)
16.01. (Uto) 13:00 FCM Traiškirhen-Sent Pelten 6.56 4.85 1.39 2.58 1.46 (8)
16.01. (Uto) 13:30 Austrija Beč Am.-Viener Nojštat 3.58 4.17 2.87 3.46 1.29 (6)
16.01. (Uto) 13:30 Keln II-Velbert 1.75 3.80 3.66 2.67 1.44 (5)
16.01. (Uto) 14:00 Hamburger SV II-Teutonija VŠ 1.39 4.88 6.17 2.35 1.59 (3)
16.01. (Uto) 14:00 KD Lara-Truhiljanos 2.22 3.19 2.96 1.89 1.88 (6)
16.01. (Uto) 15:30 Bolivar-San Hoze 2.03 3.22 3.24 1.94 1.83 (5)
16.01. (Uto) 16:00 Stjernan-IA Akranes 1.38 4.63 6.43 2.48 1.48 (11)
16.01. (Uto) 17:00 Karakas-Monagas 2.23 3.26 2.76 1.75 2.01 (5)
16.01. (Uto) 20:10 Hurakan B.Aires-San Lorenco 2.22 2.98 3.21 1.46 2.59 (13)
17.01. (Sre) 04:00 Tai Honda-Suvon 2.61 3.25 2.39 2.05 1.75 (2)
17.01. (Sre) 05:30 Šopron-Sombathelj Haladaš 4.94 3.80 1.54 2.20 1.65 (2)
17.01. (Sre) 06:00 Baumit Jablonec-Slovan Liberec 2.43 3.50 2.43 2.17 1.62 (4)
17.01. (Sre) 06:00 DAC 1904 Dun. Streda-Inter Bratislava 1.37 4.50 6.43 2.30 1.60 (2)
17.01. (Sre) 06:00 Karvina-Trinec 1.81 3.40 3.73 2.00 1.80 (2)
17.01. (Sre) 06:00 Pardubice-Znojmo 2.30 3.40 2.64 2.07 1.67 (4)
17.01. (Sre) 06:00 Usti nad Labem-Teplice 6.43 4.50 1.37 2.20 1.65 (2)
17.01. (Sre) 07:00 Arka-Bitovija 3.08 5.25 1.68 2.20 1.65 (2)
17.01. (Sre) 07:00 Gornjik Lecna-Stal Stalova Vola 1.51 4.00 4.98 2.20 1.65 (2)
17.01. (Sre) 08:00 Gabala-Cirih 2.45 3.50 2.39 (2)
17.01. (Sre) 08:00 Kedah-PKNP 1.68 3.75 3.97 2.38 1.55 (2)
17.01. (Sre) 08:00 Maribor-Ðirmot 1.68 3.40 4.45 2.30 1.60 (2)
17.01. (Sre) 08:00 Nirnberg-Dukla 1.63 3.75 4.31 2.20 1.65 (2)
17.01. (Sre) 08:00 Prostejov-Poprad 2.60 3.24 2.41 2.04 1.67 (4)
17.01. (Sre) 08:00 Tatran L. Mikulaš-Tatran 2.70 3.75 2.11 2.35 1.58 (2)
17.01. (Sre) 08:00 Zaglebje Lubin-Odra Opole 1.63 3.75 4.31 2.10 1.70 (2)
17.01. (Sre) 08:00 Zaglebje Sosn.-Krakovija 3.38 3.40 1.92 2.10 1.70 (2)
17.01. (Sre) 08:00 Zbrojovka Brno-Skalica 1.51 4.09 4.97 2.17 1.62 (4)
17.01. (Sre) 08:30 1860 Minhen-Vaker Insbruk 1.51 4.00 4.98 2.60 1.48 (2)
17.01. (Sre) 08:30 Felda Junajted-Saravak 1.63 3.75 4.31 2.38 1.55 (2)
17.01. (Sre) 08:30 Spartak Subotica-Bačka B.Palanka 1.30 5.50 6.43 2.20 1.65 (2)
17.01. (Sre) 09:00 Bazel-Viktorija Plzenj 2.01 3.60 2.99 2.50 1.50 (2)
17.01. (Sre) 09:00 Brondbi-Fremad Amager 1.21 6.50 7.85 2.85 1.40 (2)
17.01. (Sre) 09:30 Rid-Pribram 1.83 3.49 3.47 2.85 1.40 (3)
17.01. (Sre) 10:00 Ajntr. Braunšvajg-Energi Kotbus 1.73 3.75 3.74 2.68 1.45 (2)
17.01. (Sre) 10:00 Darmštat 98-Grojter Firt 2.16 3.75 2.63 2.50 1.50 (2)
17.01. (Sre) 10:00 Jang Bojs-Red Bul Salcburg 2.87 4.00 1.96 2.50 1.50 (2)
17.01. (Sre) 10:00 Peskara-Lugano 2.16 3.60 2.70 2.38 1.55 (2)
17.01. (Sre) 11:00 AGF Arhus-Brabrand 1.30 5.00 7.40 2.50 1.50 (2)
17.01. (Sre) 11:00 Sparta Prag-Tianjin Kuandžian 1.31 5.00 6.93 3.10 1.35 (2)
17.01. (Sre) 11:00 Valerenga-Ksamaks 2.87 4.00 1.96 (2)
17.01. (Sre) 11:30 Union Berlin-Ingolštat 04 2.90 3.75 2.01 2.68 1.45 (2)
17.01. (Sre) 12:00 Domžale-Ilirija 1.10 8.00 17.50 3.10 1.37 (2)
17.01. (Sre) 12:30 Kajzerslautern-Midtilend 2.11 3.60 2.79 2.50 1.50 (2)
17.01. (Sre) 13:00 Kasteljon-CFR 1907 Kluž 8.90 5.50 1.23 2.60 1.48 (2)
17.01. (Sre) 13:00 Rozenborg-Kolstad 17.00 21.50 8.40 1.08 (2)
17.01. (Sre) 13:00 Sent Pauli 1910-Bohum 2.21 3.60 2.63 2.20 1.65 (2)
17.01. (Sre) 13:30 Optik Ratenov-Nojstrelic 2.21 3.60 2.63 2.50 1.50 (2)
17.01. (Sre) 14:00 Rodinghauzen-Švarc-Vajs Reden 1.63 4.33 3.78 3.30 1.32 (2)
17.01. (Sre) 14:00 Teutonija VŠ-Libek 4.16 4.50 1.54 3.00 1.38 (2)
17.01. (Sre) 14:00 TSG 1881 Šprokhovel-Fortuna 95 Dizeldorf II 4.16 4.50 1.54 2.85 1.40 (2)
17.01. (Sre) 15:00 Arsenal Sarandi-Braun 2.11 3.20 3.09 1.65 2.20 (2)
17.01. (Sre) 15:00 Filkir-IR Rejkjavik 1.25 6.50 6.50 4.20 1.22 (1)
17.01. (Sre) 15:00 Mineros de Gva.-Atletiko Venecuela 1.92 3.60 3.19 1.90 1.90 (2)
17.01. (Sre) 17:00 Fram-Valur 11.25 8.00 1.11 4.50 1.18 (2)
17.01. (Sre) 17:00 Monagas-Metropolitanos 1.68 3.50 4.35 2.10 1.70 (2)
17.01. (Sre) 18:00 Zamora Barinas-Atletiko Venecuela 1.60 3.60 4.60 1.85 1.85 (1)
17.01. (Sre) 20:00 Belgrano-Taljeres 2.84 3.06 2.54 1.55 2.34 (5)
17.01. (Sre) 20:10 Boka Juniors-Aldosivi 1.92 3.42 4.42 1.69 2.25 (2)
18.01. (Čet) 11:00 Spartak Moskva-Šangaj SIPG 1.62 4.10 4.78 2.60 1.50 (1)
18.01. (Čet) 18:10 Njuels Old Bojs-Banfild 2.72 3.00 2.95 1.60 2.43 (2)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Rezultati - strana: Svi rezultati
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno