Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Prijateljski (kl.), Club Friendly

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
19.01. (Sub) 05:00 Šonan Belmare-Fukušima Junajted 1.27 5.21 8.93 2.38 1.53 (4)
19.01. (Sub) 08:00 Nižnij Novgorod-Rotor Volgograd 1.81 3.38 4.01 1.66 2.14 (10)
19.01. (Sub) 08:30 Kečkemet TE-Tisakečke 6.22 4.34 1.39 4.00 1.25 (3)
19.01. (Sub) 08:30 Kuang Nam-Ho Ši Min Siti 2.65 3.55 2.28 2.65 1.44 (3)
19.01. (Sub) 09:00 Čonburi-PTT Rajong 1.46 4.38 5.29 2.85 1.39 (7)
19.01. (Sub) 09:00 Ingolštat 04 II-Augsburg II 2.11 3.75 2.70 2.70 1.44 (3)
19.01. (Sub) 09:00 Volfsberger AC Am.-Austrija Klagenfurt 3.78 3.93 1.70 2.82 1.40 (4)
19.01. (Sub) 09:30 Helsinger-AB Kopenhagen 1.81 3.75 3.39 2.88 1.40 (3)
19.01. (Sub) 10:00 Banjik Sokolov-Pribram 3.52 3.53 1.89 2.26 1.61 (8)
19.01. (Sub) 10:00 Dukla-Črudim 1.27 5.67 7.93 3.40 1.33 (3)
19.01. (Sub) 10:00 Lampang-Hokaido KS 6.43 5.50 1.30 2.88 1.40 (2)
19.01. (Sub) 10:00 MAS Taborsko-Zbrojovka Brno 3.52 4.00 1.73 2.48 1.49 (4)
19.01. (Sub) 10:00 ROV 1964 Ribnik-Podbeskidzje 4.67 3.79 1.57 2.35 1.56 (4)
19.01. (Sub) 10:00 Rudeš-OFK Titograd 2.17 3.60 2.66 2.02 1.73 (7)
19.01. (Sub) 10:00 Senica-Petrzalka akademia 1.26 6.12 7.12 3.93 1.24 (5)
19.01. (Sub) 10:00 Slavija Mozir-Lokomotiv Gomelj 1.50 4.10 5.00 2.10 1.65 (1)
19.01. (Sub) 10:00 Teplice-Varnsdorf 1.26 5.81 7.89 3.97 1.23 (5)
19.01. (Sub) 10:00 Vanlose-Avarta 2.25 3.73 2.49 2.35 1.55 (7)
19.01. (Sub) 10:00 Ðirmot-Spartak Trnava 2.65 3.62 2.22 2.37 1.55 (8)
19.01. (Sub) 10:30 GKS Katovice-Sandecja Novi Sac 2.92 3.58 2.17 1.95 1.84 (4)
19.01. (Sub) 11:00 Artsak-Širak 3.09 3.41 2.01 2.10 1.70 (3)
19.01. (Sub) 11:00 Blekitni Stargard-Kotvica Kolobržeg 1.57 3.78 4.68 2.47 1.50 (5)
19.01. (Sub) 11:00 Keln II-TuS Koblenc 1.50 4.47 4.47 2.40 1.52 (7)
19.01. (Sub) 11:00 Vendsisel-Tisted 1.39 4.70 6.54 2.74 1.40 (6)
19.01. (Sub) 11:00 Visla Krakov-Garbarnija 1.17 6.85 10.39 3.48 1.28 (8)
19.01. (Sub) 11:00 Volfsberger AC-Kapfenberger SV 1.38 4.78 6.51 2.70 1.43 (5)
19.01. (Sub) 11:10 Viljandi Tulevik-Elva 1.13 8.64 13.59 4.50 1.20 (5)
19.01. (Sub) 11:15 AC Oulu-RoPS Rovaniemi 3.29 3.79 1.91 2.35 1.57 (7)
19.01. (Sub) 12:00 Austrija Beč-Rid 1.38 4.45 6.73 2.32 1.56 (7)
19.01. (Sub) 12:00 Bajern Minhen II-Garhing 1.37 4.65 6.57 2.32 1.56 (5)
19.01. (Sub) 12:00 Berlin Ankaraspor 07-Berlin Ankaraspor 07 3.44 4.33 1.69 2.35 1.55 (5)
19.01. (Sub) 12:00 Budućnost Po.-Arsenal Tivat 1.23 6.00 7.90 2.88 1.40 (2)
19.01. (Sub) 12:00 Cegled-Lokomotiva Košice 2.01 3.75 2.75 2.88 1.40 (2)
19.01. (Sub) 12:00 DAC 1904 Dun. Streda-Soroksar 1.36 4.75 6.07 2.48 1.48 (6)
19.01. (Sub) 12:00 Debrecin-Budaorš 1.44 4.23 5.58 2.17 1.64 (6)
19.01. (Sub) 12:00 Dinamo Berlin-Nojstrelic 1.64 4.92 3.36 2.82 1.39 (6)
19.01. (Sub) 12:00 Fastav Žlin-Nitra 1.51 4.15 5.28 2.19 1.63 (7)
19.01. (Sub) 12:00 Fremad Amager-Frem 1.44 4.53 4.99 2.48 1.49 (4)
19.01. (Sub) 12:00 Grashoper-Hajduk Split 2.46 3.67 2.22 2.87 1.31 (1)
19.01. (Sub) 12:00 Haken-Norbi 1.25 5.57 9.14 2.81 1.41 (8)
19.01. (Sub) 12:00 IK Frej-Hamarbi 5.51 4.51 1.45 2.38 1.53 (7)
19.01. (Sub) 12:00 Karvina-Puša Niepolomice 1.29 5.23 7.57 2.35 1.55 (7)
19.01. (Sub) 12:00 Nordsjalend-AGF Arhus 2.15 3.62 2.94 2.31 1.59 (6)
19.01. (Sub) 12:00 Randers-Sonderjisk 1.82 3.83 3.59 2.10 1.69 (5)
19.01. (Sub) 12:00 Sigma Olomouc-MFK Ružomberok 2.12 3.64 2.85 2.41 1.51 (6)
19.01. (Sub) 12:00 Silkeborg-Raufoš 1.33 4.97 6.90 3.14 1.34 (6)
19.01. (Sub) 12:00 Spartak Subotica-Bekeščaba Elore 1.40 4.52 5.56 2.17 1.64 (5)
19.01. (Sub) 12:00 Triglav-Domžale 4.49 3.76 1.63 2.65 1.44 (6)
19.01. (Sub) 12:00 TSC Bačka Topola-Proleter Novi Sad 3.09 3.40 2.01 2.30 1.60 (3)
19.01. (Sub) 12:00 Vašaš-Sered 3.62 4.05 1.76 2.48 1.49 (4)
19.01. (Sub) 12:00 Vojvodina-Bačka B.Palanka 1.61 3.43 5.02 2.08 1.69 (6)
19.01. (Sub) 12:30 Mlada Boleslav-Slovan Bratislava 3.14 3.23 2.17 2.70 1.41 (4)
19.01. (Sub) 13:00 Alemanija Ahen-Vormatija Vorms 2.01 3.75 2.88 2.20 1.63 (4)
19.01. (Sub) 13:00 Amšteten-Din. Č. Buđejovice 3.39 3.75 1.81 2.50 1.50 (2)
19.01. (Sub) 13:00 Energi Kotbus-Magdeburg 3.27 4.21 1.75 2.45 1.50 (6)
19.01. (Sub) 13:00 Gorica V.G.-Aluminij 1.67 4.00 3.77 2.48 1.48 (6)
19.01. (Sub) 13:00 IF Bromapojkarna-Solentuna 1.40 5.00 4.97 2.85 1.40 (2)
19.01. (Sub) 13:00 Karlsrue-Ženes Eš 1.20 6.50 7.93 3.27 1.32 (4)
19.01. (Sub) 13:00 Maribor-Rudar Velenje 1.21 6.13 8.78 3.26 1.31 (6)
19.01. (Sub) 13:00 Midtilend-Fredericija 1.29 5.50 6.60 3.03 1.35 (6)
19.01. (Sub) 13:00 Narva Trans-Tameka Tartu 1.62 3.98 4.09 2.42 1.51 (6)
19.01. (Sub) 13:00 Ofenbaher Kikers-Sportf. Zigen 1.20 6.50 7.95 3.36 1.29 (6)
19.01. (Sub) 13:00 Osijek-Gorica 1.44 4.21 5.49 2.64 1.45 (4)
19.01. (Sub) 13:00 Projsen Minster-Fortuna Keln 1.90 3.75 3.16 2.36 1.54 (5)
19.01. (Sub) 13:00 Rapid-Floridsdorfer 1.32 5.33 6.15 2.97 1.35 (9)
19.01. (Sub) 13:00 Sarbriken-Sandhauzen 3.10 4.00 1.85 2.33 1.56 (6)
19.01. (Sub) 13:00 Slavija Prag-Usti nad Labem 1.11 8.15 15.81 3.72 1.24 (7)
19.01. (Sub) 13:00 Štutgarter Kikers-TSG Balingen 2.11 4.20 2.50 2.43 1.53 (2)
19.01. (Sub) 13:00 TSV Hartberg-Glajsdorf 09 1.22 6.54 7.06 4.54 1.18 (6)
19.01. (Sub) 13:00 Varaždin-Olimpija 2.99 3.60 2.01 2.30 1.60 (2)
19.01. (Sub) 13:00 Vasalunds IF-AIK 10.60 7.90 1.13 4.92 1.16 (5)
19.01. (Sub) 13:00 Vatenšajd 09-Štajnbah 2.40 4.00 2.25 2.19 1.63 (5)
19.01. (Sub) 13:00 Verl-Švarc-Vajs Reden 1.73 4.00 3.53 2.36 1.54 (5)
19.01. (Sub) 13:00 Videnbrik 2000-Vestfalija Rajnern 1.53 4.52 4.21 2.76 1.41 (5)
19.01. (Sub) 13:15 Jaro-SJK Seinajoen 4.72 3.96 1.55 2.37 1.54 (5)
19.01. (Sub) 14:00 F91 Didelanž-Ajntraht Trir 1.76 3.83 3.82 2.64 1.45 (4)
19.01. (Sub) 14:00 Krins-Belincona 1.92 3.75 3.09 2.42 1.52 (3)
19.01. (Sub) 14:00 Mura-Međimurje 1.27 5.65 7.76 2.80 1.40 (4)
19.01. (Sub) 14:30 Arminija Bilefeld-St. Galen 2.21 3.68 2.64 2.01 1.77 (4)
19.01. (Sub) 15:00 Bohum-Dinamo Kijev 3.97 3.68 1.76 2.02 1.76 (10)
19.01. (Sub) 15:00 IFK Geteborg-Stabek 1.93 3.71 3.35 2.25 1.63 (6)
19.01. (Sub) 15:00 Šamrok Rovers-Brej Vonderers 1.16 7.10 9.37 3.54 1.28 (5)
19.01. (Sub) 18:00 Ipiranga-Sao Paulo Rio Grande 1.84 3.50 3.52 1.73 2.05 (3)
19.01. (Sub) 22:00 Kolo Kolo-Estudijantes LP 2.44 3.26 2.64 1.71 2.11 (5)
19.01. (Sub) 22:00 Njuels Old Bojs-Velez Sarsfild 2.33 3.27 2.72 2.11 1.71 (7)
20.01. (Ned) 08:30 Long An FK-Tan Hoa 4.45 4.00 1.58 2.60 1.48 (2)
20.01. (Ned) 14:00 Opava-Prostejov 1.44 4.82 5.29 2.75 1.39 (9)
21.01. (Pon) 17:00 Spartak Moskva-Rostov 2.07 3.40 3.33 1.87 1.88 (3)
22.01. (Uto) 17:00 Zenit-Lokomotiva Mos. 2.24 3.17 3.18 1.76 2.01 (3)
25.01. (Pet) 15:00 Zenit-Spartak Moskva 2.12 3.58 3.09 2.15 1.70 (1)
25.01. (Pet) 18:30 Rostov-Lokomotiva Mos. 3.38 3.30 2.12 1.67 2.20 (1)
28.01. (Pon) 17:00 Rostov-Zenit 3.76 3.30 1.97 1.70 2.15 (1)
29.01. (Uto) 17:00 Spartak Moskva-Lokomotiva Mos. 2.74 3.30 2.47 1.85 1.95 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Rezultati - strana: Svi rezultati
18+ igrajte odgovorno