Rusija, Rusija 2

Krasnodar II - SKA-Habarovsk

Krasnodar II

 

SKA-Habarovsk

  (SKA Energija)


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Volgar Astrahan 1 1 0 0 3 : 0 (+3) 3
2 SKA-Habarovsk 1 1 0 0 4 : 2 (+2) 3
3 Spartak Moskva II 1 1 0 0 2 : 1 (+1) 3
4 Jenisej 1 1 0 0 2 : 1 (+1) 3
5 Fakel 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
6 Nižnij Novgorod 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
7 Orenburg 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
8 Šinjik 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
9 Čajka Peščanokopskoje 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
10 Neftehimik Niž. 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
11 Baltika 1 0 1 0 0 : 0 (0) 1
12 Krila Sovjetov 1 0 1 0 0 : 0 (0) 1
13 Tekstilčik 1 0 1 0 0 : 0 (0) 1
14 Veles 1 0 1 0 0 : 0 (0) 1
15 Čertanovo 1 0 0 1 1 : 2 (-1) 0
16 Irtiš Omsk 1 0 0 1 1 : 2 (-1) 0
17 Akron 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
18 Dinamo Briansk 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
19 Tom 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
20 Torpedo 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
21 Alanija 1 0 0 1 2 : 4 (-2) 0
22 Krasnodar II 1 0 0 1 0 : 3 (-3) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Volgar Astrahan 1 1 0 0 3 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
2. SKA-Habarovsk 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 4 : 2 3
3. Spartak Moskva II 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 2 : 1 3
4. Jenisej 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 2 : 1 3
5. Fakel 1 1 0 0 1 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
6. Nižnij Novgorod 1 1 0 0 1 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
7. Orenburg 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 1 : 0 3
8. Šinjik 1 1 0 0 1 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
9. Čajka Peščanokopskoje 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 1 : 1 1
10. Neftehimik Niž. 1 0 1 0 1 : 1 1 0 0 0 0 0 : 0 0
11. Baltika 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 0 : 0 1
12. Krila Sovjetov 1 0 1 0 0 : 0 1 0 0 0 0 0 : 0 0
13. Tekstilčik 1 0 1 0 0 : 0 1 0 0 0 0 0 : 0 0
14. Veles 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 0 : 0 1
15. Čertanovo 1 0 0 1 1 : 2 0 0 0 0 0 0 : 0 0
16. Irtiš Omsk 1 0 0 1 1 : 2 0 0 0 0 0 0 : 0 0
17. Akron 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 1 0
18. Dinamo Briansk 1 0 0 1 0 : 1 0 0 0 0 0 0 : 0 0
19. Tom 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 1 0
20. Torpedo 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 1 0
21. Alanija 1 0 0 1 2 : 4 0 0 0 0 0 0 : 0 0
22. Krasnodar II 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 3 0

Krasnodar II

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
01.08.2020 Volgar Astrahan 0:3 3+ Rusija 2 2020/2021
15.03.2020 Tom 1:2 3+ Rusija 2 2019/2020
10.03.2020 Čertanovo 1:2 3+ Rusija 2 2019/2020
23.11.2019 Himki 2:2 3+ Rusija 2 2019/2020
17.11.2019 Rotor 0:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
13.11.2019 Jenisej 4:0 3+ Rusija 2 2019/2020
09.11.2019 Tekstilčik 0:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
04.11.2019 Avangard Kursk 1:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
27.10.2019 Luč 1:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
23.10.2019 Nižnij Novgorod 2:2 3+ Rusija 2 2019/2020

SKA-Habarovsk

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
01.08.2020 Alanija 4:2 3+ Rusija 2 2020/2021
15.03.2020 Nižnij Novgorod 2:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
09.03.2020 Mordovija 3:2 3+ Rusija 2 2019/2020
23.11.2019 Čertanovo 0:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
17.11.2019 Baltika 0:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
13.11.2019 Fakel 2:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
09.11.2019 Čajka Peščanokopskoje 3:2 3+ Rusija 2 2019/2020
03.11.2019 Torpedo 1:2 3+ Rusija 2 2019/2020
27.10.2019 Spartak Moskva II 3:0 3+ Rusija 2 2019/2020
23.10.2019 Neftehimik Niž. 2:2 3+ Rusija 2 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
12.10.2019 2:2 3+ Rusija 2 2019/2020
04.11.2018 2:2 3+ Rusija 2 2018/2019
22.07.2018 1:1 0-2 Rusija 2 2018/2019
Krasnodar II
Ukupno 3 0 3 0 5:5 (0) 10 1,67 1,67 3,33 1 2 33:67
Domaćin 2 0 2 0 3:3 (0) 6 1,50 1,50 3,00 1 1 50:50
Gost 1 0 1 0 2:2 (0) 4 2,00 2,00 4,00 0 1 0:100

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno