Bugarska, Bugarska 2

Lokomotiv G.Orjahovica - Strumska Slava

Lokomotiv G.Orjahovica

Strumska Slava



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Septemvri 14 12 1 1 31 : 16 (+15) 37
2 CSKA 1948 14 12 0 2 36 : 9 (+27) 36
3 Lok. 1929 Sofija 14 9 1 4 19 : 7 (+12) 28
4 Lokomotiv GO 15 7 4 4 25 : 22 (+3) 25
5 Liteks 14 7 3 4 25 : 10 (+15) 24
6 Montana 14 7 3 4 24 : 12 (+12) 24
7 Neftohimik 14 6 2 6 20 : 21 (-1) 20
8 Hebar 14 6 2 6 20 : 18 (+2) 20
9 Botev Galabovo 14 5 4 5 16 : 22 (-6) 19
10 Pirin 14 5 4 5 19 : 21 (-2) 19
11 Karijana 13 5 4 4 18 : 15 (+3) 19
12 Černom. Balčik 14 4 3 7 8 : 16 (-8) 15
13 Strumska Slava 15 4 1 10 15 : 25 (-10) 13
14 Ludogorec II 13 2 6 5 12 : 17 (-5) 12
15 Spartak Varna 14 2 3 9 4 : 26 (-22) 9
16 Pomorje 14 2 2 10 12 : 27 (-15) 8
17 Spartak Pleven (-3) 14 1 3 10 3 : 23 (-20) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Septemvri 8 7 1 0 22 : 10 22 6 5 0 1 9 : 6 15
2. CSKA 1948 8 8 0 0 24 : 1 24 6 4 0 2 12 : 8 12
3. Lok. 1929 Sofija 6 5 0 1 9 : 1 15 8 4 1 3 10 : 6 13
4. Lokomotiv GO 7 5 1 1 15 : 9 16 8 2 3 3 10 : 13 9
5. Liteks 7 4 2 1 15 : 3 14 7 3 1 3 10 : 7 10
6. Montana 7 5 0 2 17 : 6 15 7 2 3 2 7 : 6 9
7. Neftohimik 8 6 1 1 14 : 4 19 6 0 1 5 6 : 17 1
8. Hebar 7 3 1 3 9 : 9 10 7 3 1 3 11 : 9 10
9. Botev Galabovo 7 5 0 2 10 : 9 15 7 0 4 3 6 : 13 4
10. Pirin 7 2 3 2 10 : 12 9 7 3 1 3 9 : 9 10
11. Karijana 7 3 4 0 12 : 7 13 6 2 0 4 6 : 8 6
12. Černom. Balčik 8 3 2 3 5 : 6 11 6 1 1 4 3 : 10 4
13. Strumska Slava 7 3 1 3 10 : 9 10 8 1 0 7 5 : 16 3
14. Ludogorec II 6 1 3 2 6 : 8 6 7 1 3 3 6 : 9 6
15. Spartak Varna 6 2 1 3 2 : 8 7 8 0 2 6 2 : 18 2
16. Pomorje 6 1 1 4 5 : 8 4 8 1 1 6 7 : 19 4
17. Spartak Pleven (-3) 7 1 2 4 3 : 9 5 7 0 1 6 0 : 14 1

Lokomotiv G.Orjahovica

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 Strumska Slava 3:2 3+ Bugarska 2 2019/2020
31.10.2019 Pirin 5:0 3+ Bugarska 2 2019/2020
24.10.2019 Pomorje 3:2 3+ Bugarska 2 2019/2020
19.10.2019 Montana 2:1 3+ Bugarska 2 2019/2020
05.10.2019 Spartak Varna 0:0 0-2 Bugarska 2 2019/2020
30.09.2019 Spartak Pleven 3:0 3+ Bugarska 2 2019/2020
24.09.2019 CSKA Sofija 0:3 3+ Bugarska, Kup 2019/2020
20.09.2019 Lok. 1929 Sofija 0:3 3+ Bugarska 2 2019/2020
14.09.2019 Botev Galabovo 3:2 3+ Bugarska 2 2019/2020
30.08.2019 Ludogorec II 2:2 3+ Bugarska 2 2019/2020

Strumska Slava

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 Lokomotiv GO 2:3 3+ Bugarska 2 2019/2020
31.10.2019 Pomorje 1:1 0-2 Bugarska 2 2019/2020
24.10.2019 Montana 0:2 0-2 Bugarska 2 2019/2020
19.10.2019 Spartak Varna 3:0 3+ Bugarska 2 2019/2020
05.10.2019 Spartak Pleven 1:0 0-2 Bugarska 2 2019/2020
29.09.2019 Lok. 1929 Sofija 0:2 0-2 Bugarska 2 2019/2020
21.09.2019 Botev Galabovo 1:2 3+ Bugarska 2 2019/2020
15.09.2019 Ludogorec II 4:2 3+ Bugarska 2 2019/2020
30.08.2019 CSKA 1948 0:2 0-2 Bugarska 2 2019/2020
24.08.2019 Hebar 2:1 3+ Bugarska 2 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 3:2 3+ Bugarska 2 2019/2020
13.04.2019 1:0 0-2 Bugarska 2 2018/2019
01.10.2018 1:0 0-2 Bugarska 2 2018/2019
24.02.2018 0:0 0-2 Bugarska 2 2017/2018
05.08.2017 4:3 3+ Bugarska 2 2017/2018
Lokomotiv G.Orjahovica
Ukupno 5 4 1 0 9:5 (+4) 14 1,80 1,00 2,80 3 2 60:40
Domaćin 3 3 0 0 8:5 (+3) 13 2,67 1,67 4,33 1 2 33:67
Gost 2 1 1 0 1:0 (+1) 1 0,50 0,00 0,50 2 0 100:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


18+ igrajte odgovorno