POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(12)
Španija
(33)
Engleska
(182)
Nemačka
(51)
Italija
(54)
Francuska
(38)
Srbija
(11)
Afrika
(1)
Argentina
(57)
Australija
(13)
Austrija
(29)
Azerbejdžan
(2)
Bangladeš
(3)
Belgija
(16)
Belorusija
(5)
BIH
(3)
Bolivija
(2)
Brazil
(25)
Bugarska
(27)
Češka
(16)
Čile
(9)
Danska
(16)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Gana
(1)
Grčka
(21)
Gvatemala
(4)
Holandija
(29)
Hrvatska
(10)
Indija
(5)
Indonezija
(3)
Irska
(10)
Izrael
(12)
Japan
(20)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(12)
Kamerun
(4)
Katar
(6)
Kina
(8)
Kipar
(9)
Kolumbija
(11)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(1)
Malta
(1)
Mađarska
(21)
Meksiko
(21)
Norveška
(11)
Paragvaj
(3)
Peru
(9)
Poljska
(28)
Portugalija
(29)
Prijateljski (kl.)
(2)
Rumunija
(25)
Rusija
(31)
SAD
(15)
Saud. Arabija
(17)
Severna Irska
(4)
Škotska
(20)
Slovačka
(14)
Slovenija
(9)
Švajcarska
(11)
Švedska
(44)
Tajland
(2)
Turska
(18)
U.A.Emirati
(7)
Uganda
(3)
Ukrajina
(21)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(1)
Vels
(4)
Venecuela
(2)
Rezultati po danu
<
30.08.2019. (Petak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
Alžir 1
NC Magra
2:1
USM Bel Abes
US Biskra
1:0
Olimpik Šlef
Angola 1
Desportivo Uila
1:0
Atletiko Petroleos Luanda
Feroviario do Huambo
0:0
Bravos Makvis
Progreso Sambizanga
0:1
Rekreativo Libolo
Rekreativo Kala
3:0
Kuando Kubango
Sagrada Esperansa
0:1
Primeiro de Agosto
Santa Rita de Kaza
0:2
Grupo Desportivo Interklub
Viliet
1:1
Akademika Lobito
Arapsko klupsko prvenstvo
1/16 finala
Al Hilal Omdurman
2:1
Al Vasl
Nejmeh
1:1
Esperans Tunis
Argentina 1
Lanus
1:0
Sentral Kordoba Santjago del Estero
Argentina 2 - 1.deo
KA Alvarado
2:4
Deportivo Moron
Austrija 2
Amšteten
2:4
Horn
Blau Vajs Linc
1:0
Vaker Insbruk
GAK
2:1
FK Juniors OO
Kapfenberger SV
2:3
Rid
Lafnic
0:3
Austrija Klagenfurt
Lifering
2:1
Austrija Beč Am.
Austrija 3 Centar
Alerhajligen
4:3
Volfsberger AC Am.
Dojčlandberger Sport Klub
1:2
Bad Glajhenberg
Herta Vels
1:1
Rid Am.
Kalsdorf
1:0
Šturm Am.
Union Gurten
4:1
FK Vels
Volfsberg
1:1
Glajsdorf 09
Austrija 3 Istok
ASK-BSC Bruk Leita
1:3
Stripfing/Vajden
Ibrajsdorf
2:2
Matersburg Am.
Marčfeld Donauauen
2:1
Viener Viktorija
Mauerverk
5:1
FCM Traiškirhen
Rapid Am.
3:0
Leobendorf
Austrija 3 Zapad
Hal
1:0
Zirl
Langeneg
2:1
Rotis
Lauterbah
1:2
Austria Luštenau am.
Sent Johan
1:0
Gredig
Vergl
1:1
Švac
Belgija 1
Mehelen
2:2
Rojal Muskron-Peruvelc
Belgija 2 - 1.deo
Beršot
1:0
Union San Žil
Belgija 3
Tes Sport
1:1
Dizel Sport
Belorusija 1
Gorodeja
3:2
Dnjepar Mogilev
Torpedo Minsk
0:3
Torpedo BelAZ
Službeni rezultat.
Bolivija 1 (Klausura)
Olvejs Redi
2:4
San Hoze
Real Potosi
1:1
Aurora
Rojal Pari
2:0
Gvabira
Brazil 2
Parana
1:1
FK Vila Nova
Bugarska 1 - 1.deo
Černo More
1:1
Dunav Ruse
Slavija Sofija
2:3
Arda
Bugarska 2
CSKA 1948
2:0
Strumska Slava
Ludogorec Razgrad II
2:2
Lokomotiv G.Orjahovica
Burundi 1
Budžumbura Siti
1:2
Egl Noar Makamba
Ngozi Siti
2:3
Flambo du Sentr
Češka 2
Hradec Kralove
4:2
Visočina Jihlava
Vitkovice
1:3
Pardubice
Čile 1
Union La Kalera
0:0
Everton Vina del Mar
Danska 1 - 1.deo
Odenze
0:0
Sonderjisk
Danska 2
Fremad Amager
1:0
Nestved
Nikebing
3:2
Kolding IF
Skive
1:1
Herfolge Boldklub Koge
Danska 3 1.deo
Arhus Fremad
4:0
Ringkobing
HIK Helerup
1:3
Helsinger
Vejgard
3:3
Jamerbugt
Egipat, Kup
četvrtfinale
Piramids
2:0
Haras El Hodud
Engleska 2
Kardif Siti
1:1
Fulam
Finska 2
TPS Turku
3:2
TPV Tampere
Finska 3 A
MiPK
2:2
Klubi 04 Helsinki
Finska 3 B
Honka II
4:1
Kepilen Palo
Francuska 1
Mec
0:2
Pari Sen Žermen
Francuska 2
Berišon Šateru
0:1
Troa
Kaen
0:3
Avr
Le Man
2:0
Sošo Monbeliar
Nansi Loren
1:1
Rodez
Okser
3:1
Ajačio
Orlean
0:1
Šamoa Nior
Valensijen
1:0
Klermon Fut
Francuska 3
Avranšez
0:1
Bulonj
Bastija-Borgo
2:6
Le Pui
Burž Peron
2:2
Gazelek Ajačio
Dankerk
2:1
Sporting Tulon
Konkarno
2:2
Šole
Kretej Lusitanos
0:1
Lion Dušer
Laval
1:1
Kvevili
Po
3:0
Red Star
Viljefranš
5:2
Bezije
Gruzija 1
Lokomotiva Tbilisi
1:1
Sioni
Holandija 1
Emen
1:3
PEC Cvole
Holandija 2
Ajndhoven
2:1
Go Ahed Igls
Ekscelzior Roterdam
3:1
Helmond Sport
Jong Ajaks
3:2
Almere Siti
Jong AZ Alkmar
1:1
Dordreht
Jong Utreht
3:0
Jong PSV
Kambur
3:2
Den Boš
NEC Nijmegen
4:2
Telstar
TOP Os
0:0
De Grafšap
Volendam
2:1
NAC Breda
Hong Kong 1
Kiči
5:0
Hepi Veli
Hrvatska 1
Lokomotiva Zagreb
6:1
Slaven Belupo
Hrvatska 2
Dubrava
2:2
Dugopolje
Indonezija 1
Persib
1:0
PSS
Iran 1
Nasaji Mazandaran
4:3
Pajkan
Pars Jonoubi Jam
0:0
Zob Ahan
Saipa
0:0
Gol Gohar
1
2
3
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
28.03.2024.
27.03.2024.
26.03.2024.
25.03.2024.
24.03.2024.
23.03.2024.
22.03.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno