POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Sv. Prvenstvo
(17)
Evropa
(12)
Španija
(33)
Engleska
(123)
Nemačka
(31)
Italija
(33)
Francuska
(33)
Alžir
(3)
Argentina
(23)
Australija
(6)
Austrija
(14)
Belgija
(1)
Brazil
(10)
Bugarska
(19)
Čile
(8)
Ekvador
(9)
EP do 21
(16)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(15)
Gana
(1)
Grčka
(8)
Holandija
(21)
Irska
(3)
Jamajka
(5)
Japan
(30)
Južna Koreja
(4)
Kina
(8)
Kipar
(2)
Kolumbija
(11)
KONKAKAF Liga Nacija
(4)
Kup Amerike
(6)
Mađarska
(15)
Meksiko
(17)
Portugalija
(10)
Prijateljski (kl.)
(2)
Prijateljski (r)
(24)
Rumunija
(6)
Rusija
(21)
SAD
(24)
Severna Irska
(5)
Škotska
(21)
Slovačka
(6)
Slovenija
(6)
Švajcarska
(6)
Švedska
(16)
Turska
(10)
UEFA Liga Nacija
(1)
Ukrajina
(12)
Urugvaj
(5)
Venecuela
(3)
Rezultati po danu
<
21.10.2019. (Ponedeljak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
Argentina 1
Sentral Kordoba Santjago del Estero
0:1
Estudijantes La Plata
Argentina 2 - 1.deo
Čakarita Juniors
1:0
Himnazia Esgrima Mendoza
Deportivo Riestra
1:0
Braun
Santamarina
0:0
Himnazia Huhuj
Argentina 3, Primera B Metropolitana - Apertura
J.J. Urkiza
0:3
Tristan Suarez
Komunicasiones Buenos Aires
0:1
Almirante Braun
Belorusija 1
Gorodeja
1:0
Energetik-BGU
Brazil 1
Baija
1:2
Seara
Botafogo
2:1
CSA
Bugarska 1 - 1.deo
Beroe
1:2
Slavija Sofija
Carsko Selo
3:0
Botev Vraca
Danska 1 - 1.deo
Midtilend
2:1
Randers
Egipat 1
El Entag El Harbi
2:3
Piramids
El Masri Klub
2:0
Masr
Engleska 1
Šefild Junajted
1:0
Arsenal
Engleska 7 (Central)
Hitčin Taun
1:0
Kolvil Taun
Francuska 2
Rasing Lens
0:0
Okser
Gibraltar 1 - 1.deo
Linkoln Red Imps
4:0
Lajnks FK
Holandija 2
Jong Ajaks
4:0
Jong Utreht
Jong AZ Alkmar
0:2
NEC Nijmegen
Jong PSV
2:1
Ajndhoven
NAC Breda
1:2
De Grafšap
Honduras 1 Apertura
Vida
1:0
Motagva
Indija 1 - Superliga
Bengaluru
0:0
NortIst Junajted
Iran 1
Gol Gohar
0:2
Sepahan
Naft Masdžed Solejman
1:0
Šahin Bušer
Nasaji Mazandaran
0:4
Traktor Sazi
Saipa
0:4
Esteglal Teheran
Zob Ahan
0:1
Šar Kodro
Italija 1
Breša
0:0
Fiorentina
Italija 2
Frozinone
1:0
Livorno
Italija 3 B
Modena
1:1
Fermana
Izrael 1 - 1.deo
Ašdod
0:1
Makabi Tel Aviv
Hapoel Ranana
0:0
Hapoel Haifa
Makabi Haifa
1:1
Bnei Jehuda
Jermenija 1 - 1.deo
Gandzasar
2:1
Ararat Jermenija
Kipar 1
AEL Limasol
1:1
AEK Larnaka
Kolumbija 1, 2.deo
Independiente Medeljin
2:0
Alijanca Petrolera
Kolumbija 2, 2.deo Plej of
Bojaka Čiko
1:1
Fortaleza Zipakira
Malta 1
Hibernijans Paola
1:2
Hamrun Spartans
Meksiko 1 (Apertura)
Atletiko San Luis
0:2
Keretaro
Monterej
1:1
Gvadalahara Čivas
Nemačka 2
Arminija Bilefeld
1:1
Hamburger SV
Nemačka 3
Mepen 1912
1:1
Viktorija Keln
Nemačka 4 (Severoistok)
Lokomotiva Lajpcig
1:0
Babelsberg 03
Nikaragva 1 (Apertura)
Deportivo Las Sabanas
1:0
Real Esteli
Norveška 1
Bodo/Glimt
0:0
Mjondalen
Paragvaj 1 (Klausura)
Deportivo Santani
1:2
Deportivo Kapiata
Poljska 1 - 1.deo
Rakov Čestohova
1:0
Šlonsk Vroclav
Rumunija 1 - 1.deo
CSM Politehnika Jaši
0:3
Botošani
Rumunija 2
Arđeš Pitešti
2:2
Farul
SAD 1 Plej of
četvrtfinale - zapad
Minesota Junajted
1:2
Los Anđeles Galaksi
Srbija 2 - 1.deo
Kolubara
0:0
OFK Žarkovo
Sudan 1
Al Hilal Omdurman
2:1
Al Ahli Šandi
Al Šorta Al Kuadarif
2:2
Hej al Arab
Hilal Obajed
1:1
Al Ahli Merove
Švedska 1
Erebro
2:2
Elfsborg
IFK Geteborg
0:1
Đurgarden
Švedska 2
Esters
4:0
Sirianska Sodertalje
Turska 1
Konjaspor
0:2
Jeni Malatijaspor
Turska 2
Fatih Karagumruk
2:0
Osmanlispor
1
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
18.03.2024.
17.03.2024.
16.03.2024.
15.03.2024.
14.03.2024.
13.03.2024.
12.03.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno