POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(12)
Španija
(33)
Engleska
(181)
Nemačka
(42)
Italija
(48)
Francuska
(38)
Srbija
(11)
Afrika
(1)
Argentina
(57)
Australija
(13)
Austrija
(29)
Azerbejdžan
(2)
Bangladeš
(3)
Belgija
(16)
Belorusija
(5)
BIH
(3)
Bolivija
(1)
Brazil
(25)
Bugarska
(27)
Češka
(16)
Čile
(9)
Danska
(14)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Grčka
(21)
Gvatemala
(2)
Holandija
(29)
Hrvatska
(8)
Indija
(4)
Indonezija
(3)
Irska
(10)
Izrael
(12)
Japan
(20)
Jordan
(1)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(12)
Katar
(6)
Kina
(8)
Kipar
(9)
Kolumbija
(11)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(1)
Malta
(1)
Mađarska
(21)
Meksiko
(21)
Norveška
(11)
Paragvaj
(3)
Peru
(8)
Poljska
(25)
Portugalija
(29)
Prijateljski (kl.)
(1)
Rumunija
(24)
Rusija
(31)
SAD
(15)
Saud. Arabija
(14)
Severna Irska
(4)
Škotska
(20)
Slovačka
(13)
Slovenija
(9)
Švajcarska
(11)
Švedska
(42)
Tajland
(2)
Turska
(18)
U.A.Emirati
(5)
Uganda
(2)
Ukrajina
(21)
Urugvaj
(8)
Vels
(4)
Venecuela
(2)
Rezultati po danu
<
26.02.2021. (Petak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
Albanija 1
Teuta
2:2
Kukeš
Alžir 1
Husein Dej
3:0
RC Relizane
Olimpik de Medea
0:0
CS Konstantin
USM Alžir
3:0
NC Magra
USM Bel Abes
2:1
JSM Skikda
Ženes Sportiv de la Saoura
4:0
US Biskra
Argentina, LK - 1.deo
Aldosivi
3:0
Arsenal Sarandi
Defensa Husticia
1:0
Patronato
Australija 1
Pert Glori
3:1
Brizbejn Rour
Austrija 2
Austrija Beč Am.
3:1
FK Juniors OO
Blau Vajs Linc
0:1
Austrija Klagenfurt
Horn
4:3
Austrija Luštenau
Lafnic
1:0
Floridsdorfer
Bangladeš 1
Abahani Limited Čitagong
1:1
Mohamedan Daka
Muktijodha
1:1
Rahmatganj MFS
Belgija 1
Sporting Šarlroa
1:2
Rasing Genk
Belgija 2
Klub Briž II
1:3
RVDM47
Brazil 1
Atletiko Gojaniense
3:1
Koritiba
Atletiko Mineiro
2:0
Palmeiras
Atletiko Paranaense
2:0
Sport Resife
Baija
2:0
Santos
Fluminense
2:0
Fortaleza
Internasional
0:0
Korintijans
Red Bul Bragantino
1:0
Gremio
Sao Paulo
2:1
Flamengo
Seara
2:1
Botafogo
Vasko da Gama
3:2
Gojas
Bugarska 1 - 1.deo
Lokomotiva Plovdiv
1:1
Etar Veliko Tarnovo
Bugarska 2
Pirin Blagoevgrad
2:0
Septemvri Simitli
Burundi 1
Vital O
1:0
L Elefants
Češka 1
Slovan Liberec
4:1
Pardubice
Danska 1 - 1.deo
Vejle
0:0
Horsens
Danska 2 - 1.deo
Helsinger
1:0
Fredericija
Viborg
1:0
Hvidovre
Egipat 1
El Masri Klub
2:2
Keramika Kleopatra
Engleska 2
Derbi Kaunti
1:1
Notingem Forest
Francuska 1
Ren
1:2
Nica
Gana 1
Grejt Olimpiks
1:0
Berekum Čelzi
Gibraltar 1 - 1.deo
Evropa Point
0:1
Lajons Gibraltar
Holandija 1
PEC Cvole
4:1
Herenven
Holandija 2
De Grafšap
1:1
Jong AZ Alkmar
Den Boš
3:0
Jong Utreht
Go Ahed Igls
1:0
Jong PSV
MVV Mastriht
2:0
Telstar
Roda
1:3
NEC Nijmegen
Hrvatska 1
Varaždin
2:3
Osijek
Hrvatska 2
Dubrava
0:0
Međimurje
Hrvatski Dragovoljac
1:1
Junak
Sesvete
3:2
Dinamo Zagreb II
Indija 1 - Superliga
NortIst Junajted
2:0
Kerala Blasters
Island, Liga Kup gr.
Afturelding
0:2
Grindavik
Filkir
4:3
Trotur Rejkjavik
Fram
2:2
FH Hafnarfjardar
Vikingur Rejkjavik
3:1
Kordrengir
Italija 2
Empoli
1:1
Venecija
Ređana
0:0
Salernitana
Izrael 2 - 1.deo
Beitar Tel Aviv Ramla
2:0
Hapoel Jerusalim
Hapoel Afula
1:1
Hapoel Nir Ramat HaŠaron
Hapoel Kfar Šalem
0:3
Kafr Kasim
Hapoel Nof HaGalil
1:0
Sekcija Nes Ciona
Hapoel Petah Tikva
1:1
Hapoel Iksal
Hapoel Ranana
1:0
Hapoel Ramat Gan
Hapoel Rišon LeZion
4:1
Hapoel Akre
Hapoel Um El Fakem
0:3
Makabi Ahi Nazaret
Japan 1
Kavasaki Frontale
2:0
Jokohama F. Marinos
Južna Afrika, Kup
1/8 finala
Kejp Taun Ol Stars
1:1
Kejptaun Spars
3:3 nakon produžetaka.
Penalima - 5:3.
Tsakuma Tsa Madzivhandila
2:2
Moroka Svolous
2:2 nakon produžetaka.
Penalima - 4:3.
Katar, Kup Prinčeve Krune
finale
Al Duhail Sports Klub
0:2
Al Sad
Kipar 1 - plej of
AEL Limasol
3:0
AEK Larnaka
Kolumbija 1 - 1.deo
Independiente Medeljin
1:1
Deportivo Kali
Kolumbija 2, 1.deo
Union Magdalena
1:0
Bogota
Malta 1
Gudža Junajted
0:2
Tarksien Rejnbouz
Sajrens
1:1
Lija Atletik
Maroko 1
FAR Rabat
1:1
Čabab Mohamedia
Magreb Fes
0:0
Magreb Tetuan
Mađarska 1
Diožđer
2:2
Mezekevešd
Meksiko 1 (Klausura)
Atletiko San Luis
2:2
Tigres UANL
Meksiko 2 (Klausura)
Tepatitlan
1:2
Pumas Tabasko
Nemačka 1
Verder
2:1
Ajntraht Frankfurt
Nemačka 2
Darmštat 98
0:1
Karlsrue
Jan Regenzburg
1:0
Paderborn 07
Nemačka 3
1860 Minhen
3:1
Unterhahing
Nemačka 4 (Zapad)
Fortuna 95 Dizeldorf II
3:0
Rot Vajs Esen
Oman, Kup
polufinale
Al Itihad Salalah
2:1
Al Suvaik
Al Sib
0:0
Dofar
Paragvaj 1 (Apertura)
Sportivo Lukenjo
1:0
12 de Oktobre
Poljska 1
Rakov Čestohova
1:0
Podbeskidzje
Varta
1:2
Leh Poznanj
Poljska 2
Arka
1:0
GKS 1962 Jastrzebje
Resovija
2:1
Puša Niepolomice
Viđev
1:1
Radomjak
Portugalija 1
Vitoria Gimaraeš
2:1
Boavišta
Portugalija 2
Šaveš
2:2
Vizela
Rumunija 1 - 1.deo
Dinamo Bukurešt
0:5
Vitorul Konstanca
Rumunija 2 1.deo
Univerzitatea Kluž
2:1
KSM Slatina
Rusija 1
Tambov
1:3
Rotor
Saudijska Arabija 2
Al Feiha
3:2
Al Tokbah
Al Kalej Saihat
1:1
Hadžer
Al Šoala
0:0
Al Džil
Arar
1:1
Al Draih
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
28.03.2024.
27.03.2024.
26.03.2024.
25.03.2024.
24.03.2024.
23.03.2024.
22.03.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno