POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(42)
Engleska
(27)
Nemačka
(34)
Italija
(31)
Francuska
(30)
Srbija
(11)
Alžir
(1)
Andora
(3)
Angola
(2)
Argentina
(44)
Australija
(1)
Austrija
(11)
Azerbejdžan
(3)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Belgija
(16)
Belorusija
(1)
BIH
(3)
Bolivija
(1)
Brazil
(39)
Bugarska
(8)
Češka
(10)
Čile
(14)
Crna Gora
(5)
Danska
(11)
Egipat
(6)
Ekvador
(7)
Estonija
(4)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(3)
Finska
(7)
Gana
(3)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gvatemala
(2)
Holandija
(17)
Honduras
(3)
Hong Kong
(3)
Hrvatska
(8)
Irak
(5)
Iran
(1)
Irska
(10)
Island
(6)
Izrael
(6)
Japan
(20)
Jordan
(1)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(9)
Kanada
(3)
Kenija
(5)
Kina
(9)
Kipar
(8)
Kolumbija
(8)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Litvanija
(5)
Luksemburg
(4)
Malavi
(2)
Mađarska
(12)
Meksiko
(1)
Moldavija
(1)
Norveška
(13)
Obala Slonovače
(2)
Oman
(2)
Paragvaj
(3)
Peru
(6)
Poljska
(16)
Portugalija
(23)
Rep. Srpska
(3)
Rumunija
(7)
Rusija
(23)
SAD
(39)
Salvador
(6)
San Marino
(1)
Saud. Arabija
(8)
Sev. Makedonija
(6)
Severna Irska
(1)
Škotska
(1)
Slovačka
(7)
Slovenija
(6)
Švajcarska
(9)
Švedska
(19)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(3)
Tajvan
(2)
Turska
(16)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(8)
Urugvaj
(5)
Vels
(2)
Venecuela
(4)
Vijetnam
(1)
Rezultati po danu
<
27.09.2021. (Ponedeljak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
Albanija 1
Egnatia
1:1
Skenderbeu
Lači
2:2
Kukeš
Argentina 1
Argentinos Juniors
2:0
Rasing Klub
Njuels Old Bojs
0:1
Hurakan Buenos Aires
Bolivija 1
Independiente Petrolero
3:0
Aurora
Real Santa Kruz
3:0
Gvabira
Brazil 2
Vasko da Gama
2:0
Gojas
Bugarska 1 - 1.deo
Lokomotiva Sofija
1:0
Slavija Sofija
Pirin Blagoevgrad
2:2
Černo More
Bugarska 2
CSKA 1948 II
4:3
Ludogorec Razgrad II
Čile 2
Barnečea
2:0
Deportes Temuko
Magaljanes
2:2
Deportes Ikike
Universidad Konsepsion
0:0
Puerto Mont
Danska 1 - 1.deo
AGF Arhus
1:0
Sonderjisk
Ekvador 1 - II deo
Emelek
2:2
Un. Katolika Kito
Engleska 1
Kristal Palas
1:1
Brajton i Houv Albion
Engleska 7 (Central)
Redič Junajted
1:4
Kolvil Taun
Stourbridž
1:1
Rašal Olimpik
Farska Ostrva 1
TB Tvorojri
1:6
HB Toršavn
Francuska 2
Tuluz
2:3
Kaen
Francuska 3
Berišon Šateru
1:1
Sedan Arden
Grčka 1 - 1.deo
Apolon Smirnis
0:0
Jonikos
Atromitos
1:3
Aris
PAS Janjina
1:1
OFI Krit
Holandija 2
Jong Ajaks
3:1
MVV Mastriht
Hrvatska 1
Hrvatski Dragovoljac
0:1
Istra 1961
Indonezija 1
Persikabo 1973
0:0
Persib
PSM
0:2
Barito Putera
Irska 1
Dandalk
2:1
Bohemijans
Italija 1
Venecija
1:1
Torino
Jermenija 1
Alaškert
2:1
BKMA Jerevan
Ararat
0:1
Pjunik
Južna Koreja 2
Seul E-Land
1:2
Busan I`Park
Katar 1
Al Garafa
1:0
Um Salal
Al Rajan
2:2
Al Kor
Al Vakra
0:0
Al Ahli Doha
Kazahstan 1
Akžajik
1:1
Kajzar
Astana
3:0
Taraz
Atirau
0:1
Tobol
Ordabasi
1:1
Kaspij
Kipar 1
AEK Larnaka
1:0
Olimpijakos Nikozija
APOEL
1:0
PAEEK
Kirgistan 1
Himik Kara-Balta
0:4
Kaganat
Nefči Kočkor-Ata
1:1
Abdiš-Ata Kant
Kolumbija 1, 2.deo
Deportes Kindio
1:0
Independiente Medeljin
Kolumbija 2, 2.deo
Bojaka Čiko
2:0
Valedupar
Kuvajt, Emir Kup
polufinale
Al Arabi
0:1
Kadšia
Malezija, Kup gr.
Johor Darul Takzim
2:0
Kelantan
Kedah
3:0
Kelantan Junajted
Melaka Junajted
2:0
Negeri Sembilan
Petaling Džaja Siti
1:1
Sabah
Maroko 1
JS Sualem
2:1
Olimpik Huribga
Meksiko 1 (Apertura)
Santos Laguna
1:2
Monterej
Nemačka 3
Viktorija 1889
3:4
Havelse
Nikaragva 1 (Apertura)
Halapa ART
2:1
Dirangen
UNAN Managva
1:1
Juventus Managva
Norveška 3 I
Valerenga 2
3:2
Floro
Norveška 3 II
Od 2
0:2
Vard Haugesund
Rozenborg 2
1:2
Fram Larvik
Paragvaj 1 (Klausura)
Guairenja
2:1
Libertad
Sol de Amerika
2:1
Gvarani Asunsion
Peru 1 - 2.deo
Deportivo Binasional
1:0
Univ. San Martin
Kusko
3:2
Academija Deportiva Kantolao
Poljska 1
Pjast
2:4
Krakovija
Poljska 2
Zaglebje Sosnovjec
0:0
Korona
Portugalija 1
Boavišta
1:1
Estoril Praia
Pasoš Fereira
2:2
Belenenseš
Rumunija 1 - 1.deo
Gaz Metan Mediaš
0:0
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
KSU Krajova
5:0
Dinamo Bukurešt
Rusija 1
Nižnij Novgorod
0:2
CSKA Moskva
Ural
2:0
Arsenal Tula
Rusija 3 gr 1
Čajka Peščanokopskoje
2:1
Anži
Esentuki
0:2
Dinamo Mahačkala
Rusija 3 gr 4
Lada Toljati
2:2
Irtiš Omsk
Volga Uljanovsk
2:0
Dinamo Barnaul
SAD 1
Ostin
2:0
Los Anđeles Galaksi
SAD 2
Ril Monarks
0:0
Red Bul Njujork 2
Salvador 1 Apertura
Munisipal Limenjo
0:1
Platense Munisipal
Saudijska Arabija 2
Al Džil
0:0
Al Vehda Meka
Al Kavkab
3:2
Al Kalej Saihat
Slovenija 1
Celje
2:2
Tabor
Španija 1
Selta
1:0
Granada
Španija 2
Fuenlabrada
2:1
Kartagena
Srbija 1 - 1.deo
Čukarički
1:1
Radnik Surdulica
Proleter Novi Sad
1:0
Napredak
Voždovac
1:1
Mladost Lučani
Srbija 2 - 1.deo
Budućnost Dobanovci
1:3
Železničar Pančevo
IMT
2:0
Loznica
Švedska 1
Degerforš
2:1
AIK
Halmštad
1:1
Sirius
IFK Geteborg
0:2
Kalmar
Švedska 3 (Sever)
IF Silvia
1:2
Dalkurd FF
Turska 1
Kasimpašaspor
2:2
Konjaspor
Trabzonspor
1:1
Alanijaspor
Turska 2
Denizlispor
2:3
Samsunspor
Ukrajina 1
Černomorec Odesa
1:1
Ingulec Petrove
Ukrajina 2
Kremin Kremenčuk
0:1
Alians Lipova
Niva Ternopil
0:2
Prikarpatija Ivano-Frankivsk
Uzbekistan 1
Lokomotiv Taškent
2:1
Mašhal
Nasaf Karši
5:0
Bunedkor
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno