Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Danska, 2nd Divisionen - Part 1

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
18.09. (Uto) 11:15 Tarup-Parup-Jamerbugt 5.86 3.92 1.49 1.72 2.03 (9)
19.09. (Sre) 13:00 HIK Helerup-Avarta 1.68 4.10 4.16 2.20 1.65 (2)
21.09. (Pet) 13:00 Skive-Arhus Fremad 1.50 3.85 5.56 2.03 1.72 (6)
22.09. (Sub) 07:00 Skovshoved IF-Avarta 2.23 3.40 2.71 2.16 1.62 (6)
22.09. (Sub) 07:00 Tarup-Parup-Brabrand 4.51 3.88 1.59 2.04 1.71 (6)
22.09. (Sub) 07:00 Vanlose-Bronshoj 2.46 3.27 2.54 1.99 1.76 (6)
22.09. (Sub) 07:30 Kjelerup-Kolding IF 5.84 3.91 1.47 2.17 1.63 (6)
22.09. (Sub) 08:00 Dalum-Oder 1.66 3.63 4.32 1.97 1.76 (6)
22.09. (Sub) 08:00 Frem-HIK Helerup 2.23 3.30 2.82 1.97 1.76 (6)
22.09. (Sub) 08:00 Hilerod-B 93 2.55 3.29 2.45 2.11 1.67 (6)
22.09. (Sub) 09:00 Sudvest 05-Jamerbugt 5.68 3.80 1.50 1.97 1.76 (6)
23.09. (Ned) 08:00 Ringkobing-Vejgard 1.60 3.62 4.87 1.99 1.75 (6)
23.09. (Ned) 09:00 AB Kopenhagen-Marienlist 1.48 3.89 5.65 2.13 1.67 (6)
23.09. (Ned) 09:00 Slagels-Midelfart 2.83 3.27 2.22 2.05 1.72 (6)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Grupa 1

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kolding IF 8 4 4 0 17 : 7 (+10) 16
2 Skive 8 5 1 2 17 : 11 (+6) 16
3 Jamerbugt 7 4 3 0 11 : 5 (+6) 15
4 Brabrand 8 4 3 1 13 : 8 (+5) 15
5 Ringkobing 8 4 1 3 10 : 12 (-2) 13
6 Dalum 8 3 3 2 8 : 5 (+3) 12
7 Arhus Fremad 8 2 4 2 10 : 7 (+3) 10
8 Tarup-Parup 7 2 1 4 8 : 12 (-4) 7
9 Vejgard 8 1 4 3 8 : 15 (-7) 7
10 Sudvest 05 8 1 3 4 10 : 13 (-3) 6
11 Oder 8 1 3 4 8 : 14 (-6) 6
12 Kjelerup 8 0 2 6 6 : 17 (-11) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kolding IF 4 3 1 0 7 : 1 10 4 1 3 0 10 : 6 6
2. Skive 4 3 1 0 14 : 7 10 4 2 0 2 3 : 4 6
3. Jamerbugt 4 2 2 0 5 : 2 8 3 2 1 0 6 : 3 7
4. Brabrand 5 1 3 1 9 : 7 6 3 3 0 0 4 : 1 9
5. Ringkobing 4 2 0 2 4 : 7 6 4 2 1 1 6 : 5 7
6. Dalum 3 1 1 1 3 : 2 4 5 2 2 1 5 : 3 8
7. Arhus Fremad 5 2 2 1 8 : 4 8 3 0 2 1 2 : 3 2
8. Tarup-Parup 3 1 0 2 5 : 4 3 4 1 1 2 3 : 8 4
9. Vejgard 4 0 3 1 2 : 3 3 4 1 1 2 6 : 12 4
10. Sudvest 05 3 1 0 2 5 : 5 3 5 0 3 2 5 : 8 3
11. Oder 4 1 1 2 5 : 7 4 4 0 2 2 3 : 7 2
12. Kjelerup 4 0 2 2 4 : 6 2 4 0 0 4 2 : 11 0

Grupa 2

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Slagels 8 5 2 1 12 : 5 (+7) 17
2 Midelfart 8 5 1 2 14 : 6 (+8) 16
3 Vanlose 8 4 3 1 10 : 6 (+4) 15
4 AB Kopenhagen 8 4 2 2 15 : 6 (+9) 14
5 Frem 8 4 1 3 7 : 5 (+2) 13
6 B 93 8 4 1 3 8 : 13 (-5) 13
7 Bronshoj 7 4 0 3 13 : 11 (+2) 12
8 HIK Helerup 7 2 4 1 11 : 9 (+2) 10
9 Hilerod 8 2 3 3 8 : 10 (-2) 9
10 Skovshoved IF 8 1 1 6 5 : 21 (-16) 4
11 Avarta 7 1 0 6 7 : 11 (-4) 3
12 Marienlist 7 1 0 6 5 : 12 (-7) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Slagels 4 3 0 1 6 : 1 9 4 2 2 0 6 : 4 8
2. Midelfart 4 2 0 2 7 : 4 6 4 3 1 0 7 : 2 10
3. Vanlose 3 2 0 1 4 : 3 6 5 2 3 0 6 : 3 9
4. AB Kopenhagen 4 1 1 2 7 : 3 4 4 3 1 0 8 : 3 10
5. Frem 4 1 1 2 3 : 3 4 4 3 0 1 4 : 2 9
6. B 93 4 0 1 3 2 : 11 1 4 4 0 0 6 : 2 12
7. Bronshoj 3 2 0 1 7 : 6 6 4 2 0 2 6 : 5 6
8. HIK Helerup 5 1 4 0 8 : 6 7 2 1 0 1 3 : 3 3
9. Hilerod 3 1 1 1 3 : 3 4 5 1 2 2 5 : 7 5
10. Skovshoved IF 3 0 1 2 3 : 6 1 5 1 0 4 2 : 15 3
11. Avarta 4 0 0 4 0 : 4 0 3 1 0 2 7 : 7 3
12. Marienlist 5 0 0 5 4 : 11 0 2 1 0 1 1 : 1 3
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno